Skocz do zawartości

Subaru vs BMW M3


Lacky

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jadąc do Poznania trafiłem Honde Accord z silnikiem 2,4 Sport. Wyprzedziłem, a gdy kolega się poczuł urażony dał ognia i mnie wyprzedził. Miałem już wizje takiej jazdy przez 60 Km, ale niestety skręcił w prawo po 20 Km :( Jak wyprzedzał to jadąc zanim musiałem odpuszczać, żeby mu się w tył nie wpakować. Teraz już wiem miał tylko 190 KM. Piękne auto ten Accordik :) Facet rozsądnie jechał, miasto przepisowo z miastem pełnym ogniem :)

 

P.s. Rozsądnie jak na wyscigi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na krętych drogach czasami jest ciekawie kiedy po 30 min ambitni kierowcy, którzy wyprzedzili SI zjeżdżają na bok ze zmęczenia, a kierowca Subaru właśnie kończy swój 30 min odpoczynek. :wink:

 

Co do M3 vs SI:

M3 kosztuje 285.116 i ma 343 KM, czyli jakieś 100 tys. i 75 KM więcej od STI...

 

Orientacyjnie czasy z Top Geara: BMW M3 CSL - 1.28.0

Subaru Impreza STI - 1.30.1

BMW M3 - 1.31.8

 

Tylko niestety nie wiem czy to było 305 konne czy 265 konne STI, może ktoś z Was pamięta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na krętych drogach czasami jest ciekawie kiedy po 30 min ambitni kierowcy, którzy wyprzedzili SI zjeżdżają na bok ze zmęczenia, a kierowca Subaru właśnie kończy swój 30 min odpoczynek. :wink:

 

Dokładnie ! Zakręty się zaczynały i właśnie się spoiłem mocno pasami, a facet skręcił na CPN... :( Szkoda bo dobrze jechał ! Pogoda była OK. Ruch mały a ja sam w SI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedziłem, a gdy kolega się poczuł urażony dał ognia i mnie wyprzedził.

 

I tu czasem się zaczynąją schody bo koleś zwalnia i zwalnia i kiedy widzi, że podjechałem pod tył daje po hamulcach......

 

Hyh miałem takich sytuacji już kilka! Nikomu nie zajechałem nic, cud że mu nie dałem! :cry: Co tu dużo mówić! JA na takich już uwarzam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedziłem, a gdy kolega się poczuł urażony dał ognia i mnie wyprzedził.

 

I tu czasem się zaczynąją schody bo koleś zwalnia i zwalnia i kiedy widzi, że podjechałem pod tył daje po hamulcach......

 

Hyh miałem takich sytuacji już kilka! Nikomu nie zajechałem nic, cud że mu nie dałem! :cry: Co tu dużo mówić! JA na takich już uwarzam!

 

Nie podjeżdżam pod tył, bo to jawna prowokacja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niestety nie wiem czy to było 305 konne czy 265 konne STI, może ktoś z Was pamięta ?

TO bylo 300 konne, a tak wogole to, jezdzil ktos z tu obecnych m3, bo mi raz takie kolo uczelni przejezdzalo to na nierownosciach podrygiwalo jak by mialo stalowa szyne zamiast zawiasu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadąc do Poznania trafiłem Honde Accord z silnikiem 2,4 Sport. Wyprzedziłem, a gdy kolega się poczuł urażony dał ognia i mnie wyprzedził. Miałem już wizje takiej jazdy przez 60 Km, ale niestety skręcił w prawo po 20 Km :( Jak wyprzedzał to jadąc zanim musiałem odpuszczać, żeby mu się w tył nie wpakować. Teraz już wiem miał tylko 190 KM. Piękne auto ten Accordik :) Facet rozsądnie jechał, miasto przepisowo z miastem pełnym ogniem :)

 

P.s. Rozsądnie jak na wyscigi ;)

 

W Krakowie w Projekcie koncza prace nad Accordem 2.4T ... bedzie musial odpuszczac przy wyprzedzaniu za STi (podejzwam, ze nawet US Spec-owym)... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do M3 vs SI:

M3 kosztuje 285.116 i ma 343 KM, czyli jakieś 100 tys. i 75 KM więcej od STI...

 

Orientacyjnie czasy z Top Geara: BMW M3 CSL - 1.28.0

Subaru Impreza STI - 1.30.1

BMW M3 - 1.31.8

 

Tylko niestety nie wiem czy to było 305 konne czy 265 konne STI, może ktoś z Was pamięta ?

 

To STI to jest WR1... a M3 CSL to tez inny temat niz zwykle M3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, długość jednego samochodu to dość mało :wink: Podobno jest taka zasada, ze pomiędzy samochodami pownien być conajmniej 3 sekundowy odstęp :P Tylko jak tu wyprzedzać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 E46, z GT co ma 250 KM powinno isc ze startu w miare rowno... dopeiro przy jakis 180-200 odchodzi i to znacznie. I tak wlasnie bylo z tego co przeczytalem. Tak samo jest z STi do 200 rowno a pozniej, narra 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh.. jaki ciekawy watek ... brandzlu brandzlu :)

 

200km/h na katowickiej.. hmmm...

no wow... nic niezwyklego... ale przeciez wszystko zalezy od warunkow na drodze. nawierzchnia pozwala jechac grubo ponad 200...

 

jeszcze w temacie GTvsSTi ostatnio azraelowi podawalem wyniki testów Sport Auto..

..............GT99 STi04

0-100 5,8 5,9

0-160 14,5 14,2

0-180 19,6 19,5

i dopiero:

0-200 29,3 25,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.
Dlaczego nie?

 

 

W mieście czy na trasie ? Z własnego doświadczenia wiem, że paradoksalnie, w mieście często jest bezpieczniej jak się zostawi odległość mniejszą niż jeden samochód...

Rozumiem o co Ci chodzi! Aczkolwiek mam z malucha nauczke że lepiej jechać 5 minut dłużej niż godzine stać z goście i pisać mu oświadczenie.... :x Nie mam ochoty opowiadać co się stało powiem tylko, że hamulców nagle nie miałem :| hyh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mój B&S ma 5 KM, za to nie jest wyżyłowany i dzięki temu jest prawdziwym długodystansowcem.. Silnik (w miarę) niskoobrotowy, pochodzenia kalifornijskiego, jest naprawdę trwały :mrgreen:

 

PS. Prawdali to, że niskoobrotowe silniki łatwo poddają sie tuningowi? Może jakieś nitro bym dołożył na trytytkach, albo spojler 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się wyleczyłem z M3 .Przynajmniej no jakiś czas 8)

Jadąc M3 trzeba być bardzo skoncentrowany i w praktyce w polskich warunkach nie można wykorzystać tego auta.Koleiny,poprzeczne uskoki, dziury to non stop zmusza do uwagi.Wrx po prostu przelatuje nadt tym ,nie potrzeba hamować,wysiadam wypoczęty.Raz jechałem do zakopanego M3 i wysiadłem jak na kacu :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...