Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem foty wrzucić ze spota, ale taką nędzę zrobiłem, że masakra - sory, ale nie miałem weny. Może następnym razem będzie lepiej :)

 

Wełniacz, kiedy robisz spota i zapraszasz nas na jezioro??????? Kurde już z 5 razy ten film oglądałem, miazga!!!!! Jak to mój poprzednik napisał - zazdraszczam do potęgi!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot nad jeziorami jak najbardziej ale przeważnie zamarzają najlepiej koniec stycznia/luty i nawet marzec sie trafiał, że na 30 urodziny czyli w 2013 r. 30 marca śmigaliśmy ale to już po roztopionej gornej warstwie .... wrażenie nie do opisania kałuża 100m x 50m i nie wiadomo czy pod nią jest lód czy 30m głębokości wody :o ryło psyche nieźle ale lód był wszedzie 30cm B)

Ale pięknie auto zostało umyte wtedy po zimie :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubicie gokarty ? :) co wy na to, żeby zorganizować spot z wyścigiem gokartowym ? Np. Na buforowej.

Wysłano z urządzenia mobilnego.

 

Z chęcią się piszę, pod warunkiem, że to nie będzie poniedziałek albo czwartek (niestety wtedy pracuję do 21) :mellow:

 

A może by tak w któryś weekendzik trzasnąć jakiegoś grilla? Są chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz ja na spot na lód jak najbardziej się piszę!!!!! Na wodę niekoniecznie (aż takich jaj jeszcze nie mam :P). Poważnie mówię, tyle tylko, że trzeba z jakimś wyprzedzeniem to zorganizować :) Tak czy siak nie zapomnij dać znać jak będziesz kroił wypad!

 

Jeśli chodzi o gokarty to ja zawsze i wszędzie!

 

Pod stadionem rzadko jeżdżę, na buforowej trochę częściej.

 

Wczoraj byłem na buforowej i zagadałem z gościem o personalny trening i są następujące opcje:

- we wtorki chyba na 21 organizowane są szkolenia (od października, trzeba potwierdzać telefonicznie) - wtedy normalnie kupuje się bilet i uczestniczy się w nauce

- za 70zł na osobę można zebrać grupkę paru osób i zapisać się na 0,5-godzinne szkolenie teoria plus praktyka - 20min jazdy bez pomiaru czasu

- za 150zł na osobę można zapisać się na indywidualne szkolenie (ewentualnie 2 osoby mogą uczestniczyć, ale wtedy cena za osobę dalej 150zł) - wtedy tor jest na wyłączność i instruktor indywidualnie patrzy na Ciebie i koryguje błędy

 

damians daj znać gdzie i kiedy (w moim przypadku sobota o 17stej raczej odpada).

Edytowane przez gniechus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za opcja F1 race na buforowej. Potrzeba min. 6 osób, placimy 100 za głowę i mamy tor na wyłączność na godzinę. Termin to pn-pt 18.00 i później. Jak będą chętni to ustalimy konkrety. Tymczasem czekam na info od kuzi69 i pojedziemy na stadion (to jest opcja "szybka"). ;)

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tygodniu to i ja byłbym chętny... troszkę zardzewiałem, ale postaram sobie taką jazdę jakoś przypomnieć ;)... buforowa może być, choć preferuję klimat stadionu... tęsknie za czasami Małej Monzy w Siechnicach- wtedy to troszkę jeździłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na pewno jedziemy na stadion. Dni to pn, wt lub śr, a godz. 18:00 i później. Szczegóły w niedzielę. ;) im więcej osób się pojawi tym lepiej. Na żywo umówimy się, co do f1 race na buforowej jak jesteście zainteresowani.

Dobrze, ze 100kg się pojawi to będę miał się z kim mierzyć. Tylko, ze ja toru nie znam. :D

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...