Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Krakowska ekipa twierdzi, że 2.0 115KM jest sprawniesze od 125KM .... jechałem za 1 forumowiczem w Krakowie i ciągle się zbliżałem :wink: Co by mi pasowało... pewnie jutro pojutrze i weekend niedziela ale konkretnie to nie wiem. Rzuć na PW swój telefon a jak bym się wybierał do Olsztyna to zadzwonie dużo wcześniej :wink: Wydech mam... wpisz na youtubie welniacz :wink:

Mów mi szybko co zrobiłeś, że taki fajny bulgot masz. Ja mam taki sam silnik (2,0 115km) tylko, że mój chodzi jak szlifierka. Słyszałem o wymianie kolektora, ale może jest jeszcze jakiś sposób. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być trening po wytyczonym torze na jeziorze, ale w związku z pogodą będzie zapewne przeniesiony na tor znany m.in. z Rajdu Polski

 

Koledzy!

Jakie opony proponujecie na ten tor w Mikołajkach?

W sobotę ma być ok.-3 st.C i leciutki śnieg,a wcześniej temperatury dodatnie i deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że ma być jazda po jeziorze :mrgreen: Nie wiem jak 100km ode mnie ale u mnie tafla sie zapadła pod promieniami słońca i śmiem twierdzić, że w tydzień nie zamarznie na amen.

Ale jeśli ma być na torze to mądrzejsze rozwiązanie... ale troche tam ciasno do grubszej zabawy więc nie planuje sie pojawić na starcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...