Skocz do zawartości

Płyta pod silnikiem...


Dyzio_d

Rekomendowane odpowiedzi

Zamontowłem dzisiaj płytę pod silnikiem i czuję, jak przenoszą się wibracje na całe auto. Drogie bravo! Czy to tak ma być czy może nie powino tak być! I co powiedzieć mojemu chłopakowi?

Pewnie płyta jest całkiem płaska i ma naprężenia ? Trzeba zrobić na niej przetłoczenie , albo wspawać wzmocnienie . Zapytaj w zakładzie , gdzie produkują szybowce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w zakładzie , gdzie produkują szybowce .

:shock: ja bym poszedł grubiej i napisał prośbę o rozwiązanie do NASA :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lut 22, 2010 8:49 pm ]

Sam robiłem! :cool:

 

I to jest właśnie przyczyna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, boening może wystarczy? Akurat w Bielsku robią szybowce, mże dlatego IRAZU właśnie to przyzło do głowy! Tylko gdzie w szybowcu bokser? :shock: :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lut 22, 2010 8:52 pm ]

I to jest właśnie przyczyna

Nawet sobie nie wyobrażasz jaką precyzyjną robotę wykonałem...

:razz:

Chciałbyś taką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowłem dzisiaj płytę pod silnikiem i czuję, jak przenoszą się wibracje na całe auto

Rozumiem że płyta metalowa, a nie plastikowa. Pewnie gdzieś dotyka do silnika, osprętu, skrzyni lub wydechu i dlatego przenoszą się wibracje. Podejrzewam, że gdzieś trzeba zrobić lekkie przeprofilowanie i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam jak lukass, moja płyta ma tuleje - dystanse minimalnie różnej długości, przy pomyleniu stron przy montażu płyta dotykała do wydechu lub innej części, nie pamiętam. Słychać i czuć było przy dodawaniu gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na pewno nie są żadne naprężenia ani prądy błądzące :smile: , po prostu coś się obija (miska, wydech...) i tyle. Subaru WRX ma dość miękkie seryjne poduszki silnika i skrzyni biegów....pokołysz na postoju motorem, może będzie widać, słychać i czuć....a potem zdemontuj płytę, miejsce kontaktu na bank będzie widoczne. amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...