Skocz do zawartości

Po zlocie: gratulacje dla teamu forum.subaru.pl !!!


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o precyzję w tym żeby szarpnięcie rekawa było krótkim zerwaniem przyczepnosci tylnych kół a nie blokowaniem ich i ciagnieciem za autem. Masz tylko zerwać przyczepność, koła nie musza nawet stanąć. Widizałęm takie rzeczy robione w GTeku bez problemu wiec na pewno się da nic nie rozwalić. Natomiast ta demolka tylnych szczęk mnie zaciekawiła w ogóle nie wyobrażam sobie jak to jest możliwe.

Naprawdę jest i uwierz mi....Znajdź chętnego do spróbowania Twojego przepisu. Uda się raz,drugi....ale za którymś razem :D Zreszta to jest moje doświadczenie i nie chcę się spierać!Swoje wiem...a szczęki tanie nie były :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ALEX, jak nie praktykujesz :wink: sam widzialem rekaw za rekawem... a po rekawie strzal i szpula :twisted:

 

Dzisiaj na placyku pokrytym delikatnym piaskiem probowalem wymusic nadsterownosc samym gazem, sprzeglem i kierownica i ni ch....a :x dopiero lekkie zerrwanie przyczepnosci rekawem (na wysprzeglonym oczywiscie) pozwalalo zrobic jako takiego boka... dlaczego ten samochdo jest tak podsterowny a jakos w ogole nie chce byc nadsterowny...? przyzwyczajony do tylniopednego musze sie uczyc od nowa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ten samochdo jest tak podsterowny a jakos w ogole nie chce byc nadsterowny...?

 

podsterowne to jest dopiero antyczne legacy. wrx'em nie jezdzilem, ale gt

i sti idzie jak po sznurku... porownujac do starszych i wiekszych braci.

 

pozdr,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze wysprzęglam (bo mam automata)... :mrgreen: Ale poważnie, słyszałem opinie od znajomego, że WRX bez wysprzęglenia, postawiony bokiem przez rękaw potrafi popsuć kilka rzeczy... :? Zarówno wiskozę jak i szczęki. :( Wymieniał jeszcze jedną rzecz, ale niestety teraz nie pamiętam co to było. :roll: (chyba wał, ale nie zabijajcie mnie bo nie gwarantuję :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, z ta geometria to sie zgadza... ale zacznei byc niebezpiecznie przy normalnej jezdzie - nie mowiac o zuzyciu opon

 

 

E tam niebezpeicznie, raczej wolę mówić "Ciekawie". Poza tym wiesz alb rybi albo akwarium. A na serio to samymi proporcjami pochylenia przedniego koła do tylnego można sporo zdziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arylin.ka normalnie jeszcze chwila i pomyślę że integrowanie się z forum to dla Ciebie wielki wysiłek i męczarnia :shock: - ja właśnie z nimi mogłem się wyluzować po kilkunastu godzinach na wysokich obrotach i naprawdę to pomagało za co jeszcze raz wielkie dzięki (myślę, że Tobie też by mogło pomóc :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to tak, że bokiem nie można imprezą lecieć? :shock: To chyba jakieś bluźnierstwo! Przedniopędem można a subaru nie można? No jak to! Tak byc nie może! Tu musi być jakiś "tryk"!

 

ps. OGS, prędkość 3x większa i myśle, że spokojnie się da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS: a sprobuj na tym placyku wrzucic go w poslizg :twisted: Swoja droga...gdzie ten placyk?

 

wrzucalem wrzucalem :twisted:

 

pod Gokartami na Pachonskiego - jak ma tirow to jest pare m2 ale bez rewelacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowalzki, boki ida... ale trzeba podcinac recznym... a to znowu wymusza wysprzeglenei itd... wszystko zmierza do dobrego kierunku - jezeli nie jest latwo samochod wyprowadzic z rownowagi to chwala dla konstruktorow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, hmm... na upartego sie da... ale nie chodzi o to zeby popsuc autko prawda?

 

Wiesz Sub-fan ma nieustające pozwoleństwo i wręcz nakaz jeżdżenia wsyztskimi autami jakie mam do dyspozycji więc on raczej nie psuje aut :-) WRXa po prostu trzeba dobrze sprowokować. Ja w swojej skromnej osobie na torze czy gdzieś też mogę w bezpiecznych warunkach zaprezentować że się da :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...