Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Radyjo wygląda tak jak to:

suburuali.jpg

Nie miałem sterowania z kierki więc nie wiem czy będzie działać...

Ze sterowaniem z kierki jak coś pomodzisz o ile radio wspiera taką funkcję to na upartego da radę :)

 

Jak jesteś gdzieś z okolic Oławy to możesz do mnie wpaść na jakąś szybką przymiarkę czy tam testy ...:)

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK w takim razie wychodzę z inicjatywą - nie wiem jakie są obyczaje i co się robi na takich spotkaniach, więc proponuję 3 poniżej - dla każdej z opcji proponuję termin sobota 05.09 o godz. 17:00 (godz możemy zmienić, jestem elastyczny):

 

1) opcja z dzieciakami (ja nie mam) - czyli kulturka, jedziemy na oporów i parkujemy subaraki koło górki nieznanego żołnierza na grabiszyńskiej (uwaga: grabiszyńska w remoncie, więc trzeba pojechać od strony solskiego, np. przez awicenny lub karmelkową, następnie solskiego, mijamy most i mamy grabiszyńską w remoncie i w prawo na parking z kostki brukowej). W tej opcji można wziąć dzieciaki i po podziwianiu naszych cztero-napędowców wybrać się do parku na koc i grilla i poplotkować odnośnie marki.

 

2) opcja z wódą - możemy spotkać się przy byłej zajezdni autobusowej na grabiszyńskiej (koło hutmenu), jest tam dużo miejsca na samochody. Po podziwianiu subaraków możemy z buta udać się do mnie na wódę (mieszkam 300 metrów obok). Subaraki należy wd prawa odebrać następnego dnia (taki minus) :P

 

3) opcja z plotkami - tak jak pisała zdaje się wcześniej elleaw - można spotkać się na magnolii lub koło mostu milenijnego (parking przy hali orbita?), poplotkować, podziwiać subaru, może karnąć się wspólnie przez milenijny - mógłbym wziąć osobę towarzyszącą i popstrykalibyśmy foty dynamiczne jakieś w trakcie jazdy

 

Mój sąsiad ma forestera I generacji - też by się pisał na którąś z opcji.

 

To co, robimy głosowanie do piątku?

 

Tutaj mój nowy nabytek:

https://photos.google.com/share/AF1QipO87Gu_HdNZL0Q50yyGUnjxwHE_SDmIt3UktQSp4nptPErmM1cMUpgI6grybIw5Vw?key=eGZGSkNVTHlCYnJKNzhiYzBMYUdWMWdwWERpcVZR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !
Jako nowy gość forum, Chętnie bym się przyłączył do Waszego spotkania, niestety najbliższy weekend odada.

Nie miej jednak korzystając z okazji, gdzie we Wrocławiu, okolicach serwisujecie swoje Boxery?

Muszę wybrać się na mały przegląd a dotychczasowy adres niestety mnie zawiódł

@Bucky

Zaparkuj po drugiej stronie Odry :

skrzyżowanie międzyrzeckiej i rakowieckiej - ominiesz parkometry, korki etc

a do tego swobodnie będziesz mógł wejść do Zoo przez Bramę Japońską - tam nie ma kolejek
 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !

Jako nowy gość forum, Chętnie bym się przyłączył do Waszego spotkania, niestety najbliższy weekend odada.

 

Nie miej jednak korzystając z okazji, gdzie we Wrocławiu, okolicach serwisujecie swoje Boxery?

Muszę wybrać się na mały przegląd a dotychczasowy adres niestety mnie zawiódł

@Bucky

Zaparkuj po drugiej stronie Odry :

skrzyżowanie międzyrzeckiej i rakowieckiej - ominiesz parkometry, korki etc

a do tego swobodnie będziesz mógł wejść do Zoo przez Bramę Japońską - tam nie ma kolejek

 

Pozdrawiam!

MTS Dzierżoniów albo priv

 

 

2) opcja z wódą - możemy spotkać się przy byłej zajezdni autobusowej na grabiszyńskiej (koło hutmenu), jest tam dużo miejsca na samochody. Po podziwianiu subaraków możemy z buta udać się do mnie na wódę (mieszkam 300 metrów obok). Subaraki należy wd prawa odebrać następnego dnia (taki minus)

 

No to jest najlepsza z opcji :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miej jednak korzystając z okazji, gdzie we Wrocławiu, okolicach serwisujecie swoje Boxery?

Muszę wybrać się na mały przegląd a dotychczasowy adres niestety mnie zawiódł

Jesli nie zalezy Ci na autoryzowanym serwisie subaru to ja we Wrocku polecam [Edycja moderatora, na forum polecamy tylko ASO]

OK w takim razie wychodzę z inicjatywą - nie wiem jakie są obyczaje i co się robi na takich spotkaniach, więc proponuję 3 poniżej - dla każdej z opcji proponuję termin sobota 05.09 o godz. 17:00 (godz możemy zmienić, jestem elastyczny):

 

1) opcja z dzieciakami (ja nie mam) - czyli kulturka, jedziemy na oporów i parkujemy subaraki koło górki nieznanego żołnierza na grabiszyńskiej (uwaga: grabiszyńska w remoncie, więc trzeba pojechać od strony solskiego, np. przez awicenny lub karmelkową, następnie solskiego, mijamy most i mamy grabiszyńską w remoncie i w prawo na parking z kostki brukowej). W tej opcji można wziąć dzieciaki i po podziwianiu naszych cztero-napędowców wybrać się do parku na koc i grilla i poplotkować odnośnie marki.

 

2) opcja z wódą - możemy spotkać się przy byłej zajezdni autobusowej na grabiszyńskiej (koło hutmenu), jest tam dużo miejsca na samochody. Po podziwianiu subaraków możemy z buta udać się do mnie na wódę (mieszkam 300 metrów obok). Subaraki należy wd prawa odebrać następnego dnia (taki minus) :P

 

3) opcja z plotkami - tak jak pisała zdaje się wcześniej elleaw - można spotkać się na magnolii lub koło mostu milenijnego (parking przy hali orbita?), poplotkować, podziwiać subaru, może karnąć się wspólnie przez milenijny - mógłbym wziąć osobę towarzyszącą i popstrykalibyśmy foty dynamiczne jakieś w trakcie jazdy

 

Mój sąsiad ma forestera I generacji - też by się pisał na którąś z opcji.

 

To co, robimy głosowanie do piątku?

 

Tutaj mój nowy nabytek:

https://photos.google.com/share/AF1QipO87Gu_HdNZL0Q50yyGUnjxwHE_SDmIt3UktQSp4nptPErmM1cMUpgI6grybIw5Vw?key=eGZGSkNVTHlCYnJKNzhiYzBMYUdWMWdwWERpcVZR

Brawo dla tego Pana. W koncu jakies spotkanie jupiiiii. Jak dla mnie kazda opcja jest ok. Z wielka przyjemnoscia sie spotkam :-):-)

Edytowane przez aflinta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, mała statystyka:

 

obojętnie (4os): gniechus, niebieskasowa, adrianh92, elleaw
 
2 opcja (2os): kuzi69, arnoldpe
 
??? - głosujcie! (3os): marsi, gucio1200, bucky
 
Narazie wygrywa opcja nr 2 :) Aczkolwiek głosowanie trwa do piątku, więc proszę o wybór odpowiedniej bramki, no chyba, że ktoś mówi, że mu obojętnie - ale wtedy rozumiem, że się pojawia (wtedy wiemy ile dokładnie będzie osóB).
 
Tak więc głosować subaroholicy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...