Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy dzień pucharu noworocznego stał pod znakiem zaciętej rywalizacji o poszczególnych miejscach decydowały setne sekundy . Ale wiadomo pierwsza jaskółka wiosny nie czyni zostały jeszcze 4 dni pucharu każdy ma jeszcze szanse.

Poniżej wyniki

OPEN

1. BUDZISZEWSKI PRZEMYSŁAW 25.862 15 PKT

2. KOCHANOWSKI CZESŁAW 25.889 14 PKT

3. POŁOMKA MAREK 26.044 13 PKT

4. SZWEC SAMUEL 26.182 12 PKT

5. WITKOWSKI MATEUSZ 26.202 11 PKT

6. NASIADKO PAWEŁ 26.232 10 PKT

7. JARACZEWSKI MICHAL 26.367 9 PKT

8. TOPA KRYSTIAN 26.418 8 PKT

9. POŁOMKA PAWEŁ 26.453 7 PKT

10. WEŁNA ŁUKASZ 26.573 6 PKT

11. MARKIEWICZ ŁUKASZ 26.588 5 PKT

12. ŚLEDZIK DANIEL 26.617 4 PKT

13. FARELNIK MARIUSZ 26.634 3 PKT

14. CHRZANOWSKI JERZY 26.639 2 PKT

15. CZEPAN RAFAŁ 26.680 1 PKT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IX Kormoran ENDURANCE 13.01.2014

 

W poniedziałek 13 stycznia na naszym torze odbędą się zawody drużynowe pod nazwą IX Endurance otwierające sezon 2014.

Zaczynamy spotkaniem organizacyjnym o godz 18.00.

Wyścigi tego typu to nie tylko ostra rywalizacja, ale i przede wszystkim zespołowa taktyka, która może się zmieniać nawet w trakcie trwania samego wyścigu. Podczas imprezy 30 minut treningu, 30 minut kwalifikacji oraz 120 minut wyścigu.

Skład zespołu musi się z składać z 2 do 6 kierowców. Wpisowe wynosi 500zł od zespołu niezależnie ilu kierowców w nim będzie.

Zgłoszenie dokonać osobiście w recepcji toru.

Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania swoim faworytom.

 

 

Wystartowałbym w 4 osobowym składzie 125zł wyjdzie ... ktoś by się pisał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyli, zobaczyli, zostali pokonani. :twisted:

 

A serio, to nawet w równej walce była szansa na taki sam wynik (nie byliśmy ostatni ;))

Bezpośrednim konkurentom zdefektowała maszyna (nr 2).

 

Nasz wózek nr 10 jechał dziwnie. Ślizgał się mocno, do tego ja miałem wrażenie, ze go chyba zalewa (albo ja go za bardzo zduszałem na pierwszym nawrocie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy więcej, bo raczej te zespoły, które zwykle są w czubie i tym razem w czubie były (spisek, że wylosowali lepsze wózki? ;)).

Trochę od sprzętu na pewno zależało, ale myślę, że u nas większość zależała jednak po prostu od braku wjeżdżenia. Ile my się ostatnio najeździliśmy - dwa razy, po ponad półrocznej przerwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice w kartach były ale z naszego dużo więcej nie szło wycisnąć, ostatnią zmianę bdb mi się jechało i według mnie szybko a czasy 26,9-27,1 regularnie kiedy inni robili niskie 26... także trochę bolała ta niemoc jak inni przejeżdżali koło nas jak koło dzieci :biglol: Średnia z 260 kółek ...u nas 27,839 a 3 pierwsze zespoły 26,9 ...tego nawet nie trzeba komentować :P

 

2myt.jpg

ylgj.jpg

h8cm.jpg

w6yv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak żywo pamiętam jak ostatnio dostawałem w tylny zderzak na najdłuższej rozpędzającej

 

Ja z kolei widziałem spore różnice z okrążenia na okrążenie - ten sam zawodnik czasem potrafił mi tam wyraźnie odjeżdżać, a czasem absolutnie nie. I nie była to raczej kwestia wózka, tylko tego jak ja tym razem przejechałem poprzedni zakręt...

 

W mojej jeździe zdecydowanie brakuje powtarzalności. Jak zacznę jeździć równo, to wtedy będę mógł narzekać na wózki. Teraz to jednak głównie na siebie. Oczywiście - wózki jeżdżą nieco różnie, ale nie sądzę (choć oczywiście strzelam), że zwycięski team w naszym wózku przyjechałby z taką stratą jak nasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote szykuje sie zabawa dla duzych chlopcow pod Nidzica u Harvestera ;)

 

Informujemy, że dnia 18.01.2014 odbędzie się pierwszy zimowy trening rajdowy na trasie OS Rodowo k.Nidzicy. Trasa ma długość 3,5km i liczy ponad 30 zakrętów, z czego każdy jest inny. Samochody będą wypuszczane na trasę w bezpiecznych odstępach ok. 2 minutowych. Pomiar czasu tylko we własnym zakresie.

Koszt udziału w treningu: - opony zimowe lub zimowe z małym kolcem - 250zł - opony typu szwedzki kolec - 450zł (opłata za trening przyjmowana będzie w dniu treningu, jezeli chcą Państwo otrzymać fakturę vat, proszę o przesłanie danych mailem)

Obowiązek jazdy w kaskach!!!

W celu zgłoszenia na trening prosimy o przesłanie email na adres prorallyschool@gmail.com z następującymi danymi: - Imię i Nazwisko - Marka Samochodu - rodzaj opon - nr telefonu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...