Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

bardziej się zainteresuj kto to składał i gdzie było strojone, bo nie słyszałem o takiej firmie jak jettronic... a poza tym, włożyć graty można z najwyższej półki ale to nic nie zmieni, jeśli wystąpią błędy montażowe.

 

Może chodziło Jetronic z Wro z Opolskiej? Znana i porządna firma :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś chętny na Walim w ten weekend ?

a co to się tam dzieje?

Mam nadzieję, że nic się nie będzie działo. :) Może wychodzę na głupka ale mam imprezę od kilku miesięcy i nie mogę się nacieszyć jej prowadzeniem. Pomimo iż jest wolnossącą to i tak mam kupę radochy z jazdy. Po prostu, planuję pojeździć po okolicach Walimia. :)

 

W tym Walimiu to co można porobić  ? Jakieś piaski, szutry, łąki czy lotniska ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ktoś chętny na Walim w ten weekend ?

a co to się tam dzieje?
Mam nadzieję, że nic się nie będzie działo. :) Może wychodzę na głupka ale mam imprezę od kilku miesięcy i nie mogę się nacieszyć jej prowadzeniem. Pomimo iż jest wolnossącą to i tak mam kupę radochy z jazdy. Po prostu, planuję pojeździć po okolicach Walimia. :)

W tym Walimiu to co można porobić ? Jakieś piaski, szutry, łąki czy lotniska ? :D

Jakby Piaski i szutry to ja z chęcią jak serpentyny to przyjadę BMW

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w youtube "kostka walimska". Generalnie sa tam kilometry ciekawych zakrętów. : :)

 

25-26 lipca jest jednak lepszą opcją. :)

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Ok ale to jest droga publiczna to ja dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy się dobrze zrozumieli. :) ja tam jeżdżę czysto turystycznie. Nie mam ani auta, ani umiejętności, żeby robić z tej drogi OS. To byla luźno rzucona propozycja w sprawie walimia. :) Po prostu miło było by spotkać kogoś na drodze. :P

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy się dobrze zrozumieli. :) ja tam jeżdżę czysto turystycznie. Nie mam ani auta, ani umiejętności, żeby robić z tej drogi OS. To byla luźno rzucona propozycja w sprawie walimia. :) Po prostu miło było by spotkać kogoś na drodze. :P

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Jak chcesz mnie spotkać na drodze to 19:15 na Grabiszyńskiej pn-pt :D 

 

Do zabawy Subarakiem najlepsza jest trasa z brakiem przyczepności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

arnoldpe teraz śmigasz XT granatowym, ze świecącym się wydechem czy mi się zdaje? :)

 

bo chyba jesteśmy  sąsiadami :)

 

a teraz z innej beczki moze mi pomożecie :)

 

myślę , myślę i zastawiam się nad: http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-subaru-sti-hawk-mega-doinwestowany-zakuty-490nm-334km-ID6y7PuX.html

 

1. kto mi może wytłumaczyć czy ta specyfikacja jest oki:

Tłoki, pierścienie Cosworth(najlepsze), ciasno spasowane(przez co chodzi jak fabryczny i nie bierze oleju)

 

2.zawias własnie zamieniony na ori Kayaba na grubej sztycy, nowe amory tył i sprężyny prodrive(eibach)

nowy anty lift kit i nowe grube reg. staby Whiteline przód i tył + rozpórka przód góra.

bardziej się zainteresuj kto to składał i gdzie było strojone, bo nie słyszałem o takiej firmie jak jettronic... a poza tym, włożyć graty można z najwyższej półki ale to nic nie zmieni, jeśli wystąpią błędy montażowe.

 

Myślę że wiadomo o kogo chodzi, a autor się po prostu walną z 1 literą... Oni auto stroili.  Pytanie, czy i oni składali ?

( Teraz doczytałem w ogłoszeniu dokładnie )

 

Jak już wspomniałem wcześniej. Mam imprezę od kilku miesięcy i caly czas jaram się jak głupi przyczepnością. :)

Wysłano z urządzenia mobilnego.

 

 

Żebyśmy się dobrze zrozumieli. :) ja tam jeżdżę czysto turystycznie. Nie mam ani auta, ani umiejętności, żeby robić z tej drogi OS. To byla luźno rzucona propozycja w sprawie walimia. :) Po prostu miło było by spotkać kogoś na drodze. :P

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Jak chcesz mnie spotkać na drodze to 19:15 na Grabiszyńskiej pn-pt :D

 

Do zabawy Subarakiem najlepsza jest trasa z brakiem przyczepności :)

 

+ chlapacze :D, chyba że mówimy  o śniegu .

 

Też bym chciał jakieś piaski i szutry - tylko muszą być równe. Nie ? Nierealne ?

Pozostaje czekać do zimy...

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu, przez 2 dni była na pewno ... :P O tej wspominać nie będę... Ale też coś tam było - bo wiem że ktoś jeździł na walim. Ale oby przybywało - nie malało z roku na rok - bo niedługo na narty czy deskę będzie trzeba jeździć w Himalaje :D Za małolata pamiętam jak we Wro budowałem IGLO... ale to było lata świetlne temu.

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...