Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Się reaktywowali :shock: , chyba Zackowi się kasa skończyła albo wyrósł ze swoich rewolucyjnych poglądów :twisted: - co? ponoć sie z tego nie wyrasta? Byłem ich wielkim fanem, mam wszystkie płyty, ale jakoś nie wierzę w sukces (artystyczny) takich reaktywacji. Chyba jestem człowiekiem małej wiary :oops:

Co do Audioslave to fajne było, zwłaszcza pierwsza płyta, później słabiej nieco. Takie eksperymenty w rodzaju supergrup bywają ciekawe - mója ulubiona do Mad Season - do auta dobre ale chyba tylko na nocna jazdę po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No z dosc duzym, wlasnie sie rozpadl

 

Grrrr - piszę przecież wyżej, skąd się wzięło to opóźnienie i że jestem jego świadomy, tak że mnie uświadamiać nie musicie :twisted:.

Ale lubimy się z tobą podrażnić :twisted: Myślę, że się reaktywuja za dwa lata - wtedy może jakaś świeża płytka i na czasie - będzie do nabycia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Subaru tylko silnika, blow-off-a i skrzynii, a w Audi ostatnia kompilacja Chambao, soundtrack z Habla con Ella Almodovara, Faithless, Hotel Buenos Aires i kilka niepublikowanych dj setów :!: Ale też zaczynam mysleć o zrobieniu wydechu - i tak nadszedł czas generalnego przeglądu, wymiany sprężarek i różnych uszczelnień - silnik out na kilka dni ---> potem remap :twisted: Zobaczymy co z tego wyniknie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" po bułki"

 

 

Zawsze mnie zastanawiało to określenie - ie pamiętam kiedy ostatnio jechałem samochodem po bułki.... ;)

 

Wiesz różne są koncepcje auta po bułki. Np. znajomy tuner z UKeja kupił teraz dziewcyznie dojeżdżenia Evo VI TME i mówi że musi trochę podkręcić bo mułowate ;), a on sam ostatnich 7 lat miał jako "bułkowóz" Sierrę Cossi 400bhp ze skórą i klima ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" po bułki"

 

 

Zawsze mnie zastanawiało to określenie - ie pamiętam kiedy ostatnio jechałem samochodem po bułki.... ;)

 

Wiesz różne są koncepcje auta po bułki. Np. znajomy tuner z UKeja kupił teraz dziewcyznie dojeżdżenia Evo VI TME i mówi że musi trochę podkręcić bo mułowate ;), a on sam ostatnich 7 lat miał jako "bułkowóz" Sierrę Cossi 400bhp ze skórą i klima ;)

 

AWD czy RWD, bo jeśli to drugie, a po drodze było rondo, to mógł nie dowieźć pieczystego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durbos, nie wiem, ja nic dziwnego w nich nie widziałem, ale angole ciągle mają dzwony na nich.

 

No właśnie :!: We wszystkich miesięcznikach jakie czytam - top gear, evo, car - strasznie narzekają na jakość dróg poza siecią autostrad - pewnie dlatego tyle tam HS-ów. Z drugiej strony chyba nie mieli okazji pojeździć w Kotlinie Kłodzkiej czy okolicach Szczyrku, Wisły itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRY po raz kolejny nie zawodzi jak juz napisaliście...

choć jakoś jego pierwsze płyty darzę większym "sentymentem"....

ale ok...

 

BTW strasznie super są Smolik 3 i Husky - kurka spokoju mi nie dają...

jakieś takie ostatnio klubowe tematy mnie obległy..

polecam

elo

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRY po raz kolejny nie zawodzi jak juz napisaliście...

choć jakoś jego pierwsze płyty darzę większym "sentymentem"....

ale ok...

 

BTW strasznie super są Smolik 3 i Husky - kurka spokoju mi nie dają...

jakieś takie ostatnio klubowe tematy mnie obległy..

polecam

elo

:mrgreen:

Z OSTRYM mam tak samo, wole te pierwsze produkcje, zwłaszcza Tabasco. Najbardziej mnie zawiodła ta przedostatnia robiona z Emade, nic mi sie tam nie podobało (szum rodzi chałas- chyba?) , ani teksty ani bity, no po drugim kawałku to mnie trafia. A przecież ich kawałek z Albumu Producenckiego jest doskonały, uwielbiam go. No przykra niespodzianka dla mnie to była. Dlatego nad kupnem tej nowej mocno sie zastanawiam

Tymczasem w aucie Mc Solar - po francusku ziom zapodaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRY po raz kolejny nie zawodzi jak juz napisaliście...

choć jakoś jego pierwsze płyty darzę większym "sentymentem"....

ale ok...

 

BTW strasznie super są Smolik 3 i Husky - kurka spokoju mi nie dają...

jakieś takie ostatnio klubowe tematy mnie obległy..

polecam

elo

:mrgreen:

Z OSTRYM mam tak samo, wole te pierwsze produkcje, zwłaszcza Tabasco. Najbardziej mnie zawiodła ta przedostatnia robiona z Emade, nic mi sie tam nie podobało (szum rodzi chałas- chyba?) , ani teksty ani bity, no po drugim kawałku to mnie trafia. A przecież ich kawałek z Albumu Producenckiego jest doskonały, uwielbiam go. No przykra niespodzianka dla mnie to była. Dlatego nad kupnem tej nowej mocno sie zastanawiam

Tymczasem w aucie Mc Solar - po francusku ziom zapodaje.

 

to jest projekt POE - szum rodzi halas - rewelacyjna plytka

 

OSRT jest rewelacyjny na heinekenie w gdyni po prostu przeszdl sam siebie - byl zbakany jak ta lala a tak na wolno poszedl ze uojejku :mrgreen:

 

wg mnie jazzurekcja i jazz w wolnych chwilach sa rewelacyjne

 

dzisiaj katowalem jedn aplyte na odcinku WAWA- Trojmiasto - Snoop Dogg - Tha Blue Carpet Treatment - rewela polecam oprocz jednego kawalka z ejkonem - cala reszta odlot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smolik jest fajny do trzeciego przesłuchania pierwszej płyty. Potem to "nuda Panie" :twisted:.

 

no niezupełnie...

wg mnie wszystkie produkcje z Noviką są naprawde udane, natomiast Mika faktycznie nudna od zawsze :wink: , choć uważam że jak na polskie korzenie to niemamy się czego wstydzić...

próbowałes Huskiego?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z OSTRYM mam tak samo, wole te pierwsze produkcje, zwłaszcza Tabasco. Najbardziej mnie zawiodła ta przedostatnia robiona z Emade, nic mi sie tam nie podobało (szum rodzi chałas- chyba?) , ani teksty ani bity, no po drugim kawałku to mnie trafia. A przecież ich kawałek z Albumu Producenckiego jest doskonały, uwielbiam go. No przykra niespodzianka dla mnie to była. Dlatego nad kupnem tej nowej mocno sie zastanawiam

Tymczasem w aucie Mc Solar - po francusku ziom zapodaje.

 

IMHO z czasem zatracił melodyjność, podkłady są dobre ale mało melodyczne...

jest naprawdę dobry ale boje się że jak będzie wydawał płyty w takim tempie to szybko sie wypali - oby to juz nie następowało...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...