Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Dorsz914, fajne ujęcia - pozwalają sporo porównać. A masz może coś z naszym Clio (nr 10)? Bardzo mnie ciekawi jak to wyglądało z zewnątrz (właśnie zwłaszcza beczka i te nawroty, które masz na filmiku).

 

 

Jedno ujęcie niestety tylko mam. Zawsze mi jakoś uciekaliście.

 

https://www.youtube.com/watch?v=w__4VKTCsEg&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Debiut mamy za sobą, dużo nauki przed nami, na razie zamykamy stawkę w klasie, ale może pod koniec sezonu będzie lepiej :) Impreza super :)

 

Onboard na razie wrzuciłem jeden, z ostatniego przejazdu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Paweł, wielkie dzięki za uratowanie!, gdy mój pilot został postawiony pod ścianą przez drugą połówkę (nie chodzi bynajmniej o drugie 0,5l ;)). :mrgreen:

Nie ma problemu, polecam się :) Było fajnie i szybko (momentami nawet mocno szybko :D ).

 

Traska super, pogoda też, duża konkurencja. Sprint jeden z fajniejszych w jakich jechałem.

 

Jedno co mi się nie podobało to fakt, że siedziałem nie z tej strony lewarka zmiany biegów ;) Reszta super.

 

 

 

Jedno ujęcie niestety tylko mam. Zawsze mi jakoś uciekaliście.

 

Kurde brzmi i wygląda jak przelatujący nisko myśliwiec :D

 

 

Korzystając z okazji. Dzięki Filip za podwózkę z Olsztyna :) no i oczywiście gratuluję debiutu bez obicia fury i brzydkiego słowa na P :P

 

@@marecki_ol, widać, że się wjeżdzasz w auto, czasy się poprawiają więc progres idzie w dobrym kierunku. Autko masz super, podejrzewam, że na wolniejszych konfiguracjach jesteś w stanie powalczyć z mocniejszymi ośkami. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedziałem nie z tej strony lewarka zmiany biegów ;)

Zoowty miał na sprzedaż jakiegoś angielskiego Sporta, jak pamiętam... Może trzeba rozważyć? :twisted:

 

 

Marek, nie wiem na ile opony by na to pozwoliły, ale z toru (ciasno) na nawrotach mam wrażenie, że tu masz jeszcze spore rezerwy - dołożyć na nich tyle prędkości, żebyś miał potrzebę skorzystania z szerokości drogi. Większa prędkość na początku długiej prostej, po takim szybciej przejechanym nawrocie (a mimo wszystko mało ryzykowna, bo nawroty jednak są na małej prędkości), może dać spory zysk na jej końcu. Ja z kolei często wykorzystuję szerokość na wyjściu trochę niepotrzebnie, tj. moja prędkość jest na tyle mała, że pozwoliłaby przejechać ciaśniej, a mimo wszystko udaję, że "jadę torem" - w zasadzie oszukuję wtedy sam siebie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcom oczywiście również należne gratulacje! Łukasz jak zwykle, "niepostrzeżenie" do celu ;) i "myk" - pierwsze w generalce. :mrgreen: Brawo! :hi:

Marchewa, odejście z beczki - miodzio! :D

 

Dzięki za pochawały.

Ja też gratuluje wszystkim zawodnikom, bardzo fajnie że było tyle uczestników.

Narazie ciągle moja szczurowata jazda na ornecie się sprawdza, ale chłopacy już zaczynaja podjeżdzać - więc nie bedzie łatwo

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek dawaj nasz profesjonalny filmik z widokiem na załogę :D

 

BTW. Znalazłem na "hodze" ogłoszenie tego szybkiego C2 z klasy gość... to to ma 133 koniki i jest przebudowanym VTSem po mapie :)

Obok R2 to nawet nie stało :) Szacuneczek dla drivera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo nie oglądałem Nowaka ale strzelam - na hamowaniu do ostatniej beczki?

Na całym szybkim przelocie - od skarpy za balotami do bramki z opon około 1,3s. Strzelam, że na samym hamowaniu nie więcej niż okolice połowy tego czasu. W trzecim przejeździe już to moje hamowanie nie było tak przedwczesne jak w drugim (choć nadal ostrożne).

 

Oj, jednak trzeba szanować tor i prędkość... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może dobry warsztat w Olsztynie, który sprawdzi i ewentualnie wyreguluje mi zawory w subaraku? Myślałem o Ede Auto bo tam gaz zakładałem. 

Witam.

Ja tam sprawdzałem niedawno, generalnie tam serwisuję forka i jestem na tak.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...