Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

TOR RAKIETOWA REAKTYWACJA!!

 

C. ZA SRTW

Właśnie się dowiedziałem, że dotychczasowi zarządcy toru zostali wyautowani. Jest więc szansa, żeby powrócić do cyklu fajnych imprez na tym obiekcie, być może pod szyldem LemoniadaCup. Zbieramy grupę, która chciałaby regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju pojeżdżawkach: tych niedzielnych-treningowych, jak również w zorganizowanym pucharze. Mile widzane również wszystkie chętne osoby do pomocy w organizacji trasy i kwestii związanych z pomiarem czasu.

 

Też się piszę na regularne jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiuje to co najciekawsze!! I zapraszam do wątku...

 

Jak napewno niektorzy z Was sie zastanawiaja, a wiekszosc juz sie pewnie domysla jezeli chodzi o przyczyny przejecia toru przez wlascicieli, czyli przez Redeco. Od trzech lat Redeco dzierzawilo caly obiekt Panu Andrzejowi S, ale niestety delikatnie ujmujac, wspolpraca moglaby byc lepsza. Z kim sie nie rozmawialo, relacje tor-klient byly wrecz fatalne . Nie chcielismy zeby nas kojarzono z tym wszystkim.

 

Wiec postanowilismy przejac tor i od 1 lipca ja tam wchodze z pelna para Pierwszym celem jaki zalozylem jest usprawnienie kontaktow z klientami. Chcialem zeby ludzie sie dowiedzieli, ze od 1 lipca jest zupelnie nowy zarzadca, i "stara gwardia" calkowicie sie z tamtad wynosi.

Jedna ze zmian ktora wprowadzilem sa rozne opcje wynajmowania toru. Mozna wynajac:

- caly tor na caly dzien

- caly tor na polowe dnia

- polowe toru na polowe dnia

 

Dla mnie jest to logiczne, ze jezeli ktos chce wynajac sobie caly tor, ale potrzebuje na kilka godzin, to nie ma sensu zeby musial bulic stawke dniowa. Wprowadzona zostala opcja od 10-14 lub od 14-18. Rowniez jezeli ktos chce tylko jezdzic na czesci kretej, albo na samych rondach do cwiczenia np driftu, to moze wynajac tylko polowe toru. Wiem ze ode mnie z klubu BMW chlopaki chcieli wynajac tor na kilka godzin w zeszlym roku i krzyknieto im 3800zl netto. Taki brak elastycznosci jest moim zdaniem kluczem do tego zeby ludzie szukali innego miejsca. Co do najwazniejszego aspekt: Ceny.

Jak dotad, cena wynajecia toru, niezaleznie od dnia, wynosilo 4000zl netto. Wynajecie toru na godzine (na wylacznosc) kosztowalo od 250zl do 500zl + VAT (w zaleznosci od ilosci samochodow). Ponizej podaje ceny jakie beda obowiazowywac od 1 lipca 2010 (Przypominam, podane ceny sa cenami BRUTTO!)

 

 

CENNIK – CENTRUM MOTORYZACYJNE REDECO

 

CENNIK WYNAJĘCIA TORU NA WYŁĄCZNOŚĆ *** (ceny brutto):

 

 

CAŁY TOR: *

Poniedziałek – Czwartek: 2500zl

Piątek: 3000zł

Sobota-niedziela: 3500zł

 

POŁOWA TORU: **

Poniedziałek-czwartek: 1500zł

Piątek: 1750zł

Sobota-niedziela: 2000zł

 

CAŁY TOR – POŁOWA DNIA: ** (od 10.00-14.00 lub od 14.00-18.00)

Poniedziałek-czwartek: 1500zł

Piątek: 1750zł

Sobota-Niedziela: 2000zł

 

POŁOWA TORU – POŁOWA DNIA: ** (od 10.00-14.00 lub od 14.00-18.00)

Poniedziałek-czwartek: 900zł

Piątek: 1000zł

Sobota-niedziela: 1200zł

 

 

 

* W przypadku imprez motoryzacyjnych – tylko rezerwacja całego toru na cały dzień.

