Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze tutaj sami swoi, to mam pytanie.

Zna ktos moze ta impreze ?

http://www.otomoto.pl/C32247884.html

 

Wisi juz jakis czas, ogladalem ja nawet. Niestety stoi w komisie, wiec wiem tylko tyle, ze wlasciciel zamienil ja na lagune w dieslu i ze zona go za nie miala wyrzucic z domu :D .

 

Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie ?

 

Edit:

Sorki, ze nie zwiazane z tematem spotow, ale moze tutaj ktos cos wie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Kubiszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stanik dawal rady... holkowi jak szybko jezdzic, bo wiekszosc rajdu z nim prowadzil ;) finalnie holek na ostatnim oesie sie odgryzl. marchewa masz jakies onboardy jakie trasy wy jechaliscie? bo widzialem, ze krocej niz rajd. na czym to polegalo? gdzie byl start do odcinka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem udany dzień w Ornecie. ;) Ale oczywiście z kapciem. :twisted:

Liczyłem na trochę więcej deszczu, ale w sumie może dobrze, że nie wrócił, bo ostatni przejazd na slickach trzeba było zrobić, a po mokrym to mogłoby się nie udać. :P

 

Musieliśmy szybko się zwijać do Olsztyna, a nie było wyników online, więc nie wiem komu gratulować.

To profilaktycznie gratuluję wszystkim uczestnikom! :mrgreen:

 

Dzięki temu, że wyników nie było mogę być nawet dość zadowolony - niezależnie od tego jakie finalnie się okażą. Po prostu w miarę spokojny przejazd "swojego" wyszedł.

 

BTW. Albajn, słyszałem, że nieźle daliście czadu z Pawłem i gdyby nie zmógł Was sen przy liczeniu owieczek ;) wynik by był w ogóle fenomenalny. Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki jpol, No tak... Frycowe zapłacone, jeśli chodzi o imprezę i o auto. Ogólnie wynik dobry, ale wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc jest pewien niedosyt, zwłaszcza jak się traci miejsca poza rywalizacją sportową. Podjazd pod stok narciarski, albo skoki na dziób w kamieniołomie, na pewno na długo zostaną w pamięci.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stanik dawal rady... holkowi jak szybko jezdzic, bo wiekszosc rajdu z nim prowadzil ;) finalnie holek na ostatnim oesie sie odgryzl. marchewa masz jakies onboardy jakie trasy wy jechaliscie? bo widzialem, ze krocej niz rajd. na czym to polegalo? gdzie byl start do odcinka?

czesc

onbordy nie nagrywałem,

start był tak jak dla wszystkich a mete lotną mieliśmy po 2,5 kilometra, ale oczywiście dale tez mozna było jechac grubo, tylko poznie przed meta trzeba było postać ze srednia przejazdu po mecie nie przekraczała 50km/h :)

 

więc nie wiem komu gratulować.

hm..............

 

 

To profilaktycznie gratuluję wszystkim uczestnikom! :mrgreen:

:) ale największe gratulacje należą się jak zwykle Marchewie :)

 

dzięki , ja tez wszystkim gratuluje i dodam ze najlepszy czas przejazdu zrobił na ostnim przejezdzie TYPE-R, a mi się udało zrobić 10sek. przewagi w gen. przed lancerem z gdańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej! :)

 

Wyobraźcie sobie, pojawiły się wyniki ostatniego sprintu... :twisted: (na FB, nie na stronie)

 

W sumie chyba lepsze niż się spodziewałem. :mrgreen:

Przynajmniej w klasie, ale i w generalce plan minimum wykonany - minimum 3x K4 z tyłu i nic K2 z przodu.

 

Coś wybitnie nie poszło Nowakowi, przez co wylądował niestandardowo - za nami. :D

Nadal trochę za duże odstępy do poprzedzających (nie mówiąc już o Winckiewiczu...), ale po zobaczeniu wyników nadal jestem dość zadowolony z ostatniego startu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...