Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

pawel_20vt, no mysle, ze sie dogadamy ;) Moze jak bedzie nas ponad 7 osob to ze 2h?

 

1. Krysztal

2. Pavel

3. Ryjeks

4. eMTi ?

5. Kris82 na 99% :mrgreen::P

6. pawel_20vt

7. yezus (o ile skończą mi robić zawias i nic nie wybuchnie w pracy...)

 

-- 30 sie 2012, o 23:17 --

 

pawel_20vt, no mysle, ze sie dogadamy ;) Moze jak bedzie nas ponad 7 osob to ze 2h?

 

1. Krysztal

2. Pavel

3. Ryjeks

4. eMTi ?

5. Kris82 na 99% :mrgreen::P

6. pawel_20vt

7. yezus (o ile skończą mi robić zawias i nic nie wybuchnie w pracy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisali już mi, no i niestety dupa... Nie ma możliwości w przyszłym tygodniu bo jest szkolenie :-(

Szkoda bo trochę już nas chętnych się zebrało... To chyba zostało coś w drugą połowę września celować... Można ustalić zawczasu jakiś termin zebrać ludzi i zrobić rezerwację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radix99, jakbysmy rezerwowali z gory na kilka miesiecy to np moglaby byc jedna niedziela przed 12 jakos, zeby kazdy kaca wyleczyl i dojachal spoza Wroclawia. Tylko, ze przed trzeba by potwierdzac te min 5 osob zeby sie kalkulowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potok, nawet smarciochem możesz polatać :) tylko musiałbyś wyczaić jak tam esp wyłączyć :D

 

A co do niedzieli to niestety można wtedy jeździć tylko max 5 aut... dlatego najlepsze są soboty z rana - 9.00 (spory gratis czasowy bo można już spokojnie latać od 8.30) i wtedy osoby z większych odległości mogą dotrzeć ale niestety w soboty ciężko się wstrzelić (dlatego warto zrobić plan zlotów wcześniej i porobić rezerwacje) a jak nie to w tygodniu na 17.00 żeby wszyscy spokojnie pokończyli pracę i Ci dojezdni np. ja mogli też dotrzeć po pracy.

 

Także musimy coś wspólnie ustalić i można zaczynać działać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko musiałbyś wyczaić jak tam esp wyłączyć

Nie radzę, co prawda łosiów na Rakietowej raczej nie spotkamy, ale lepiej nie kusić losu :wink: choć w razie czego myślę że kilku chłopa postawiło by to pudełko spowrotem na koła.

 

Co do cyklicznych spotkań, to dobry pomysł, byśmy się fajnie wjeździli, ale nie wiem czy tak się da regularnie - mam przynajmniej na myśli siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...