Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Yezusowi gratulujemy wyjęcia 1 miejsca w klasie w eliminacji NLC :!:

 

:P:mrgreen:

 

Szaleństwo na trybunach, owacje na stojąco, dziewczęta rzucają się na przednią szybę, wręczenia pucharów, łzy wzruszenia, szampan ...

:mrgreen::twisted::P

 

..pamiętaj, że połowa sukcesu w tak ciężkich i długich zawodach to dobry pilot! 8)

 

A druga połowa to dobre auto. Z bardzo skomplikowanej matematyki wynika mi, że ... nie jestem potrzebny? :shock:

:mrgreen: :wink: :twisted::P

 

 

Fajnie, że się chłopaki pojawiliście, dzięki wszystkim za wsparcie duchowe i rady techniczne :D

A teraz czekam na najważniejsze - opier** i zjebki :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co on Ci tam krzyczał , ale filmiku nie ma , rękawa nie zaciągał , w wynikach jesteś w "Awarie i wycofania" i tak dalej :P

 

Filmik jest tyle, że krótki (20s) :mrgreen: :wink:

rękawa nie mam po prostu :mrgreen: , wyniki już wyjaśniam bo coś im ewidentnie nie poszło 8)

 

Następnym razem weź kalarepę na prawy taki sam pożytek , a mniej waży :mrgreen:

Kalarepę miałem ... w bagażniku. :mrgreen:

A czy mniej waży od Bart666 - tego nie jestem pewien... Czasem mi się wydaje, że on ma pneumatyczne kości - jak pterodaktyl :mrgreen::lol:

 

Co Ty jakiegoś stresa masz???? :mrgreen::mrgreen:

 

Pączkował będzie - ciśnienie rośnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Ja cisnienie zbijam codziennymy rybkami :mrgreen:

. ......... a wy gnijcie w robocie :lol:

 

Rybaku :P:lol:

 

Jak Ci się taśma klejąca skończy i zaczną pękać to wtedy pogadamy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Ja cisnienie zbijam codziennymy rybkami :mrgreen:

. ......... a wy gnijcie w robocie :lol:

 

Kamerzysto-Rybaku... jak już w końcu skończysz z tym jakże ciekawym hobby to zapraszamy do występu w NLC (jako kierownik a nie kamerzysta), a do tego czasu proponuje małą zmianę podpisu na " Nie umiem jeździć i łowić....ALE LUBIĘ ! ! ! ! "

 

PS. słyszałem że te rybakowanie to ostatnio się niebezpieczne robi i czasem takie rybaki nie wracają z rybek... a może to właśnie ten zastrzyk adrenaliny na rybach to jest to :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidarność Dekielków :mrgreen:

 

 

Kamerzysto-Rybaku... jak już w końcu skończysz z tym jakże ciekawym hobby to zapraszamy do występu w NLC (jako kierownik a nie kamerzysta),

 

Na to jestem za Cienki :mrgreen:

 

 

a do tego czasu proponuje małą zmianę podpisu na " Nie umiem jeździć i łowić....ALE LUBIĘ ! ! ! ! "

 

akurat łowić umim , więc bez sensu :mrgreen:

 

PS. słyszałem że te rybakowanie to ostatnio się niebezpieczne robi i czasem takie rybaki nie wracają z rybek... a może to właśnie ten zastrzyk adrenaliny na rybach to jest to

 

:lol: idź już lepiej do tej pracy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: idź już lepiej do tej pracy :lol:

 

...okej ja ide do roboty, a Ty wracaj na swoje forum - narybkach.frix.pl/forum :P

..tam pewnie masz nick: włóczykij z podpisem " Nie umiem łowić....ALE LUBIĘ ! ! ! ! " ..:: Uzależniony od rybakowania ::.. Wędka: bambus GT :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOR RAKIETOWA REAKTYWACJA!!

 

C. ZA SRTW

Właśnie się dowiedziałem, że dotychczasowi zarządcy toru zostali wyautowani. Jest więc szansa, żeby powrócić do cyklu fajnych imprez na tym obiekcie, być może pod szyldem LemoniadaCup. Zbieramy grupę, która chciałaby regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju pojeżdżawkach: tych niedzielnych-treningowych, jak również w zorganizowanym pucharze. Mile widzane również wszystkie chętne osoby do pomocy w organizacji trasy i kwestii związanych z pomiarem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOR RAKIETOWA REAKTYWACJA!!

 

C. ZA SRTW

Właśnie się dowiedziałem, że dotychczasowi zarządcy toru zostali wyautowani. Jest więc szansa, żeby powrócić do cyklu fajnych imprez na tym obiekcie, być może pod szyldem LemoniadaCup. Zbieramy grupę, która chciałaby regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju pojeżdżawkach: tych niedzielnych-treningowych, jak również w zorganizowanym pucharze. Mile widzane również wszystkie chętne osoby do pomocy w organizacji trasy i kwestii związanych z pomiarem czasu.

 

nie wiem, czy regularnie, ale chętnie popróbuję 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C. SRTW

 

Dobra no to działamy. Najprawdopodobniej we wtorek dojdzie do spotkania z nowymi władzami toru, w celu omówienia szczegółów użytkowania obiektu. Chcielibyśmy, aby rozmowa odbyła się w szerszym gronie, co oznacza, że każdy, kto chce regularnie ujeżdżać tor, będzie miał wkład w ustalaniu zasad i warunków wynajmu. Planujemy robić cykliczne, cotygodniowe trackday'e oraz jakiś puchar dlatego zależy nam, aby to wszystko sensownie ogarnąć.

 

Mysle ze jest czas zeby zdziałać coś razem... kto chetny na wtorek to dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C. SRTW

 

Dobra no to działamy. Najprawdopodobniej we wtorek dojdzie do spotkania z nowymi władzami toru, w celu omówienia szczegółów użytkowania obiektu. Chcielibyśmy, aby rozmowa odbyła się w szerszym gronie, co oznacza, że każdy, kto chce regularnie ujeżdżać tor, będzie miał wkład w ustalaniu zasad i warunków wynajmu. Planujemy robić cykliczne, cotygodniowe trackday'e oraz jakiś puchar dlatego zależy nam, aby to wszystko sensownie ogarnąć.

 

Mysle ze jest czas zeby zdziałać coś razem... kto chetny na wtorek to dam znać...

 

To ja jestem chętny na ustalenia - trzeba kuć żelazo póki gorące. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...