Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to parking pod Milenijnym jest dla dwóch grup ludzi - jedna z nich, to wspomniana właśnie przez yezusa grupa lanserów i ścigających się w golfach i bmkach, a druga grupa to ludzie traktujący ten parking jako typowe miejsce do spotkań i postania oraz pogadania przy autach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wśród wrocławian ktoś nie ma pompy paliwa która by pasowała do mojego s-turbo?:)

Najlepiej w pasztetowej cenie :D

 

 

mam od WRX My04. 2.0T więc mniej więcej podobny silnik. Zdemontowana przed remapem więc w 100% sprawna.

Sprawdź czy pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac ze dw-200 czy walbro pasuje do forków, wrx, sti, legacy... to mysle że też będzie pasować ;)

Choć fajnie gdyby ktoś potwierdził. Dużo mialeś przejechane na tej pompie?

 

 

50k km.

 

Chlopaki - moze zalatwcie to via PW. To jest watek o spotkaniach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ravo, no właśnie trzeba by to chyba dzisiaj zrobić. Szczerze mówiąc nie miałem czasu się tym zająć, a po cichu liczyłem na Was :wink: Ja tak jak pisałem chętnie udostępnię kanał i ewentualnie podnośnik (jeżeli będzie wolny), dlatego też proponowałbym spotkanie u mnie. Tylko nie wiem jak Wam pasuje. Podobno jest opcja, aby auto podjechało dzisiaj w okolicach godziny 17. Ja na pewno jestem na miejscu, pytanie tylko jak Wy możecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak średnio ostatnio mogę się z roboty wyrwać, a siedzę zazwyczaj od 8 do 20... Z tego co czytałem to trzeba by auto gdzieś na kanale sprawdzić. Ja mam warsztat w centrum, niedaleko Arkad Wrocławskich (ul. Owsiana 20). Wydawało mi się, że sprzedający wyraził chęć "podjechania" :P A wiesz w ogóle gdzie auto stoi? Ty byś ewentualnie mógł wtedy też do mnie podjechać? Jeżeli tak, to możemy spróbować zorganizować spotkanie tutaj, a jak nie to postaram się coś wykombinować i wyrwać koło 17.

 

-- Wt cze 26, 2012 1:15 pm --

 

tzd, bez kanału może być ciężko te wycieki pooglądać, dlatego też zaproponowałem spotkanie u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...