Skocz do zawartości

[WAKACJE 2005] Polskie morze w lipcu


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

dobra, wszystko fajnie, ale czemu nikt nie jedzie do mnie? Krynica Morska się znudziła już czy jak? migiem mi tu jedzie ktoś! dajcie znać a ja postaram się zaklepać miejsca.

 

Niuniek mówisz w 2 połowie lipca tak? bo wiesz, posłuchałbym sobie jeszcze tego BOVa... :D.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego WRX'a można oglądać w dniach 10-17 lipca w Juracie 8) .

No to juz wiem, kto mi tak mile dla ucha gulgal przelatujac parokrotnie przez Jastarnie po ul. Mickiewicza (przelotowka) jak wchrzanialem ryby w smazalni "Duna" na rogu :-)

Ladnie brzmiales i wygladales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego WRX'a można oglądać w dniach 10-17 lipca w Juracie 8) .

No to juz wiem, kto mi tak mile dla ucha gulgal przelatujac parokrotnie przez Jastarnie po ul. Mickiewicza (przelotowka) jak wchrzanialem ryby w smazalni "Duna" na rogu :-)

Ladnie brzmiales i wygladales.

 

W jakich dnaich? Bo przelatywalem tam 18-20... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za pozno... Siedzialem tam od 9.07 do 17.07 i pare razy slyszalem i czasem widzialem na przelotowce przy obiedzie czy kolacji :-)

Pewnie to byl Piotor, chyba ze bylo tam jeszcze "cos" innego niebieskiego gulgoczacego ;-)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartłomiej Kos, bylem w krynicy jako 15-17 :roll:

a ja nic nie wiedziałem?!?!?

masz krechę!

 

- :wink:

 

UWAGA

wszyscy forumowicze pragnący odwiedzić moejscowości takie jak: Jantar, Stegna, Kąty Rybackie, Krynica Morska w te wakacje (póki co leje, ale jak już się przejaśni) są upzrejmie proszeni o zapowiedzenie się wcześniej coby móc zorganizować małe spotkanie.

 

zrozumiano? no!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety problem z wakacjami... Wyglądało się że nigdzie nie pojadę a jeśli to na pełnym "spontanie" czyli decyzja zapadnie (jak zawsze u mnie) dzień przed tym jak wyjadę... Chciałbym zabrać wędkę i wybrać się nad polskie morze na rybki... sezon mi się skończy zima przyjdzie a ja byłem tylko dwa razy... Bartłomiej Kos którą z wymienionych miejscowości byś polecił na połowy...?? Przy okazji bawisz się wędką czasami...?? może jakaś wspulna eskapada np. do portu, a następnie do knajpki...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wędkarzem jest mój ojciec i mówi mi, że jeśli już to najlepiej próbować w Mikoszewie przy ujściu Wisły (ok. 10km od Stegny), choć co prawda nie jest to sezon na łowienie z racji setek tysięcy ludzi na plażach ;). mówi mi również, że można tam chwycić węgorza.

 

gdzie najlepiej się zatrzymać? hmm... można albo w Stegnie, albo w Jantarze lub Mikoszewie, gdzie cenowo nie powinno być zbyt strasznie (25-35PLN/os.) lub dalej w stronę Krynicy (Kąty Rybackie, SKowronki), gdzie również zbyt drogo być nie powinno.

zakwaterowanie się w Krynicy to już wydatek 35PLN i w górę, choć jeśli taka deszczowa pogoda się utrzyma pewnie ludziom zmiękną rury :P.

 

jeśli przyjeżdżać to na minimum 3-4 dni. nikt nie przyjmuje gości na krócej.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już bym ruszył swoje spore cztery litery z Krakowa to zapewne zaszalał bym i wyjechał na tydzień... tylko jeszcze nie wiem jak z drogą, kawałek jest.

 

Na węgorza bym się nie zasadzał bo nie chce mi się robić pęczków, nie mam struny od fortepianu, a żeby węgorza wyciągnąć to trzeba przynajmniej 2 chłopa i litra :twisted: ale zabawa jest przednia... :mrgreen:

 

Nie wiem czy znajdę kogoś z cierpliwością do ryb dlatego jest możliwość że przyjechałbym sam.

Zobaczymy jak szczęście dpisze to może się wybiorę... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje wypad do Krynicy w sierpniu, mysle ze tak po 10 chyba.Nie wiem czy bede furka czy pociagiem ani na ile dni, ale jak bedzie wiecej osob sie wtedy wybieralo to koniecznie trzeba zrobic jakies spotkanie na plazy przy kilku flaszkach :D .Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje wypad do Krynicy w sierpniu, mysle ze tak po 10 chyba.Nie wiem czy bede furka czy pociagiem ani na ile dni, ale jak bedzie wiecej osob sie wtedy wybieralo to koniecznie trzeba zrobic jakies spotkanie na plazy przy kilku flaszkach :D .Pozdr.

 

Zawożę żonę z dzieckiem do Krynicy 13 sierpnia, więc czemu nie.

Na marginesie - do samej Krynicy to tylko autobus lub samochód

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...