Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W sobotę chciałem sobie drogę skrócić. Najpierw Klewki-Klebark... fajno a potem z klebarka wlk. do Wójtowa. Taki szuterek fajny, potem k... wyboje takie, że ja pierd... no i zaryłem przodem lewym na takich wybojach. Bryzgnęło błoto na szybę boczną :), usłyszałem odgłos jakbym przejechał po butelkach pet. Ale nie dało rady wyjść z auta bo błoto. Podjechałem dalej. Wysiadłem spojrzałem, że przód się trzyma itp. Nie spojrzalem nawet w stronę koła.... a tam się potem okazało, że brakuje caaałego nadkola plastikowego... wyrwane wszystko k...a.

 

Także Panowie Olsztyniacy polecam Wam ten kawałek trasy dla offrajderów :) Jak ktoś znajdzie moje nadkole to PW proszę.

 

Może ktoś ma używkę do oddania za paszteta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

subaromaniaków z olsztyna i okolic

może miałby ktoś z was ochotę w sobotę w nocy 20sierpnia

sprawdzic swoje subaru na prostej(wiem,wiem subaru po to nie jest,ale może ktoś ma ochotę)

będzie taki mały spocik,bardziej na jakość niż ilość

jak ktoś chętny to po szczegóły zapraszam na pw

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i oto jak w grzeczny i kulturalny sposób można odpowiedzieć cwierć...milowcowi - spadaj na szczaw..... :twisted::lol:

 

a później mawiają , że ci właściciele subaraków tacy zarozumiali są :wink:

ciekawe dlaczego :wink: :lol:

nikt nikogo nie zmusza,po prostu grzecznościowa propozycja,

jest czas na zakręty i na sprawdzenie modyfikacji silnikowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękujemy, my, nadęci i zarozumiali właściciele Subaraków, bez obrazy, prosimy o wybaczenie i wyrozumiałość dla naszych fanaberii... :P:D , po prostu nasze wspaniałe auta posiadają tak rewelacyjne własności trakcyjne, że nie będziemy się zniżali do poziomu byle osiek.... :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, jak u Ciebie, u mnie następny weekend zaczął się dziś.... :P:twisted::D

 

-- 1 wrz 2011, o 08:26 --

 

Informuję olsztyniaków, którzy być może tego faktu nie zauważyli, że w sobotę na torze RC w Toruniu odbędzie się impreza szkoleniowo-integracyjna pod nazwą Pojeżdżafffka, szósta z kolei, na którą zapraszamy sympatyków Subaru i nie tylko, ogólnie motoryzacji, jako czynnych lub biernych uczestników :)

 

-- 6 wrz 2011, o 09:49 --

 

łup do góry bo spadlim na drugie strone :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...