Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Wełniacz, dzięki za GoPro! (ogarnę jakoś i wrzucę na YT)

 

Nie ma sprawy, nastepnym razem wezmę przylepiec do światła na dachu ;) aaa i szkoda, że w popcornie szybciej wycieraczek nie włączyłeś :mrgreen:

Zaraz fotki powrzucam z grubsza:

img8793i.jpg

img8849t.th.jpg

img8822k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, tylko weź wrzuć fotki spakowane jakimś zipem na zewnetrzny serwer bo w imageshack nie mogę powiększać obrazów :evil:

Paweł, dzięki za próby utrzymania mnie w ryzach! :twisted:

 

Nie ma problemu, polecam się 8) Ale dzbanek jest :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się wrzucanie wycieczki po popcorn. ;-)

 

 

-- 9 wrz 2012, o 23:35 --

 

Wrzuciło się.

 

Jutro wrzucę jeszcze przedostatni przejazd. To pierwszy z tych, w których już bałem się ze sobą jeździć, przez co osiągane wyniki uległy poprawie. ;-)

Na ostatnim (naszym najlepszym) niestety skończył się chomik w GoPro, przez co filmik skończył się po chwili od startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....zaraz właściciel popcornu uderzy po odszkodowanie :)

 

Faktycznie od wewnatrz wygladało na... urwany zderzak, pękniętą chłodnicę, rozszczelnioną UPG...i jeszcze pękniętą miskę (ciśnienie oleju).

A pewnie pare rysek doszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nas nie lubią na rally-olsztyn...

niektórzy mają pretensje że ciągle generalke biorą subaraki...;)

 

Kuba, daj spokój i się nie przejmuj, na srally-olsztyn zakompleksieni gówniarze,

jeżdżący na ogół komunikacją miejską nikogo nie lubią.... :twisted::mrgreen::lol:

ja tam w ogóle nie wchodzę, szkoda czasu...... :)

 

a przy okazji, lokalna informacja - mam na podwórku sklatkowane audi quattro kumpla do sprzedania

audi 90 20V, N/A, B3, 2,3 litra seria 170HP, ten ma ok 200, klatka Paweł Prokopowicz, ręczny hydrauliczny,

profi odma olejowa, wyczyszczone z bitumów, białe i polakierowane wewnątrz na biało,

idealny niedrogi czterołapny upalankowóz czy do KJS, cena dla Foruma jakieś 12k pln

zarejestrowany, ubezpieczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by był dobry driver to mógłby powalczyć o generalkę. Historia zna takie przypadki jak np. J.Kulig w MEGAN zajął 3 miejsce w generalce rajdu KORMORAN chyba 96 lub 97 rok i zostawił z tyłu kilka czterołapów na luźnych nawierzchniach, a na asfaltach lał regularnie czteropędy. Na supersprintach i kręceniu się wokół opon nie sama moc jest ważna. Zwinność małego samochodu i stosunek mocy do masy, wcale nie przekreśla szans takiego pierdzikółka na walkę z dużo mocniejszym samochodem i napędem na wszystkie koła.To takie moje małe spostrzeżenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by był dobry driver to mógłby powalczyć o generalkę. Historia zna takie przypadki jak np. J.Kulig w MEGAN zajął 3 miejsce w generalce rajdu KORMORAN chyba 96 lub 97 rok i zostawił z tyłu kilka czterołapów na luźnych nawierzchniach, a na asfaltach lał regularnie czteropędy. Na supersprintach i kręceniu się wokół opon nie sama moc jest ważna. Zwinność małego samochodu i stosunek mocy do masy, wcale nie przekreśla szans takiego pierdzikółka na walkę z dużo mocniejszym samochodem i napędem na wszystkie koła.To takie moje małe spostrzeżenie :wink:

 

Historia zna też przypadki zwycięstw osiek z 4rołapami na bardzo szybkich sprintach w ornecie.... :twisted:

po prostu wiele zależy też od tego, kto mierzy czasy.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla znajomych jest wjazd

No to znajomi (bo przecież nie koledzy :P ), o których wiem, że łupali już nielegala, proszeni są o zorganizowanie jakiegoś wjazdu. :mrgreen:

 

 

BTW. Półmetrowymi fragmentami wymieniam wydech na nierdzewkę. ;-) Okazuje się, że nawet miękka ziemia jest dość twarda. :twisted:

Ale tak jak chwilowo mam w podpisie - uważam, że lepszy roszczelniony wydech niż rozszczelniona miska olejowa. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...