Skocz do zawartości

[WAKACJE 2005] Polskie morze w lipcu


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha 8)

 

Czas pomyslec o jakims odpoczynku...

 

:arrow: Kto sie wybiera samochodem nad polskie morze w lipcu?

:arrow: Albo kto nie ma planow?

 

Tak sobie mysle, ze zagraniczne wycieczki duzo korzystniejsze

sa we Wrzesniu/Pazdzierniku to moze by tak wykorzystac

sloneczny lipiec jaki ma byc w tym roku nad nasze pelne jodu

polskie morze? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z kumplem mamy ambitny i troche szalony plan na rowerach w 1 dzien z Lidzbarka do Władysławowa dojechac 8) przetrwac ze 2 noce pod golym niebem i wrocic tez w 1 dzien (ok 220km) :roll: Ale najpierw trzeba po okolicy posmigac, osiagnac jakas kondycje i w droge ku przygodzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę powiedziawszy byle dojechać... droga jest mi obojętna a poniważ nie lubię powtarzać tras to często nadkładam paredziesiąt kilometrów i jadę do celu inną "dziewiczą"jak dla mnie, i często piękniejszą trasą... Zwłaszcza jeżeli chodzi o urlop to wolę żeby było ładnie niż blisko... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a jak z trasa Krakow - Morze...? Macie jakies ulubione trasy?

Jeżdrzę dość regularnie w tamte strony bo rodzine miewam bliską koło Słupska i koło Szczecina. Na Słupsk,Koszalin i tamte strony tp najlepiej na Łódź-Włocławek-Toruń-Świecie-Tuchola-Chujnice-Człuchów-Biały Bór i dalej albo na Słupsk albo na Koszalin, Jeśli Szczecin to ostatnio lecę autostradą(miejscami nie autostradą) do Legnicy a potem przez Lubin-Nową Sól- Obwodnicą Green Bergu na Sulechów-Gorzów Wlkp. Jeździłem też na Poznań,troszkę bliżej ale chyba dłużej choć można polecieć tak: Na Łódź i w Piotrkowie na Łask potem na północ lokalnymi drogami na Koło i Konin i tam na autostradę Poznańską ,którą az na wysokość Nowego Tomyśla i stamtąd na Gorzów i Szczecin. Na samą myśl się zmęczyłem ale niedługo bede musiał wybrać coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolice Koszalina tą samą drogą jeździłem ze starszymi dawno temu - jedyna różnica to z Torunia przez Bydgoszcz (a nie Świecie) i dalej do Człuchowa

 

do Władka (Władysławowa) to cały czas na Gdańsk przez Toruń-Świecie , a później przed Trójmiastem na Hel kierunek obwodnicą obrać :mrgreen:

heh aż bym teraz w maluszka chętnie wsiadł i sruuuu nad morze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń -Bydgoszcz to porażka, teraz przed Toruniem w lewo i jest tam obwodnica częściowa bo troszke puszcza po wioskach ale wyjeżdrza się 10km za Toruniem a droga do Świecia już bdb, a dalej na Tuchole i Biały Bór to jest bardzo ładnie-jeziora lasy i te rzeczy! Na Gdańsk tak samo tylko w Świeciu lecimy na Gdańsk a nie na Tuchole. Jeśli się ktoś zaś wybiera w okolice Krynicy Morskiej to ja jeździłem Gierkówką prawie do Janek, przed Jankami skręcam na Błonie i wyjeżdrzam na trasę W-wa-Gdańsk w Kazuniu koło Nowego Dworu Mazowieckiego- w ten sposób mija się całkiem Warszawę i to bardzo sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę się lansował w Sopocie w weekend 15-17 lipca. Najłatwiej mnie spotkać między 23.00 a 2.00 w Mandarynce, między 2.00 a 4.00 w Spatifie i między 4.00 a 6.00 w CopaCabanie. W dzień natomiast, tak od około 11:00, takie śpiące zwłoki na plaży koło baru Przystań to będę właśnie ja :mrgreen:

 

Zapraszam do przyłączenia się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...