Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Na Krzywe jest prosty :mrgreen: dojazd. jadąc od centrum Olsztyna w stronę Ostródy jest skręt w prawo przed ogrodzeniem lotniska i potem calutki czas prosto zgodnie ze znakami "na plażę" i potem w dół za zakaz ruchu wprost na taflę przed którą zbierają 100zł i można śmigać. Są 2 trasy, wewnętrzna dla aut bez kolców i zew. ok 5km a że był luz na torze to wybrałem dużą pętlę :twisted:

Dzisiaj tyle Subaru tam widziałem, że kompletnie nie wiem które było kogo. Elka potwór lata jak szalony a długi kolec tak trzyma że :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Krzywe jest prosty :mrgreen: dojazd. jadąc od centrum Olsztyna w stronę Ostródy jest skręt w prawo przed ogrodzeniem lotniska i potem calutki czas prosto zgodnie ze znakami "na plażę" i potem w dół za zakaz ruchu wprost na taflę przed którą zbierają 100zł i można śmigać. Są 2 trasy, wewnętrzna dla aut bez kolców i zew. ok 5km a że był luz na torze to wybrałem dużą pętlę :twisted:

Dzisiaj tyle Subaru tam widziałem, że kompletnie nie wiem które było kogo. Elka potwór lata jak szalony a długi kolec tak trzyma że :shock:

 

 

zeby tylko elek nie zniszczyl lodu wam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sporo fotek z dzisiejszych zabaw na Krzywym https://picasaweb.google.com/banachrall ... 6629128962

 

-- 26 lut 2011, o 22:31 --

 

[ ]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

-- 26 lut 2011, o 22:43 --

 

[ ]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

zajebista impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem bardzo krótko ale większość na kolcu leciała. Bez kolca też można szybko i sprawnie jechać tylko trzeba dużo przewidywać i szukać przyczepności w śniegu itd. Jak się bardzo skupiłem i za punkt honoru postawiłem sobie, że mi Lanos na kolcu nie odjedzie to mi nie odjechał :wink:

 

-- 26 lut 2011, o 23:57 --

 

Fajny artykuł na Olsztyńskiej znalazłem http://wegorzewo.wm.pl/39044,Samochodem ... upota.html :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onboard emotorsporta :) z jeziora , z wczoraj , pętla 4,6km dwa razy lajcikiem pojechana :)

 

 

 

 

 

 

naj.....cichszy Subarak na jeziorze :twisted::)

 

 

podziękowania dla pilota-organizatora :) - Maćka Krzyszychy, tudzież pozostałym organizatorom - Kamilowi Skórze- szlonemu drifterowi w BMW,

Buziakowi - to ten na quadzie z pługiem :) , czyli niezamarzalny i niezniszczalny człowiek ze stali, który wystrugał całą trasę, a właściwie dwie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...