Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

szubaru, musimy coś wykombinować, aby być na zlocie

 

szkada by było nie pojechać :cry:

 

no chyba że z wyjedziesz z Kielc w sobotę nad ranem, załatwisz w 5 min co potrzeba w wawie i chwilę potem zameldujesz się na starcie jako załoga z nr 100 czyli pewnie start ok 12

 

niestety w najlepszym wypadku muszę być do 14 w Warszawie a żona nie chce sama jechać trasy w sobotę :sad: już nawet tak kombinowałem :idea: a ja wrócę na rozdanie nagród które miała wygrać :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

195cm, 80kg

 

jeść ci w domu nie dają :shock: :mrgreen: :wink:

 

szubaru w takim razie co ja ci będę ściemniał - masz przerąbane :cool:

 

Przemeq musiałes faktycznie uzyć wpływów bo Echo już podobno pozamiatane, chyba ze z takim opóźnieniem nas poinformowałeś o tej radosnej kwestii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq musiałes faktycznie uzyć wpływów bo Echo już podobno pozamiatane,

 

Kochaniutki, jakie tam wpływy! Zaliczyłem najwyżej wypływ, i to gotówki :mrgreen:.

 

Maila o zlocie dostałem 1 kwietnia, następnego dnia rano wypełniłem zgłoszenie, dziś tylko przyszło potwierdzenie, że dotarł przelew, który z kolei zrobiłem chyba we wtorek, 6 kwietnia. Czyli wszystko po bożemu, a zdziwienie jedynie wywołuje to, że nie musiałem czekać na drugą / trzecią turę, tylko na podstawie VINu komputer mi pozwolił zapisać się od razu 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq musiałes faktycznie uzyć wpływów bo Echo już podobno pozamiatane,

 

Kochaniutki, jakie tam wpływy! Zaliczyłem najwyżej wypływ, i to gotówki :mrgreen:.

 

Maila o zlocie dostałem 1 kwietnia, następnego dnia rano wypełniłem zgłoszenie, dziś tylko przyszło potwierdzenie, że dotarł przelew, który z kolei zrobiłem chyba we wtorek, 6 kwietnia. Czyli wszystko po bożemu, a zdziwienie jedynie wywołuje to, że nie musiałem czekać na drugą / trzecią turę, tylko na podstawie VINu komputer mi pozwolił zapisać się od razu 8).

 

Tja, jasne, my tam swoje wiemy... Przemeq :mrgreen::twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że z wyjedziesz z Kielc w sobotę nad ranem, załatwisz w 5 min co potrzeba w wawie i chwilę potem zameldujesz się na starcie jako załoga z nr 100 czyli pewnie start ok 12

 

albo jeszcze inaczej. Po piątkowym etapie lecisz do Wawy, z samego rana załatwiasz w Wawie to co masz do załatwienia i ogień do Kielc. Jak będziesz miał numer 100 to spokojnie zdąrzysz na start :wink:

 

 

A tak poważniej to kombinujcie chłopaki, kombinujcie :idea: Musicie dojechać jakoś :!:

 

[ Dodano: Pią Kwi 09, 2010 4:54 pm ]

zdziwienie jedynie wywołuje to, że nie musiałem czekać na drugą / trzecią turę, tylko na podstawie VINu komputer mi pozwolił zapisać się od razu .

 

 

widocznie Booyahasha wg metryki nie skończyła jeszcze trzech lat :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemeq jedziesz legasiem na szosę czy booyakashą na tjurystycznom :twisted:

 

szubaru po prostu musisz odpuścić funkcję władcy małego pbiałego kubeczka i wtedy to jakoś zorganizujesz :twisted:

 

a ja ciągle czekam na miejscówki jakieś lepsiejsze :roll: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :!:

Mam pytanie z natury technicznej odnośnie Plejad :) Są to moje 1 Plejady i chciałbym się dowiedzieć co należy zabrać, ile dodatkowo dutków przygotować i czy w ogóle jakiś zapas potrzebny. Jak jest pod względem wyżywienia.

Podziękował za odpowiedzi, nawet te negatywne :twisted::twisted:

 

P.S.

Wiem, ze pytanie dość wcześnie zadane i po tragedii, ale w robocie nuuuuda... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichaczu, dutków przygotuj na paliwo i na zakupy w sklepie subaru, gdy Ci się coś spodoba lub drugiej połowie na prawym. W przypadku ew. (tfu tfu) uszkodzeń samochodu musisz liczć sie z tym, że jeżeli serwis da radę ogarnąć temat to trzeba będzie uiścić opłatę za naprawę. Szczerze powiem, że jedzenia jest w bród. Co prawda pierwszego dnia od przyjazdu trzeba się zatroszczyć o to we własnym zakresie i w niedzielę po śniadaniu obiad kupujesz sam. Podczas samych plejad na trase dostajesz prowiant + na trasie jest przerwa na popas - czas popasu ustalisz sobie sam wjeżdżając na PKC.

PS. Możesz też wziąć więcej dutków, by forumowym kolegom złoty napój sponsorować :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio nie jest i nigdy nie było, ale to w zeszłych latach chyba nie przeszkadzało. Tak jak pisałem wcześniej nie wiem jak to wyglądało w latach ubiegłych, możliwe że obecny poziom zapisów jest normalny. Poza tym myśle że w 100% znajdą się chętni na ten weekend. Wolnych miejsc raczej nie zostanie.

 

Zastanawia mnie tylko że na razie największy popyt ma trasa turystyczna, co jest z wami? :shock: :wink:

 

mam nadzieję ze ten wybór to taktyczne zagranie i oszczędzanie sił przed zawodami w piatkowe i sobotnie wieczory :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio nie jest i nigdy nie było, ale to w zeszłych latach chyba nie przeszkadzało. Tak jak pisałem wcześniej nie wiem jak to wyglądało w latach ubiegłych, możliwe że obecny poziom zapisów jest normalny. Poza tym myśle że w 100% znajdą się chętni na ten weekend. Wolnych miejsc raczej nie zostanie.

Też tak myślę. :wink: W tamtym roku było wszystko - kasa, czas, miejsca na zlocie tylko sytuacja geopolityczna :razz: uległa gwałtownej zmianie i musiałem zrezygnować. W tym roku trzymam poślady zwarte do końca :twisted:

 

Zastanawia mnie tylko że na razie największy popyt ma trasa turystyczna, co jest z wami? :shock: :wink:

Boimy się o swoich pieszczoszków? :mrgreen: :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam ze tak jak w zeszlym roku atak zapisów nastąpi w 3 etapie, tym razem nie ma kawiorowego zamku.

 

W gruncie rzeczy 3 etap zapisów chyba będzie najliczniejszy, wszak gro forumowej braci do niego należy.

Dokładnie. Poza tym IMO cała rzesza świeżo upieczonych klientów SIP nie koniecznie musi pałać chęcią manifestacji tego faktu na Plejadach. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisałem się :cool: szosowa wolnossąca (tak kazali :razz: )

numer 45 (żeby można było wstać jak człowiek :wink: )

nocleg poza bazą ale całkiem bliziutko :twisted: nie czekałem aż uroczysko wejdzie do bazy (bo może ma inne :wink: zadania)

w każdym razie cedzyna pany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to chyba będzie pudło :razz:

rok temu ciągłeś się na sekundy w klasie turbo to teraz w wolnossącej nie widzę przeciwnika :mrgreen:

 

pudło w znaczeniu nietrafiony? to tak :mrgreen:

no i faktycznie na sekundy - jakieś 15 sekund za czołówką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...