Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale wystawiłem fiata na sprzedaż i wracam do imprezy :) nie mogłem jednak wytrzymać hehe muszę dorwać jezusa w pracy i go wypytać co ciekawego w okolicy do sprzedania. Będzie albo GC8 albo GD sam już nie wiem

 

 

Hej ravo! Kupuj szybko imprezke chopaku, bo już nie ma z kim tu jeździć albo panewki albo skrzynie padają, zostają tylko wolnossące 'paskudy' :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale wystawiłem fiata na sprzedaż i wracam do imprezy :) nie mogłem jednak wytrzymać hehe muszę dorwać jezusa w pracy i go wypytać co ciekawego w okolicy do sprzedania. Będzie albo GC8 albo GD sam już nie wiem

 

 

Hej ravo! Kupuj szybko imprezke chopaku, bo już nie ma z kim tu jeździć albo panewki albo skrzynie padają, zostają tylko wolnossące

'paskudy' :twisted:

 

Oddturbione ohydztwa

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko zna ktokolwiek owe subaru cena śmieszna ale do wrocka z bialego pare km jest a na darmo jechać kiepska opcja ogniska korozji na nadkolach to detal aby mechanicznie był w miare w dobrym stanie i z dwóch nie składany.wdzięczny bym był gdyby któryś z forumowiczów rzucił okiem czy to jeszcze nadaje się na drogi czy już tylko szrot http://allegro.pl/okazja-pilnie-sprzeda ... 27507.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siewcu, wakacje, urlopy...

 

... i drogie paliwo :evil: (tzn. cena jest OK a nawet super tylko my za mało zarabiamy :roll: :wink: ).

 

Mimo to jeśli ktoś się nudzi w sobotę to można przyjechać do Oleśnicy na lotnisko (30 km od Wrocka) pooglądać jak fruwamy (przynajmniej jedno Subaru będzie 8) ) albo się do Nas przyłączyć i latać ile wlezie. Zaczynamy o 14.00

 

Dla zainteresowanych więcej info:

 

www.RajdowyWroclaw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...