Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Pilna sprawa :) czy może mi ktoś dziś na chwilkę na sprawdzenie użyczyć blowa bo chce coś sprawdzić czy nie przez niego nie mam wolnych obrotów, mógłby by być DV ale trzeba by było z cała rurą a jej nie mam a wyciągniecie jej wiąże się z ściąganiem IC dlatego najszybciej i najłatwiej będzie na sekundę odkręcić blowa :) ja mam teraz założonego DV jako blowa i chyba to jest przyczyną. Pomoże ktoś ?

 

-- 18 lis 2011, o 10:49 --

 

z flansza do WRX :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy w dniu święta narodowego pracujecie? :(

 

Święto świętem a na paliwo, oliwe, zimową oponkę trzeba gromadzić pesos - za upalanie jakoś nikt nie chce mi, póki co płacić :mrgreen:

 

Szkoda że Was nie będzie..

 

Spokojnie - nie pierwszy i nie ostatni raz :D

 

 

spoko spoko,planujemy z igim spot dla subru i innych na lotnisku jak tylko spadnie snieg.Do dyspozycji grill,"placyk" 1,5km x 100m,i ponad 30 pachołków z których można zrobić wszelakie testy łosia,wahadełka,slalomy i takie tam.

Czyli inaczej mówiąc: zabawa na śniegu połaczona z integracją i ciepłym pętem prosto z grilla :mrgreen::mrgreen:

Jak już nam spadnie śnieg i ogarniemy jakis termin to damy cynka i w tym temacie i w temacie "białe z nieba leci" :)

 

a w krzywej różnie bawić sie można ,wystarczy odpalić studnię bez dna czyli youtube:

 

 

generalnie z wrocka jest to około 100km i to autostradką,a lotnisko jest bezpośrednio przy zjeździe z autostradki,więc lajcik :D

 

-- So lis 19, 2011 11:49 pm --

 

w Bolesławcu :D jakieś 114km od Wrocka w stronę Lubina :)

 

 

jak w stronę Lubina :?: :mrgreen: przeca to kierunek na bielany i heya w kierunku granicy,zjeżdża się po ok 100km na orlen/kfc i... właśnie jesteśmy na lotnisku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siak czy tak wybieramy się z Igim 10.12.2011 na redeco tak więc jak ktoś z was ma tamten wolny weekend to może się zobaczymy i pokibicujemy innym :D

 

Poscigac sie czy popatrzec? ;) Ja zawitam jako obserwator pewnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siak czy tak wybieramy się z Igim 10.12.2011 na redeco tak więc jak ktoś z was ma tamten wolny weekend to może się zobaczymy i pokibicujemy innym :D

 

Poscigac sie czy popatrzec? ;) Ja zawitam jako obserwator pewnie...

 

Też będę - można się jakoś zgadać. 8)

Może pobalastuję znowu na prawym w Mervinowej ewolucji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SI EJ22 '00

nowy nabytek???? :twisted:

a do Pepików akurat nie dam rady....

 

A nowy, nowy. Dla Agi na zimę... :wink:

 

A u Pepików było rewelacyjnie. WRC to WRC, ale rallycrossowe autka i buggy też nieźle dawały radę. No i bardzo fajny tor. Można go sobie wynająć... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siak czy tak wybieramy się z Igim 10.12.2011 na redeco tak więc jak ktoś z was ma tamten wolny weekend to może się zobaczymy i pokibicujemy innym :D

 

Poscigac sie czy popatrzec? ;) Ja zawitam jako obserwator pewnie...

 

Też będę - można się jakoś zgadać. 8)

Może pobalastuję znowu na prawym w Mervinowej ewolucji :mrgreen:

 

No to pewnie widzimy sie 10 na rakietowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak:jak spadnie snieg to Igi zapewne będzie chciał lecieć swą lodówką sie pobawić,a jak będzie sucho to polecimy taniowozem czyli Świniokiem :D chyba ,że chętnych bedzie więcej niz komplet na jedno autko to polecimy na dwie trzody :mrgreen::mrgreen:

Siak czy tak mamy 10.12.2011 zaplanowana na Redeco :mrgreen::mrgreen:

 

-- Pn lis 21, 2011 1:27 pm --

 

jak widać na stronie srtw już trwają zapisy na 10.12.na time attack i autek sukcesywnie przybywa ,a rozrzut jest całkiem nice :mrgreen: od tico,przez TT,przez wydmuszki na bazie japońców,przez bawarki (w tym M3) na Evo i Subru kończąc :D

mata i paczta i łobserwujta :mrgreen:http://www.srtw.pl/viewtopic.php?p=9089 ... 4d74#90899

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja właśnie w ten weekend jestem na wyjeździe przez co ominą mnie dwie imprezy na których chciałem startować bo i RallySprint w Oleśnicy i TimeAttack...

porażka! Przynajmniej pośmigam za tydzień na treningu , ale śniegu dalej brak i co gorsza nawet go nie widać w prognozach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak zapytam to do kiedy są zapisy? I czy w razie czego będzie można się dopisać już na torze? :mrgreen:

Bo jedynym dla mnie warunkiem czy wystartuje jest właśnie to czy tor będzie w pełni biały ;)

 

Pozdrawiam

 

Pisz do Nikko7 z SRTW a z Olesnica do Tomka Śliwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak zapytam to do kiedy są zapisy? I czy w razie czego będzie można się dopisać już na torze? :mrgreen:

Bo jedynym dla mnie warunkiem czy wystartuje jest właśnie to czy tor będzie w pełni biały ;)

 

Pozdrawiam

 

Jak przyjedziesz do mnie w sobotę na trening do Oleśnicy to na pewno nie wyrzucę ;) Jednak nie zapowiada się aby było biało :(

 

Mimo wszystko zapraszam, są większe prędkości niż na Redeco i wystarczy lekko Subarakiem machnąć i już leci bokiem :twisted: , opony nie będą za bardzo zadowolone ale banan na twarzy jeszcze na długo zagości ;)

 

Poglądowo podaję linka z moich wypocin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo wszystko zapraszam, są większe prędkości niż na Redeco i wystarczy lekko Subarakiem machnąć i już leci bokiem , opony nie będą za bardzo zadowolone ale banan na twarzy jeszcze na długo zagości

 

Poglądowo podaję linka z moich wypocin:

 

 

To trzeba miec takie Subaru jak Ty miales ... Moj wrx tak bokami nie chodzi albo ja nie potrafie;) dlatego polecam trening i lotnisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko zapraszam, są większe prędkości niż na Redeco i wystarczy lekko Subarakiem machnąć i już leci bokiem :twisted: , opony nie będą za bardzo zadowolone ale banan na twarzy jeszcze na długo zagości ;)

 

Foresterem na dużym profilu i seryjnym zawieszeniu??!! :lol::lol::mrgreen::mrgreen:

 

W sobotę niestety nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się którzy to z was ?? Bo jednak chcę wiedzieć komu będę machał na drodze :)

Srebrny to pewnie Potok ? a czerwony to nie wiem.

 

[ ] [ ]

 

 

Dokładnie srebrne to ja :)

Ale mnie trafiłeś wczoraj na Solnym , nie ma to jak zaparkować w samym Rynku wtedy napewno ktoś Cie zauważy ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...