Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, skwaro napisał:

Ten moim zdaniem jeszcze gorzej :) Kiedyś dawno temu, pofrunęliśmy na drodze przy tym kawałku. W okolicach Bochotnicy jak się jechało do Kazimierza Dolnego był taki dość mocny dołek w asfalcie, mieliśmy jakieś 150km/h w Pugu 405TD. I koledze się trochę za mocno wcisnął gaz :)

 

 

ja kiedyś non stop katowałem Satrianiego w ciężarówce, przestałem gdy po Poznaniu na odcince mi się kilka razy zdarzyło lecieć, i to wcale nie na obwodnicy   :)  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten kawałek jakoś został mi w pamięci po filmie Hesher (2010). Obejrzałbym jeszcze raz, więc film jest zajefajny, polecam :D
 

 

Hm... A czy jest na forum temat z fajnymi, ale mniej znanymi filmami? Co raz trudniej znaleźć jakiś dobry film :)

Edytowane przez Mnobody
  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj minął tydzień od śmierci legendy polskiego rocka - Andrzeja Nowaka [R.I.P.]

 

https://dorzeczy.pl/kultura/249181/rip-andrzej-nowak-rockman-harleyowiec-patriota.html

 

Stąd ostatnio wspomnieniowo u mnie TSA i utwór 51:)

 

Polecam jednak także i taki filmik z Andrzejem - widać Jego wielką miłość do motocykli! W tle wielkie hiciory TSA:evil2:

 

Po TSA z Andrzejem Nowakiem zostało mi wspomnienie PIERWSZEGO ich koncertu po reaktywacji w 1998 roku:evil2:

180334391_20220112_1522151.thumb.jpg.c3a7a44c67016f53c339a093339a5d53.jpg

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje ten tekst do naszych spier.... pandemicznych czasów.
 
"Kiedy ja mówię wolność zaraz grozisz mi wojną
Kiedy drugą stronę drogi chcę przejść
Więc kiedy ja mówię wolność nie mów mi że nie wolno
Moja wolność to żaden twój grzech...
 
Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch..."
 
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem w aucie słuchać radiowej Dwójki. Zero reklam, zero wiadomości, zero polityki, zero covidu, tylko muzyka poważna. O boziu, ale to relaksuje i łagodzi obyczaje,  uspokaja nerwy w korkach, no i pasuje do Legacy, w mojej opini. Dostojna muzyka do dostojnego auta ;) Polecam spróbować, chyba, że zacznie denerwować to wtedy nie :P Sam jestem w szoku, że tak lekko mi to weszło, bo na codzień słucham raczej szarpidrutów, czy jak to ktoś ładnie ujął - żelaza :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...