Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Niskie Łąki -Impreza fajnie zoganizowana, pojawiło sie kilka ciekawych Subarynek (ja niestety nie startowałem a szkoda) Trasa była nawet ciekawa a publika dopisała gozej z pogoda ale po 1 przejezdzie dopiero zaczeło padac.. Kolo w BMW dawał rade.. :twisted:

Tomek z srebrnej Imprezki jak cos to pisz na PW albo na @.

Co do spotkania i grilla oraz kiełby jestem za.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bmw to Artur Sękowski jechał, startował tuż przede mną i zamiatał ostro. "Kierownik" (śmieszny kolo który nas wypuszczał- przy okazji pozdrawiam :) ) prawie całą historię tej bmki opowiadał :roll: silnik 3,5 litra i takie tam.

 

mazi666, na priva albo na maila się odezwę, już nie mogę sie doczekać tej rakietowej :mrgreen: bo dzisiaj po deszczyku pięknie dawałem ciała, niejeden FWD mnie dzisiaj objechał, troszkę na ziemie sfrunąłem ale to może i lepiej, wiem że bardzo dużo sie muszę nauczyć.

 

Pozdrawiam tych co byli na "Niskich" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bmw to Artur Sękowski jechał, startował tuż przede mną i zamiatał ostro. "Kierownik" (śmieszny kolo który nas wypuszczał- przy okazji pozdrawiam :) ) prawie całą historię tej bmki opowiadał :roll: silnik 3,5 litra i takie tam.

 

mazi666, na priva albo na maila się odezwę, już nie mogę sie doczekać tej rakietowej :mrgreen: bo dzisiaj po deszczyku pięknie dawałem ciała, niejeden FWD mnie dzisiaj objechał, troszkę na ziemie sfrunąłem ale to może i lepiej, wiem że bardzo dużo sie muszę nauczyć.

 

Pozdrawiam tych co byli na "Niskich" :smile:

 

dzięki. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zdjec porobiłem to jakos wkleje ciekawsze na forum albo puszcze linka do strony...

Jeszcze raz dzieki za zabawe chodz nie poznałem was tak wielu ale takie imprezy sa potrzebne w Wrocku nawet zeby sie zobaczyc pogadac i polatac bokami:)

A dzien i czas na grilla zawsze miło ustalic..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzimy sie na Niskich 20.04.2008

 

Zgodzę się z mazi666 że takie imprezy są potrzebne, poznaliśmy sie tam i już mam nadzieje że wkrótce pojawi sie pierwszy owoc naszej znajomości (mam na myśli jakąś ujeżdżawkę oczywiście :mrgreen: )

 

Poznałem jeszcze jednego właściciela niebieskiej Imprezy WRX 05' z okolic Wałbrzycha i fajnie sobie pogadaliśmy tylko niestety namiarów nie mam żadnych :sad: , mam nadzieje że jest na tym forum i sie odezwie.

 

Może jak więcej sie nas tam zjawi to staniemy sobie tak fajnie koło siebie bo w niedziele mimo że było z 6-7 Imprez to jakoś tak wszyscy porozrzucani byliśmy. Już widzę te tłumy kibiców :twisted:

 

Pozdrawiam Wrocław i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...