Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

i jesli bedziemy doważać, to każdy kierowca wazy inaczej..., wiec w pitstopie bedzie doważanie miedzy kierowcami z zespołu? obsłudze będziemy liczyli czas? :) i jesli ma nie byc czasów okrążen dla pojedyczego zawodnika to tez troche lipa

Edytowane przez Albajn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna impreza wyszła. :)

 

Śledziu - dzięki za wynik! Oglądając na bieżąco miałem wrażenie, że to głównie Ty go zrobiłeś.

 

W każdym razie zmieściliśmy się na pudle, za Krzychem z Marchewą, a wynik idzie w świat. ;)

Przy okazji udało nam się zrobić drugi czas pojedynczego okrążenia, ex aequo ze zwycięzcami. Najszybsze okrążenie zrobił team Krzychu/Marchewa - w całym wyścigu zajęli drugie miejsce.

 

Gratulacje dla zwycięzców i nie tylko :mrgreen: i dzięki wszystkim za udział i wspólną zabawę!

 

 

Ja w sumie chętnie pojeździłbym dłużej - takie stinty po 20 minut... Ale na początek było świetnie! W "samotnej walce" brakowało jedynie - tradycyjnie - bieżącej informacji o czasach poszczególnych okrążeń. (stawka rozciągnęła się w miarę szybko i na drugiej swojej zmianie zmagałem się jedynie z czasem, a to mi nie idzie ;))

 

Krzychu, jest szansa na pełny wydruk wszystkich okrążeń wyścigu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wygrał?

 

Z mojego punktu widzenia - jacyś obcy. ;) (nie znam, nie wiem czy powinienem :twisted:)

 

 

Technicznie - pierw był chyba wybór załóg przez Krzycha, następnie ważenie zawodników i sprawdzenie średniej masy zespołu, losowanie wózków (trafiliśmy nr 8, źle nie było), doważenie do 90kg (każdej załogi, od średniej arytmetycznej jej wagi).

 

Tyle wstępu - następnie kwalifikacje. Wybrany jeden kierowca z każdego zespołu robił dwa kółka z pomiarem - start z pitlane. Najlepszy czas pojedynczego ustawiał kolejność na starcie.

 

Start do wyścigu - grid według kwalifikacji, w każdym zespole startuje kierowca, który nie jechał w kwalifikacjach.

 

Czas jazdy 40 minut (+ jedno okrążenie, chyba), maksymalny stint 15 minut (zjazdy w dowolnych momentach, na umówiony znak-sygnał w załodze).

 

Kto pierwszy przeciął linię mety wygrywa - czyli normalna walka na torze. Zero flag (mogły pojawić się kary typu drive-through lub stop&go za przewinienia w pitlane).

 

W skrócie chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,była jakas odmiana zawsze, na początku troche emocji, później w naszym przypadku juz troche mniej.

Jacek również dzięki, było git, ale chyba za skromnie oceniasz swoje poczynania, no i w sumie Twoje kwalifikacje ustawiły nas na dobrej pozycji do startu. Masz jednak racje z tym ze przydałoby się dłużej.

 

Dzieki wszystkim za fajną jazdę i jak mówi dyplom: "Zyczymy powodzenia w dalszych sportowych zmaganiach" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się podobała zabawa. Tylko 40 min to tak krótko :)

 

Też liczę że uda się załatwić wydruk poszczególnych okrążeń bo miło by było wiedzieć kto jak pitował i jakie czasy się robiło.

 

Ale fajnie, trzeba już było pomyśleć nad taktyką, nad utrzymaniem opon. I żeby nie popełniać jakiś mocnych błędów. Nam z Farym udało się 5 miejsce zdobyć, ale to dzięki taktyce, szybkiej jeździe Farego i mojej nie tak dużo tracącej :)

Trochę tylko demotywowało jak idąc podobnie w zakręcie na odejściu rywale mi w oczach nikneli... no ale nic, może uda się zrzucić parę kg to będzie tylko lepiej ;)

 

Ogólnie fajny fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również się bardzo podobało i choć "zwykła jazda na czas" mi się jeszcze nie znudziła, to była to miła odmiana. TomekM, dzięki za wspólną jazdę. Czwarta pozycja na mecie to IMO bardzo dobry wynik :yahoo:

Też ciekaw jestem poszczególnych okrążeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było spoko czasy ( przynajmniej moje ) nieciekawe ale zawsze to jakaś odmiana .......ciekawy jestem jak to będzie z tym 2h wyścigiem ........trzeba się jakos podzielić z tego co pamiętam max 5 zawodników ( ale to chyba troche za dużo - myśle że po 3 ).....a to nie będzie łatwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...