Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Piaskos ze startujących będzie nas pięciu, z resztą tutaj lista: http://www.srtw.pl/viewtopic.php?p=90514#90514 (może ktoś znajomy jedzie)

 

a jeżeli chodzi o gości to nie wiem, ale na pewno atmosfera będzie przednia i nie zapomniana, jak na każdych zawodach :twisted: , a tutaj ostatnia runda, także rozdanie dużych pucharów, nagród itd., itp.

 

jeżeli chodzi o dojazd to jedziesz jak na lotnisko, następnie (patrząc od strony Nowego Dworu) kierujesz się na rondzie koło Schella prosto i kolejnym także prost, a gdy na trzecim skrzyżowaniu główna będzie skręcała w lewo Ty dalej lecisz prosto jeszcze ok 1km i tam już znajdziesz tor

 

http://maps.google.pl/maps?q=rakietowa+ ... 14&vpsrc=6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ramach sprostowania to dzisiejsza runda WLTA nie była ostatnią, sorry za błąd, będę się biczował do rana :D

dobrze wiedzieć. Byłem dzisiaj jako widz i przejechałem na prawym dwa okrążenia. Pewnie na następnej rundzie się pojawię na kołach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na ściganie go-kartami?

http://www.malamonza.pl/Aktualnosci-29, ... 0strony%21

Szukam dwóch osób do zespołu :)

 

A jakie robicie czasy?

 

-- 5 lis 2011, o 17:43 --

 

tak w ramach sprostowania to dzisiejsza runda WLTA nie była ostatnią, sorry za błąd, będę się biczował do rana :D

dobrze wiedzieć. Byłem dzisiaj jako widz i przejechałem na prawym dwa okrążenia. Pewnie na następnej rundzie się pojawię na kołach:)

 

Też byłem jako co-drive w czarnym, matowym "źle" :twisted:

 

i jak zwykle było ...

 

 

 

 

dobrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie robicie czasy?

 

Ja tam nie wiem kto jakie czasy robi - póki co jestem ja. Z tego co widziałem inne zespoły jeżdżą na poziomie 28s.

 

Ja mogę się dołączyć, ale z jakiej okazji to jest i kiedy, jakiś wyścig się szykuje? :) Ostatnio jak jeździłem to zrobiłem 27.77s, powinno dać radę utrzymać stałe tempo w okolicach 28 z małym hakiem… :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no piękna lista startowa :shock: subaraków i Evo niemało,jakieś civic na kompressorze,mocne bawarki na M3 kończąc czy nawet jakiś Skyline.

 

Igi z tego co widzę po tym terminarzu,to koniec listopada nie ma mnie więc odpada,o styczniu nic nie wiem (ale jak będę układał grafik to trzeba będzie mieć to na uwadze) ale 10.12.2011 tak sie składa,że jestem juz w domku a wg grafiku wekend mam wolny,więc... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Może to będzie "biała" runda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było 53 startujących

jak dla mnie, to chyba najlepsza runda z dotychczasowych :D

 

 

kurde a nie pojechałem tylko dlatego że myślałem, że ściemniają z tymi 53 osobami :P ostatnio niby miał być specjalny gość z rajdów górskich a była ta sama ekipa z II rundy chyba że tym kolesiem był ziomek w seicento ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yezus

widzę, że jeździłeś z Mervinem, ale co dziwne on twierdzi, że nie umie jeździć :D

w sumie to nic dziwnego, złą markę auta wybrał :twisted:

 

Twierdzić każdy może a jednak miejsca najgorsze nie są.

Jak dla mnie w trzecim starcie nowym sprzętem 2 * V miejsce i 1*III to wynik który brałbym w ciemno zapoznając się z samochodem.

A co do marki to nie wiem czy nie jesteś w błędzie :mrgreen:

 

To nie jest jego jedyne auto ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...