Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

kompilacja krótkich filmików TUTAJ

Już się z wioską witał .... no, niestety....

:wink:

 

Fajny ten poligon. Ale myślę, że Kamiennej też są ciekawe offroady... Może frakcja foresterowa by się zmobilizowała i wybrała w przyszły weekend, tak jak pisze remek? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie z gaska? =)

 

[ Dodano: Pią Mar 28, 2008 3:14 pm ]

Ale myślę, że Kamiennej też są ciekawe offroady...

Ostatnio, to tylko ja probowalem jakis offroad uskutecznic =P

 

[ Dodano: Pią Mar 28, 2008 7:32 pm ]

Panowie ZGROZA!!!

 

Az glupio bylo mi kolegom filmik pokazywac!

 

ZADEN FORESTER NIE PODJECHAL NA NIM NA TE GORKE!!!

 

Ja mysle...

 

Ze musimy to naprawic w przyszly czwartek!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rzęknę jeszcze słówek parę na temat tego mechanika co wspominałem, że ponoć bardzo dobry - otóż ma warsztat na ul. Okólnej. Ktoś kiedyś słyszał o czymś takim? :)

a zrobiłem zakupy w tym sklepie o którym pisałem wcześniej, ceny takie:

 

- tarcze ham. tył (obie) - 80zł/szt. (Japan Line)

- pasek rozrządu - 140zł (Mitsuboshi)

- napinacz paska - 140zł (NSK)

- rolka 1 - 80zł (NSK)

- rolka 2 - 60zł (Japan Line)

- rolka 3 - 65zł (NSK)

- klocki ham. przód - 60zł (komplet, Japan Line)

- klocki ham. tył - 50zł (komplet, Japan Line)

- świece 4 szt. - 40zł (Denso PowerPack)

- filtr oleju - 10zł (Japan Line)

- filtr paliwa - 35zł (Japan Line)

 

czyli za kompletny rozrząd 465,00 zł. Jako że jestem świeży w eksploatacji Imprezy, to nei wiem czy to tanio czy drogo? :)

 

[ Dodano: Pią Mar 28, 2008 9:57 pm ]

Kucze cos czuje ze dla Imprezki to nie jest dobre miejsce chodz w sumie .... :mrgreen:

 

e tam nie jest, wersja z reduktorem pewnie też coś tam ujedzie :) na początku mnie kusiło żeby tam pojechać, ale chyba by się skończyło to kibicowaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to mamy kilka saperek :twisted:

 

A swoja droga, to bardzo tani ten rozrzad. No jak w morde strzelil jakies 3 razy od mojego :roll:

 

Moze beda mieli dramatycznie tanie amorki do mojego auta? =)

 

amorki na tył do Imprezy mieli dość tanie, ale z przednimi było gorzej, bo dwa razy droższe niż na tył. Chyba koło 450zł za przedni o ile pamiętam i tylko gazowe. Oczywiście wszystkie części są japońskie, to co ja kupiłem wszystko jest made in japan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga, to bardzo tani ten rozrzad. No jak w morde strzelil jakies 3 razy od mojego :roll:

 

Widzisz, nie każdego stać na taki kawior ... :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Mar 28, 2008 11:25 pm ]

amorki na tył do Imprezy mieli dość tanie, ale z przednimi było gorzej, bo dwa razy droższe niż na tył. Chyba koło 450zł za przedni o ile pamiętam i tylko gazowe. Oczywiście wszystkie części są japońskie, to co ja kupiłem wszystko jest made in japan :)

 

Za tyle to sprzedam Ci KYB AGX z regulowaną twardością i jeszcze zaproszę na flachę do knajpy... :razz:

 

 

Edit: walnąłem tysiąca :arrow: jeeeeeahhh :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mnie ktos na tej mapce zaznaczyc te druga sciezke, ktora wracalismy? Mniej wybojow, a umnie juz i tak wszystko w srodku wali.
mazi666,

 

dojazd na poligon

 

wyjeżdżasz od szpitala, tj. z punktu A, potem masz dwie możliwości:

 

do punktu C: po dojechaniu do punktu D zjeżdżasz z głównej drogi w prawo na drogę betonową zagrodzoną dwoma betonowymi krzyżakami dającymi się objechać i jedziesz do C

 

do punktu B: po dojechaniu do punktu B zjeżdżasz z głównej drogi w prawo w kierunku dzikiego wysypiska śmieci i przejeżdżasz przez nigdysiejszą linię kolejową

 

poligon jest pomiędzy punktami B i C ... a przynajmniej tam ostatnio był :lol:

 

jak będziesz w pobliżu, to możesz już przez radyjko wołać

 

najlepszy wjazd na poligon jest po dojechaniu do punktu B, jedziesz Kamieńskiego prostu aż dojedziesz do ostrego skrętu w prawo na Ramiszów, potem przejeżdżasz przez tory i kawałek dalej masz punkt B (skręt w prawo do lasu)

 

[ Dodano: Sob Mar 29, 2008 9:35 am ]

czy Kamienna, to jest miejscowość koło Bystrzycy Kłodzkiej, czyli TUTAJ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZADEN FORESTER NIE PODJECHAL NA NIM NA TE GORKE!!!

