Skocz do zawartości

SJS dla forumowiczów numer II


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...a ile mamony trzeba by bylo zorganizowac ..? ktos to musi podliczyc zeby bylo jasne czy mnie stac

 

O cenie Szkoły już było wyżej. Co do części drugiej - jesli nie zależy nam na jakichś luksusach, to kolację, ognisko i nocleg ze śniadaniem podejmuję się zorganizować w granicach 50-80 PLN od twarzy - wstępnie oczywiście. Dolicz do tego paliwo dla auta i kierowcy... (szczególnie dla kierowcy!) ;-) i masz odpowiedź.

 

Witek: no, własnie. Sugeruję, żeby to zrobić jako stopień jeden i pół, tzn. ograniczyc do minimum "siadanie za kierownicą" i zając się przyjemniejszmi rzeczami, bliższymi dwójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę - pod rozwagę organizatorów "części szkoleniowo-sportowej": a jakby tak zrobić równolegle tok dla "początkujących" i "zaawansowanych"? Oczywiście, gdyby zebrało się przynajmniej po kilkunastu chętnych... Chyba to nie problem? A pewnie taka elastyczność zapewniłaby lepszą frekwencję.

 

I druga propozycja, na wypadek, gdyby z SJS nie udało się zgrać. Na małą pętlę wjazd i tak możemy mieć, możemy sobie sami tam urządzić to i owo... A potem, ognisko integracyjne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda na jedynce nie byłem ale to i owo umiem. :? Nigdy nie odważę się o sobie powiedzieć, że jestem dobrym kierowcą bo zawsze mi ktoś udowodni, że tak nie jest. :wink: Myślę więc, że poziom będę chyba musiał ustalić na miejscu po zobaczeniu co oznacza I a co II... 8) Ale bardzo chętnie się piszę tylko niech termin jakiś padnie bo nie wiem czy egzaminy mi pozwolą. :evil: Pieniążki na pewno się znajdą... :mrgreen: przypuszczam, że w razie czego mój sponsor się nie wycofa, więc powinno być dobrze... :twisted:

 

 

Czekam z niecierpliwością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak powaznie to licze na to, ze zaawansowani podziela sie wiedza...

 

tzn. Mamuśka nasza będzie polewać... :?: :twisted:

 

CracowDragon!? ... Pokosimy trawke?

 

yyyy... czegoś nie kumam, o co chodzi... :?: :roll: :shock:

Ja jestem czysty i moja kartoteka też... 8) :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, countdown widze że tworzy nam sie tu sekcja zielonych..

 

Zielonym do góry, zielonym do góry...

 

Prosimy nie deptać trawników...

 

Dbaj o Zieleń...

 

Grajmy w zielone...

 

Niech zieleń będzie z Tobą...

 

Zieleń rządzi zieleń radzi zieleń nigdy Cię nie zdradzi...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani czy jest jakis termin i miejsce w koncu do konca ustalony :?: :?: :!:

bo jakos na razie to kompletny groch z kapusta tu obserwuje tak mi sie zdaje :roll:

tak wiec moze zdecydujcie kto sie ma tym zajmowac i niech to bedzie wersja ostateczna bo jak na razie to nici z tego bedom :lol:

pozdrawiaam serdecznie

ps. tak czy siak ja z zonom sie pisze wszedzie i kiedykolwiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...