 

** w przypadku opcji wynajęcia połowy toru, całego toru na połowę dnia, lub połowę toru na połowę dnia, Centrum Motoryzacyjne REDECO ma prawo odwołać rezerwację z dwu tygodniowym wyprzedzeniem.

 

***W przypadku imprez motoryzacyjnych w których odbywa się jazda treningowa/testowa po torach, podana cena jest wyliczona na imprezę liczącą do 30 uczestników. Od 30-60 uczestników do ceny wynajmu tory za dzień należy doliczyć 500zł.

 

 

WJAZD SAMOCHODEM NA JAZDĘ TESTOWĄ / TRENINGOWĄ

100zł /godz. / samochód

 

 

WJAZD SAMOCHODEM NA NAUKĘ JAZDY: 20zł / godz. Lub 150zł / 10godz. (karnet)

 

 

JAZDA NA ROLKACH, WROTKACH: 5zł / godz.

 

 

WYNAJĘCIE SALI KONFERENCYJNEJ: 45zl / godz

 

Napewno padna pytania czy te ceny sa do negocjacji. Tak, sa one do negocjacji. Ja naprawde wole zeby ten tor byl uzytkowany niz zeby stal pusty. Rozmawialem dzisiaj z uzytkownikiem MarcinEvo i sprawe przedstawilem jasno. Jezeli jest np taka sytuacja, ze ktos by chcial zarezerwowac tor np na kazda niedziele przez najblizszy miesiac na pare godzin, to oczywiscie ze cene mozna zbic. Rowniez bede chcial od Lipca wprowadzic karnety jezeli chodzi o jazdy testowe (10 godzinny. Ceny za godzine wyjda wtedy w okolicach 80zl). Jezeli dwie strony chca zeby cos wyszlo, to moim zdaniem nie ma bata, zeby nie dalo rady dojsc do jakiegos porozumienia..

 

Jezeli sa jakiekolwiek pytania to prosze smialo pisac, postaram sie na wszystko odpowiedziec.

 

 

Pozdrawiam

Wojtek Zastawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zupełnie nowy w temacie, jeszcze nie byłem nigdy na Rakietowej, ale bardzo chętnie bym pojeździł. Mam pytanie co do "WJAZD SAMOCHODEM NA JAZDĘ TESTOWĄ / TRENINGOWĄ". Czy w czasie tej jazdy można ostro poćwiczyć na torze ("poupalać"), czy też polega to na czymś innym i jazda z piskiem opon jest zabroniona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

C. SRTW

 

Witam, chciałbym Was poinformować, że w niedalekiej przyszłości odbędzie się na Torze Redeco, nowy cykl imprez amatorskich, pod nazwą Lemoniada SRTW Grand Prix Redeco.

 

Na tą chwilę podaję terminarz, by wieść gminna niosła dobre wieści.

Prace nad eventem trwają, gdy tylko będę miał świeże informacje będziemy je przedstawiać.

Bardzo mile widziane wszelkie pytania, sugestie itp.

 

Terminarz:

1 eliminacja: 25 lipca 2010

2 eliminacja: 08 sierpnia 2010

3 eliminacja: 19 września 2010

4 eliminacja: 31 październik 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C. SRTW

 

Witam, chciałbym Was poinformować, że w niedalekiej przyszłości odbędzie się na Torze Redeco, nowy cykl imprez amatorskich, pod nazwą Lemoniada SRTW Grand Prix Redeco.

 

Na tą chwilę podaję terminarz, by wieść gminna niosła dobre wieści.

Prace nad eventem trwają, gdy tylko będę miał świeże informacje będziemy je przedstawiać.

Bardzo mile widziane wszelkie pytania, sugestie itp.

 

Terminarz:

1 eliminacja: 25 lipca 2010

2 eliminacja: 08 sierpnia 2010

3 eliminacja: 19 września 2010

4 eliminacja: 31 październik 2010

 

 

Ja chciałem pomóc w organizacji, spotkać się, ustalać jak to ma wyglądać i teraz czytam posta, że już wszystko ustalone.

Why's that? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...