 

jak to zaden??? wszystkie ktore jedzily wjechaly tyle ze niektore np: zielony :mrgreen: byl na letnich oponach ktore po zabiciu piachem nie nadawaly sie absolutnie do niczego

 

tu kilka kolejnych fotek

 

280588905-1.jpg

280588906-2.jpg

280588907-3.jpg

280588912-5.jpg

280588910-4.jpg

 

na usprawiedliwienie dodam ze mimo slabych opon nie stalem z boku i tylko obeserowalem lecz dzielnie walczylem

 

obalilismy takze mit tylnej szpery (i to w wersji N/A i TURBO) ktorej albo brak albo jest rzeczywiscie na tyle slaba ze malo widoczna w akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZADEN FORESTER NIE PODJECHAL NA NIM NA TE GORKE!!!

 

jak to zaden??? wszystkie ktore jedzily wjechaly tyle ze niektore np: zielony :mrgreen: byl na letnich oponach ktore po zabiciu piachem nie nadawaly sie absolutnie do niczego

Ale na FILMIE =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlag, chciałem zdjąć tarcze z tyłu, ale z uchwytem od łapy sobie nie poradziłem, 13stka za mała a 14stka się ślizga a śruby nie zjechane (kilka 13 i 14 sprawdzałem). Japońce w Subaru calowe śruby zakładali do wersji Europejskich? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlag, chciałem zdjąć tarcze z tyłu, ale z uchwytem od łapy sobie nie poradziłem, 13stka za mała a 14stka się ślizga a śruby nie zjechane (kilka 13 i 14 sprawdzałem). Japońce w Subaru calowe śruby zakładali do wersji Europejskich?

zawsze mozna ewentualnie sprobować francuskim lub morsa, ale łatwo nakrętke rozwalić :/

 

SeQ, chyba jednak częsciej widzę Cię w poblizu politechniki na grunwaldzie, albo jakiegoś podobnego :] zresztą te forestery też z widzenia wszystkie, szkoda tylko ze nikogo nie znam :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, troche teraz tych forków lata po miescie a Imprezek jakos nie widze... :???:

 

tia, mało ich, jeżdżę po Wrocławiu Imprezą już ponad miesiąc i tylko jedną, czarną widziałem przez ułamek sekundy ;) a froków już przestałem liczyć :) ale pluję sobie w brodę że mam 1.8 a nie jakiegoś GT'ka, bo mi strasznie mocy brakuje. Mimo to jednak budzi respekt i nikt nie startuje ostro spod świateł jak stoję spokojnie obok :D

 

[ Dodano: Nie Mar 30, 2008 12:16 pm ]

[ Dodano: Pią Mar 28, 2008 11:25 pm ]

amorki na tył do Imprezy mieli dość tanie, ale z przednimi było gorzej, bo dwa razy droższe niż na tył. Chyba koło 450zł za przedni o ile pamiętam i tylko gazowe. Oczywiście wszystkie części są japońskie, to co ja kupiłem wszystko jest made in japan :)

 

Za tyle to sprzedam Ci KYB AGX z regulowaną twardością i jeszcze zaproszę na flachę do knajpy... :razz:

 

W sklepie mówili, że mają tylko jedną markę dostępną na przód, ale nie pytałem się dokładnie czym chcą mnie uraczyć, chciałem po prostu znać cenę orientacyjnie ;)

 

A flacha w knajpie brzmi nieźle :D chociaż wygodniej u mnie, bo można przy okazji fajne ognicho rozpalić ;) ... i jest miejsce na kilka wozów i spanie by nawet było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dzisaj zostałem zaproszony na sciganie sie swoja Subarynka bardzo miło była 1 STI nowa ktora serdecznie pozdrawiam..Mysle ze ilosc osob i aut startujacych była bardzo duza...

Szkoda ze dostałem esa dzisaj o 18tej i nie dałem rady dac info na forum ale...czy ktos reflektuje na takie jazdy ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...