Skocz do zawartości

FOTO-RELACJA Z II ZLOTU PLEJAD (2005)


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

yyyy... noo... ten tedo... co to ja miałem pisać..?? Aha już wiem... Moniś Ty znowu z tymi szpilkami?? :twisted: Ty uważaj bo zmienie dietę i zrezygnuję z dziewic :shock:

a w tedy uszy odpadają...
no i co... i będe ślepa

taaa... Bez komentarza... :twisted:

Słyszałem że kobiety mają mózg w piętach bo jak zkaczą do wody na główkę to najpierw wpadają nogi, ale żeby oczy w uszach... hmmm

 

PS Też czekam na CD.... Coś bym sobie pooglądał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w tedy uszy odpadają...
no i co... i będe ślepa

taaa... Bez komentarza... :twisted:

żeby oczy w uszach... hmm..

Kajtek..dziwisz sie jakbys był conajmniej tą..noo..no wiesz :wink: będe ślepa bo mi czapka na oczy opadnie 8)

 

a co do tego gdzie co ma kobieta to polecam jeden wierszyk twojej/naszej Mamusi/Tatusia..zaczynam sie gubić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek..dziwisz sie jakbys był conajmniej tą..noo..no wiesz

hmmm... chyba nasz rację... :oops: mój błąd... Takiego faktu nie zauważyć no... :?: :!:

a co do tego gdzie co ma kobieta

z początku myślałem że polecisz mi kobietę, ale...

Powiem Ci że miałem kiedyś w rękach podręcznik anatomi człowieka (Twój Weekend\Wamp itp) i to ni w ząb nie zgadza się z tym co tu czytam. Mózg oczy pięty uszy... Zamotka na całego... a co najgorsze to, to, że o ile w/w części ciała tam były, tylko w innych miejscach to o żadnej czpce nic nie pisali...(na żadnych ilustracjach również nie zauważyłem aby "nodelka" miała jakąś na sobie)... :shock: To na wyposażeniu standardowym powinno być... :arrow: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę dorwać Flippera osobiście, żeby mu przekazać zdjęcia moje i pumexa, ostatnio jedyny kontakt jaki udaje się mieć z Flipperem to telefoniczny, ale się nie poddam, chyba że ktoś się podejmie stworzenia zbiorów zebranych to jestem gotów przekazać mu te płytki, a od Flippera się odbierze wszystko co już dostał od reszty - tylko kto się tym zajmie :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...