Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja właśnie z ciekawości poszedłem sprawdzić swoje chlapacze, bo pamiętam, że Krzychu mówiłeś, że to jakieś lepsze są i żeby ich nie wywalać ;) Paczam, paczam a tam takie cuś:

Dokładnie tak jest :) Nie mała kasa za te Twoje :) Jak byś chciał się ich pozbyć pamiętaj o mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Mogę się wymienić za ori używki w dobrym stanie :)

Hmm nie ułatwiasz sprawy wiesz ? :P

No wiem :D ale coś muszę zamontować w miejsce rallyarmor'ów :D

Mam deseczki do krojenia z Ikei kolorowe jeśli chcesz :P

Możesz nie wyprzedawac mi kuchni! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taki o ...

 

No to oficjalnie mogę być członkiem tej grupy, nabyłem Forka MY 05 2.5 XT A/T :D

Może jutro wrzucę jakąś fotę. Chętnie wpadnę do Was na spota, niestety na dniach znów wyjeżdżam i będę z powrotem pod koniec sierpnia, ale obiecuję się pokazać.

Pozdrawiam :lol:

 

Gratulacje :) którego ostatecznie wybrałeś? :)

 

Ostatecznie wybrałem tego spod Warszawy, bo pierwszy na drodze był ( drugi był w samej Wawie) i stwierdziłem że pasuje i go biorę. Ma kilka mankamentów- jak to 10 letnie auto, np jakieś parkingowe przygody, radio działa- a płyty już nie, ale to do zrobienia z czasem

 

No to oficjalnie mogę być członkiem tej grupy, nabyłem Forka MY 05 2.5 XT A/T :D

Może jutro wrzucę jakąś fotę. Chętnie wpadnę do Was na spota, niestety na dniach znów wyjeżdżam i będę z powrotem pod koniec sierpnia, ale obiecuję się pokazać.

Pozdrawiam :lol:

Gratki :) widzę że zaturbionych we Wro przebywa. Wrzucaj foty.

 

No, nawet przejeżdżałem wczoraj obok twojego ;)

 

A nie chcesz przypadkiem całego sprawnego radia z imprezki MY04 ? Kaseciak + cd - wsio sprawne... oddam za 2 stówki ? To chyba podobnie zapłacisz za naprawę swojego.

Ja włożyłem coś co gra, a nie imituje wydawanie dzięków :D

Ale tam i tak radio przecież nie poczebne ... :P

 

Nie mówię nie,ale nie ma mnie w kraju póki co, więc jak wrócę to się będę orientował. W sumie wolałbym zostawić, to które jest. A to z Imprezy by podeszło wymiarowo?

 

Taki o ...

 

zrobisz zdjęcie montażu chlapaczy ? Podobają mi się takie cywilne, a nie te sportowe worki ze starej opony :)

 

Jak wrócę na ląd to zrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę się przywitać, jestem nowy na forum, nabyłem wrx'a 04r. jakoś z początkiem kwietnia i zaczynam powoli przy nim dłubać. Poprzednio miałem Celice ST185 ze wszystkimi gratami z GT-FOURa, silnik szpery bajery, ale auto było już stare i niepraktyczne, więc przesiadłem się na świnię. Postaram się wpaść na spota, jeśli nie przeoczę. W ten weekend będę na JAPFEST na rakietowej, niestety jeszcze nie poupalam bo nie wyrobię się z poskładaniem do końca auta. Pozdrawiam.

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11202645_1014846571873796_7087860220188377963_n.jpg?oh=61727d81c14a4212f6179d3be2e1dfe7&oe=5618C67A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę się przywitać, jestem nowy na forum, nabyłem wrx'a 04r. jakoś z początkiem kwietnia i zaczynam powoli przy nim dłubać. Poprzednio miałem Celice ST185 ze wszystkimi gratami z GT-FOURa, silnik szpery bajery, ale auto było już stare i niepraktyczne, więc przesiadłem się na świnię. Postaram się wpaść na spota, jeśli nie przeoczę. W ten weekend będę na JAPFEST na rakietowej, niestety jeszcze nie poupalam bo nie wyrobię się z poskładaniem do końca auta. Pozdrawiam.

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11202645_1014846571873796_7087860220188377963_n.jpg?oh=61727d81c14a4212f6179d3be2e1dfe7&oe=5618C67A

Witamy nowego kolegę :) i zapraszamy na spoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę się przywitać, jestem nowy na forum, nabyłem wrx'a 04r. jakoś z początkiem kwietnia i zaczynam powoli przy nim dłubać. Poprzednio miałem Celice ST185 ze wszystkimi gratami z GT-FOURa, silnik szpery bajery, ale auto było już stare i niepraktyczne, więc przesiadłem się na świnię. Postaram się wpaść na spota, jeśli nie przeoczę. W ten weekend będę na JAPFEST na rakietowej, niestety jeszcze nie poupalam bo nie wyrobię się z poskładaniem do końca auta. Pozdrawiam.

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11202645_1014846571873796_7087860220188377963_n.jpg?oh=61727d81c14a4212f6179d3be2e1dfe7&oe=5618C67A

gratulacje :) zacnie się prezentuje :) oby służyła jak najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z celicą, że stara to żartowałem, oczywiście te samochody w dodatku turbo4wd i widebody z wiekiem drożeją

11084289_951379248220529_835071852091292

10479581_783170215069166_608362834794549

 

Z subaru póki co jestem zadowolony, dostępność części w porównaniu do Toyoty jest dość spora, cena nie zabija. Do miasta się nadaje i spalanie wcale nie jest takie duże jak to niektórzy mówili. Wygoda i przyjemność jazdy boxerem mega. Dzisiaj wymieniłem tylne amortyzatory na ultra SRy, bo jeden już pukał, przednie póki co zostaną oryginalne bo na trzepawce pokazały 83%. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z celicą, że stara to żartowałem, oczywiście te samochody w dodatku turbo4wd i widebody z wiekiem drożeją

 

Taka Celinka to skarb :D Z roku na rok będzie coraz droższa. Prawdziwy klasyk :) Graty!

Nowa furka też mega :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buczu, skarb to był włożony w tą Celinkę :D gdyby się komuś nudziło w niedzielny wieczór to może sobie poczytać o tym egzemplarzu, od 5 strony tematu zaczyna się zabawa http://www.celica-club.org.pl/viewtopic.php?t=35938&postdays=0&postorder=asc&start=0

IMG_7652.jpg

i tutaj jeszcze zabawa na suchym po założeniu szpery na tylną oś :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Buczu, skarb to był włożony w tą Celinkę gdyby się komuś nudziło w niedzielny wieczór to może sobie poczytać o tym egzemplarzu, od 5 strony tematu zaczyna się zabawa http://www.celica-cl...der=asc&start=0

 

Od dechy do dechy przelecę :D

No to wieczór mam zaplanowany :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...