Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Załogi: 1. Pan X i Pan Y 2. Axmann i Krzych 3. Jpol i Pablonas ?

To mówisz załogi rallysprintowe? :D Jesli o mnie chodzi to może być - Jacek?

 

Tylko jak z terminem? U mnie odpadają 12-13.01 i 26-27.01 :(

 

ruszać z poślizgiem

To te karty tak umieją? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi to może być - Jacek?

 

Siebie nie polecam. :twisted:

Średnie zwykle mam kiepskawe, żeby nie powiedzieć żałosne. Raz tylko, na pustym torze (2 wózki) miałem besta 26.65 (mój ówczesny PB i przy okazji pierwszy poniżej 27s) ze średnią 26,87s z 22 okrążeń.

 

A tak ogólnie, to zobaczyłem 30 min. i oczy mi się zaświeciły. :mrgreen: Później doczytałem dalej i entuzjazm zdecydowanie opadł (Krzychu - no offence, bo robisz dla nas bardzo dużo - nie miej wrażenia, że tego nie doceniam).

 

Nie po to postuluję wydłużenie za krótkich 10-minutówek, żeby teraz w 30 minutach 5 zmian wciskać... Pewnie i tak wystartuję (jeśli termin dopasuje), bo "coś trzeba robić" ;), ale zdecydowanie nie jest to kierunek, który sobie wyobrażałem.

 

 

Mam za to inną sugestię - zmieńmy kiedyś konfigurację toru - np. pojedźmy "pod prąd". :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siebie nie polecam. :twisted:

Nie marudź :)

A tak ogólnie, to zobaczyłem 30 min. i oczy mi się zaświeciły. :mrgreen: Później doczytałem dalej i entuzjazm zdecydowanie opadł (Krzychu - no offence, bo robisz dla nas bardzo dużo - nie miej wrażenia, że tego nie doceniam). Nie po to postuluję wydłużenie za krótkich 10-minutówek, żeby teraz w 30 minutach 5 zmian wciskać... Pewnie i tak wystartuję (jeśli termin dopasuje), bo "coś trzeba robić" ;), ale zdecydowanie nie jest to kierunek, który sobie wyobrażałem.

Ja pomysł odbieram jako "przećwiczenie" na "żywym organizmie" jakiegoś tam pomysłu na urozmaicenie spotkań biznesowych dla firmowych klientów :) I tak to traktując to jestem zdecydowanie ZA. Pomóżmy obsłudze i Zbyszkowi. Niech sprawdzą jak takie zawody wyjdą w praniu.

Natomiast jako jakiś dłuższy "cykl" dla nas to faktycznie raczej nie. No chyba, że zawody będą trwały nie 30 minut ale 3 godziny :) Bo przy takim szybkim "sprincie" to pewnie więcej się upocimy przy wyskakiwaniu i wskakiwaniu do kartów niż przy samej jeździe :)

 

Mam za to inną sugestię - zmieńmy kiedyś konfigurację toru - np. pojedźmy "pod prąd". :idea:

A to jest świetny pomysł :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czytając wasze sugestie powiem tak :) pomysłów jest sporo, cześć z nich została juz przetestowana na torze silver http://www.silverhotel.pl/gokart.html i Zbyszek chce to przetestować "u siebie", fajnie że nas ,"Subaro Maniaków", uważa za odpowiednie króliki doświadczalne, w ofercie, jak wspomniał Pablo, bedzie dla imprez integracyjnych i spotkań biznesowych... dla nas to i 3 godziny to będzie mało :) ale da sie zrobić tylko czy każdy z nas ma tyle wolnych środków ;) co do zmiany konfiguracji toru to ..... hm.... sami się domyślcie bo ja nie wiem czy mogę coś mówić ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzych robisz dla nas wiele i tak 3maj :) Jako króliki doświadczalne jak widać do tej pory czujemy się świetnie i damy radę dalej testować :) Nie wiem jak Filip bo tylko ze stacji LPG do mnie dzwonił i dalej pojechał i nie wiadomo kiedy wróci haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś byłem... no i kurcze mi się spodobało.

 

Pierwszy przejazd 27,57 bodajże, no aż masakra że taki czas mi się udało zrobić, 3 na 8 jadących gości.

Drugi przejazd (muszę powiedzieć że mi się wózek ślizgał ;) ) ale bardziej pokazał moje zdolności, coś lekko ponad 29 s....

 

Ale waga bez kasku pokazała 140,6 kg.... więc dociążenie jest....

 

Fajnie fajnie, ale z tą grubą du... to nie mam co myśleć o fajnych czasach....

 

Teraz bardziej chętny jestem na snucie się za Wami...

 

Dawcy1986 a Ciebie dziś czasem na torze nie było, z twarz Was średnio znam ale wydaje mi się że autko Twoje stało... tak z daleka ;)

Edytowane przez rypley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ;)

i dzięki za fotki. To ty upalałes tego kombiacza?

żałuję że nie doczekaliśmy tego Waszego pomysłu z oponą ;) bo musieliśmy juz lecieć...były jakies ofiary?

Ja jeździłem zielonym Audi 80 B4 sedan ośką :rolleyes: Avant był kolegi - 2.6 quattro.

Koleżanka chciała przejechać się (jako pasażerka oczywiście) Imprezą, ale wstydziła się podejść i poprosić, więc chociaż powoziliśmy ją na oponie. Nikt nie ucierpiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wstydziliśmy się do ognia podejść i musieliśmy sie grzać w autach latając bokami :D Następnym razem bez krępacji rozmawiamy :) Chyba nikt z nas nie gryzie a sam wiem jaką radość sprawia jazda Subaru ( to z pomarańczowymi felgami) i parę lat temu to ja marzyłem żeby ktoś mnie takim autem przewiózł a teraz jak tylko mogę sprawić taką przyjemność to robię to bez namysłu :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...