Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ok proste. Mamy tył, a przednie ? Tam jest przymocowane nadkole ciekawy jestem jak to ktoś wykombinowal.

Ok, myślałem, że chodzi o tylne... Na zdjęcie przednich trzeba będzie poczekać bo znowu wybyłem i wracam za około miesiąc... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok proste. Mamy tył, a przednie ? Tam jest przymocowane nadkole ciekawy jestem jak to ktoś wykombinowal.

Ok, myślałem, że chodzi o tylne... Na zdjęcie przednich trzeba będzie poczekać bo znowu wybyłem i wracam za około miesiąc... Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław gdzieś się regularnie spotuje ? Bo od 1 września będę do grudnia gościł w tym mieście i czasem pewnie będę się nudził ;)

Pozdr.

Smutny filmik  :drinks:

 

Co teraz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław gdzieś się regularnie spotuje ? Bo od 1 września będę do grudnia gościł w tym mieście i czasem pewnie będę się nudził ;)

Pozdr.

Najczęściej spotykamy się pod milenijnym, albo kolo magnolii. Najlepiej zagladaj i jak coś będzie to zapraszamy serdecznie :-) Edytowane przez elleaw
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taki o ...

 

No to oficjalnie mogę być członkiem tej grupy, nabyłem Forka MY 05 2.5 XT A/T :D

Może jutro wrzucę jakąś fotę. Chętnie wpadnę do Was na spota, niestety na dniach znów wyjeżdżam i będę z powrotem pod koniec sierpnia, ale obiecuję się pokazać.

Pozdrawiam :lol:

 

Gratulacje :) którego ostatecznie wybrałeś? :)

 

Ostatecznie wybrałem tego spod Warszawy, bo pierwszy na drodze był ( drugi był w samej Wawie) i stwierdziłem że pasuje i go biorę. Ma kilka mankamentów- jak to 10 letnie auto, np jakieś parkingowe przygody, radio działa- a płyty już nie, ale to do zrobienia z czasem

 

No to oficjalnie mogę być członkiem tej grupy, nabyłem Forka MY 05 2.5 XT A/T :D

Może jutro wrzucę jakąś fotę. Chętnie wpadnę do Was na spota, niestety na dniach znów wyjeżdżam i będę z powrotem pod koniec sierpnia, ale obiecuję się pokazać.

Pozdrawiam :lol:

Gratki :) widzę że zaturbionych we Wro przebywa. Wrzucaj foty.

 

No, nawet przejeżdżałem wczoraj obok twojego ;)

 

A nie chcesz przypadkiem całego sprawnego radia z imprezki MY04 ? Kaseciak + cd - wsio sprawne... oddam za 2 stówki ? To chyba podobnie zapłacisz za naprawę swojego.

Ja włożyłem coś co gra, a nie imituje wydawanie dzięków :D

Ale tam i tak radio przecież nie poczebne ... :P

 

A orientujesz się czy to jest wymiarowo to samo które mam teraz? Obecnie posiadam coś takiego http://allegro.pl/subaru-forester-05-08-radio-odtwarzacz-i5040842027.html. Jak możesz to podeślij foto twojego(radia;) Ewentualnie czy ktoś się orientuje czy takie by podeszło do Forka MY 06 http://allegro.pl/subaru-forester-08-12-radio-cd-zmieniarka-clarion-i5612347539.html oraz- co ważne czy będzie kompatybilne z sterowaniem w kierownicy? Za naprawę mojego krzyknęli w MTSie 500-600 PLNów ... Z góry dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...