Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

GDZIE NAJLEPSZY WARSZTAT W OLSZTYNIE ZNAJĄCY SIE NA SUBARAKACH ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chyba furmanka za duzo pali, tylko po mieście na dystansie 3,5km do pracy , 8 godz postoju i powrót 3,5km wyszlo mi 16 l/100. Coś za dużo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Krzych

2. Axmann

3. Wełniacz ?

4. Quba( z znakiem ?, jeśli mi nic kierownik w pracy nie wymyśli, to będę)

5. Kamilos89

6. Dorsz914

7. ......

8. ......

9. ......

10. ....

 

Jaka godzina?

 

Wysłane z Xperii Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się tak dzień ułożyć, żeby i mi się udało. :)

 

1. Krzych

2. Axmann

3. Wełniacz ?

4. Quba( z znakiem ?, jeśli mi nic kierownik w pracy nie wymyśli, to będę)

5. Kamilos89

6. Dorsz914

7. ursusraketa

8. jpol

9. ......

10. ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

Wczoraj spotkałem Krzycha. We związku z tym składam samokrytykę.

 

Ostatnimi czasy zajęty byłem m..in. rzeczami, o których pisali w gazetach. ;)

http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/1,48726,19337973,to-chyba-najladniejsze-odnowione-wnetrze-kamienicy-w-olsztynie.html

 

Ponadto w grudniu urodziła mię się córa. Okoliczności tego wydarzenia nie do końca były takie jakie być powinny. W związku z tym mam zapytanie czy macie wszyscy już wybrany cel przekazania 1% podatku. Jeśli nie, to rozwinę temat.

 

Pablo - pytanie do Ciebie czy nie byłoby zbyt wielką prywatą i impertynencją gdybym zapytał Cię o możliwość założenia ogólnoforumowego wątku w/s ewentualnego przekazania 1% podatku na rzecz mojej Poli.

 

I na koniec: czy w tym momencie przyjmujemy, że karty będą cyklicznie w piątki? W ten nie wiem czy dam radę, ale za tydzień chyba jo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I na koniec: czy w tym momencie przyjmujemy, że karty będą cyklicznie w piątki? W ten nie wiem czy dam radę, ale za tydzień chyba jo. :)
  raczej czwarki ze wzgledu na planowane zmiany :D a w piątki będzie ciężko, chyba że w piatki co 2 wypad na tor.... o szczegółach w krótce....

pany rezerwacja jest na 18:12 i 18:38 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Dziedzic_Pruski,oczywiście możesz założyć taki wątek. Pamiętaj, że mamy też specjalny wątek dotyczący odpisów i wszelkiego rodzaju pomocy -> http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/57402-akcja-charytatywna-lub-fundacja/page-10#entry2407002

 

Co do kartów - ja na pewno na cykliczne wyjazdy takie jak kiedyś się nie piszę. U mnie urodził się syn (ale się Forum rozrasta ;) ) i codzienne wieczorne obowiązki są jakie są. Na pewno co jakiś czas się zjawię ale na pewno nie co tydzień i nie co dwa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Dziedzic_Pruski,oczywiście możesz założyć taki wątek. Pamiętaj, że mamy też specjalny wątek dotyczący odpisów i wszelkiego rodzaju pomocy -> http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/57402-akcja-charytatywna-lub-fundacja/page-10#entry2407002

 

Co do kartów - ja na pewno na cykliczne wyjazdy takie jak kiedyś się nie piszę. U mnie urodził się syn (ale się Forum rozrasta ;) ) i codzienne wieczorne obowiązki są jakie są. Na pewno co jakiś czas się zjawię ale na pewno nie co tydzień i nie co dwa :)

tośmy się porozmnażali... u mnie też chłopak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...