Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przeskoczę przez mura to może na piątek na te zakupy w leklerku* da radę. Idę do Naczelnika. :mrgreen:

 

*Hyhyhyyhyhyhyhyhyhyhyyhyhhhy... Lubię te niuanse - tak samo jak 'samowar', wczesne 'żagle', itepe-itede. Fajnie tu na Warniji jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam Subaru. :|

 

Pozostaje nam łączyć się z tobą w żalu. :wink:

 

-- Cz lis 17, 2011 10:26 am --

 

No olsztyniacy! Nie róbcie lipy tylko wpadajcie. :mrgreen: Niech i olsztyńskie zaznaczy się w historii motoryzacji. :P:mrgreen:

 

-- Pt lis 18, 2011 8:45 am --

 

Do zobaczenia wieczorem na spocie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również było miło poznać emotorsporta, Dziedzica i Motorolę. :) Motoroli dziękuję za świetną kawę, Elkowi za czas poświęcony przy moim aucie. :mrgreen: Tobie Elku w szczególności dziękuję za trochę rad, warto posłuchać kogoś z takim doświadczeniem. :)

 

Mam nadzieję, że będę miał jeszcze okazję do was przyjechać, bo wyjazd do tanich nie należy, ale na pewno postaram się jeszcze do Olsztyna zajrzeć. Swoją drogą jeszcze w żadnym miejscu nie widziałem takiego nasycenia bugami. (w ciągu 2 dni naliczyłem 5 różnych Bugeye) :mrgreen:

 

Spotkanie mimo, że krótkie i przerwane przez panów stuningowanej Kijance(seryjne srebrne z niebieskimi pasami i niebieskimi strobo raczej nie wychodzą, ale co zrobić każdy ma swój gust w tuningu aut :mrgreen: ), mimo wszystko myślę, że udane. Mam nadzieję, ze kolejnym razem uda się nam zorganizować coś jeszcze większego. :D

 

Fotki z obecnych na spocie aut znajdziecie:

TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nasze spoty wyglądają inaczej....Sanktuarium, parasol, grill, padlina, okowita... :)

 

Mój siódmy zmysł, Moira i Oracle z Matrixa mówią mi, że przeprowadzka na Warniję to kwestia czasu. A wtedy pielgrzymki do świętego źródełka jak najbardziej. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLOPIKUS71, kolego, zanim zadasz pytanie postaraj się o choćby minimalny wysiłek: wyszukiwarka, copy+paste adres ogłoszenia i mamy trochę wyników:

viewtopic.php?f=41&t=146545&p=1487423&hilit=C21212881#p1487423

viewtopic.php?f=41&t=146545&p=1485985&hilit=C21212881#p1485985

viewtopic.php?f=10&t=102512&p=1485812&hilit=C21212881#p1485812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zwracam się z prośbą o info na temat Białego WRXa rejestracja NOL...

http://otomoto.pl/subaru-impreza-260ps-gaz-C21212881.html

O, moje ulubione - bezwypadkowe ze Stanów. :mrgreen:

Weź VIN i sprawdź na początek tu: https://www.nicb.org/theft_and_fraud_awareness/vincheck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam będzie można przyparkować? Wstyd się przyznać ale koło inki na jakimkolwiek gp to nigdy nie byłem ... jakoś czasu nie było.

Potem w necie oglądałem jak np. Elek śmigał po krawężnikach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dworcem zachodnim tam jest beczka i ja tam przewaznie parkowalem i nie bylo problemu albo gdzies w centrum ale z tym ciezej bedzie ale widowiskowe miejsce jest po 1 spadaniu jak na male zatoczki wjezdzaja i malo kto wyhamowuje przed kraweznikami :mrgreen:

To miejsce miałem na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...