Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ładne kwiatki..ledwo człowiek odejdzie od kompa a tu się zaczyna już knucie.. 8)

przeciez mnie po takiej imprezie z domu wyeksmitują..i kto mnie wtedy przygarnie??nooo :mrgreen:

Nikt Cię nie wywali bo się nie odważy jak zobaczą taką bandę... I do tego Mafia Subaru to już nie ma szans na eksmisję,.,.,. A jeżeli to ja mogę Cię przygarnąć... Nawet zrobię miejsce dla Hansa w boksie... Będzie cool... Tylko czy moje nerwy to wytrzymają... :?: gdzie nie patrzysz tam Monia.... :mrgreen::mrgreen:

 

OGS... szkoda, że nie daliście znać, że coś się szykuje... . Może next time... :?

 

matt... Zdzwonimy się w sobotę... Może ja bym się na narty wybrał... :twisted: Tylko nie wiem czy jeszcze na moich nartach da się jeździć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od lewej: Owoc, Dawid, Carfit, Bart1000, NIE WIEM KTO, Alex, Jasiek (nicka nie pamietam, chyba cos z honda?), Niuniek.

 

Senk jó 8).

 

PS. Muszę wiedzieć kto jest kto, żeby wiedzieć komu na Plejadach podać rękę, a komu wrzucić muchę od piwa :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konspiracje przeprowadzil Owoc wiec jemu baty, ze nikt nie wiedzial :twisted:

 

Wyniki byly tak rozne, ze ciezko tu cos napisac... generalnie bart1000 objezdzal wszystko... z zepsutym sprzeglem ;) ale to wlasnie mu dawalo przewage bo reszta do konca jedynki (a carfit do konca dwojki) stali w miejscu :twisted: Im mocniejszy samochod tym gorzej jechal generalnie... ja startowalem takim bokiem, ze :shock:

 

WRX dawida (tez z H&S) chodzi podobnie jak moj bo tyle co na starcie odszedlem (moze kwestia opon - dawid? jakie Ty masz?) to pozniej szedl identycznie...

 

STi hondatano prawdopodobnie jezdzi dobrze - ale za slisko bylo zeby mogl nadrobic strate na starcie... (jego Continentale to jakas porazka)

 

a Carfitowy srebrny potowor drze sie tak... ze przy obciazeniu na 4-ce - 400 m dalej slychac go glosniej niz przy starcie na 1-ce :twisted::twisted::twisted: Pomimo tego, ze na tej mazi co byla na drodze stal w miejscu do konca 2 to widac, czuc i slychac bylo te 350 koni... Musicie to kiedys uslyszec jak pol kilometra dalej grzmi boxer :twisted:

 

bart1000 ma sottozerro i jak naprawi sprzeglo to sie dowiemy cos o samych oponkach... szkoda, ze ALEX nie byl swoim bo tez ma sottozerro i moze tu bysmy sie cos dowiedzieli...

 

Powtorzymy na suchym to wyniki beda miarodajne... ale chyba zaden samochod nie mial specjalnych ubytkow mocowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na Michelinach - tu musicie sami ocenić bo nie mam żadnego doświadczenia w oponach. Natomiast jedno jest pewne - muszę poćwiczyć starty bo każdy z nich "spalilem". Za pierwszym razem z OGSem przesadzilem z obrotami silnika i dlugo mielilem w miejcsu. Później chcialem spokojniej ruszyć (z OGSem i Bartem1000) i przedobrzylem w drugą stronę (obroty za male, poślizg maly i troche to trwalo zanim turbo zaczęlo pracować pelną parą :? ), ale i tak zabawa byla przednia :mrgreen:

 

Alex, a czemu nie byleś swoim WRXem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki, tzw znikające punkty.

 

Dziękować 8).

 

thumb28.jpg

 

Na tym zdjęciu fajnie widać różnicę między ksenonami i klasycznymi światłami... :)

 

Zegary Niuńka:

 

thumb18.jpg

 

Naprawdę świetne :twisted: - Przemeq, czy ty masz podobne..?

 

BTW - vampeer, kiedy odbierasz auto z komisu...? ;)

 

bart1000 - jak sprzęgło? Jak się schłodziło - było lepiej..?

 

W każdym razie - wreszcie jakiś STi objechał Ojca.

 

Alex, a czemu nie byleś swoim WRXem :?:

 

Szkoda mu paliwa było :twisted:.

Ale ALEX pięęknie "kogoś" wsypał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za zaproszenie, było naprawde miło. Nastepnym razem dajcie mi równiez znac a napewno przyjade. OGS do zobaczenia w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary Niuńka:

 

Obrazek

 

Naprawdę świetne :twisted: - Przemeq, czy ty masz podobne..?

 

Podobne? Eeee tam... Fajniejsze :mrgreen:

 

(a tak na poważnie mam dokładnie takie same, tylko że z czerwonym podświetleniem, żeby kolor pasował do podświetlenia zegarów w MY'06)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, przypadkowo - ale już wiem, kogo nie zapraszać .

Rozumię,że to nie chodzi o mnie :wink:

 

Pewnie, że nie - za to następnym razem (o ile będzie... A będzie :twisted:) masz zakaz wstępu bez Subaryny :mrgreen:.

 

Mam nadzieję, że towarzystwo było zadowolone... Bo obawiałem się klapy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a tak na poważnie mam dokładnie takie same, tylko że z czerwonym podświetleniem, żeby kolor pasował do podświetlenia zegarów w MY'06)

 

Hmm... Szkoda, to podświetlenie jest zajebiste :mrgreen:.

 

Za to carfit zakochał się w dźwięku BOVa :)

 

masz rację od rana szukam w necie zaworu, ale chyba zdecyduje sie kupic w SIP ( gwarancja ) i bez pierdo..... w jakies przeróbki czy dodatkową redukcję do STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...