Skocz do zawartości

Flokować deskę w cywilnym WRX


ferdek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiesz może ile kosztuje zrobienie sobie również czarnej podsufitki ?
Spora powierzchnia więc tanio to nie będzie - nawet pytałem ale nie pamiętam dokładnie coś w okolicach 700-800zł chyba sama podsufitka ale mogę się mylić bo nie pamiętam czy z demontażem i montażem czy bez.

 

-- 20 sie 2010, o 13:00 --

 

A jak z flokowaniem pokrywy poduszki pasażera? Da się ją normalnie wymontować' date=' wyflokować i założyć z powrotem bez problemów?[/quote'] U mnie problemów nie było ale ja mam samą zaślepkę - poduszek nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia: czarny flok kurzy się jak diabli, i wcale nie jest łatwy do czyszczenia. Zaślepkę trzeba flokować oddzielnie, nawet njak nie ma się poduszek jak u mnie, zaślepka wklejona w deskę kiedyś zaczyna się odznaczać pod flokiem i w końcu pęka na łączeniach (auto stało długo na słońcu...), ogólnie jakbym miał jeszcze raz flokować deskę w STI, na pewno nie robiłbym na czarno i zaślepkę flokowałbym oddzielnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypis, masz rację - decha Prema wygląda fajnie, mega kawiorowo, z tymi czerwonymi szwami :mrgreen: .

Efektowny, elegancki, jednak dość drogi wydatek (jeśli dobrze pamiętam, podobne wykończenie innego auta kosztowało 2k+).

Porządnie zrobiony flok w zupełności mi wystarczy i jak napisał Elek - nie czarny (jakiś ciemny szary, grafit, czy cóś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, będę coś polował w Krakowie :twisted:

 

Daj mi znać jak się bedziesz wybierał - też o tym myślę...

 

chłopaki w krk jest jeden punkt gdzie robią fajna robotę z flokiem. Prezes MTK się tym zajął i ma już kilka dobrych projektów za sobą. Jak chcecie to dajcie znać i może jak podjedzieny w 3 to dobry rabat będzie! Co?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, będę coś polował w Krakowie :twisted:

 

Daj mi znać jak się bedziesz wybierał - też o tym myślę...

 

chłopaki w krk jest jeden punkt gdzie robią fajna robotę z flokiem. Prezes MTK się tym zajął i ma już kilka dobrych projektów za sobą. Jak chcecie to dajcie znać i może jak podjedzieny w 3 to dobry rabat będzie! Co?;)

 

 

ile trwa taka operacja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A demontują też deskę? Ja się tego nie podejumuję, a nie chciałbym mieć połamanych łączników przy okazji :roll:

 

Potencjalnie jestem chętny, choć nie wiem, czy nie wstrzymam się do czasu zamontowania zegarów...

 

 

Ja właśnie też myślę o kurniku i 3 zegarach odrazu w flok machnąć. Wszystko zależy jakbyśmy się dogadali, bo 3 imprezy to nie jedna:)

 

Deskę demontują sami. Tutaj masz stronę: http://www.flokujemy.com/ . Dzisiaj wieczorem pewnie poznam cenę i terminy ile może potrwać. Z reguły jest to kwestia 3-4dni a koszt z rozebraniem i flokowaniem coś ok 500-600zł chyba...zobaczymy co napisze.

 

 

ile trwa taka operacja ??

 

3-4dni ale będę wiedział więcej dzisiaj później ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golum, o ile mnie wzrok nie myli to Twoje auto jest na oficjalnej stronce flokujemy.com i Duron zrobił dobrą robotę.

 

owoc666, a powiedz mi jaka jest różnica w obu materiałach ? Ścieralność, czyszczenie, cena itd ... jak się mają te dwie rzeczy do siebie ?

 

Jak gadałem z Duronem to się pyta czy góra deski czy dół itd. ? Ja myślę że jak robić to całość i będzie porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golum, o ile mnie wzrok nie myli to Twoje auto jest na oficjalnej stronce flokujemy.com i Duron zrobił dobrą robotę.

 

nawet nie wiedziałem że dali zdjęcia ;-)

 

Jak gadałem z Duronem to się pyta czy góra deski czy dół itd. ? Ja myślę że jak robić to całość i będzie porządnie.

 

ja się zastanawiałem nad całością aczkolwiek chyba cała deska to zbytnia przesada, zresztą zależy co komu się podoba, i tu można by z 498594 zakładek napisać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, a powiedz mi jaka jest różnica w obu materiałach ? Ścieralność, czyszczenie, cena itd ... jak się mają te dwie rzeczy do siebie ?

 

 

Alcantara jest ładniejsza i nie widać, że tak się kurzy. O jakiejś ścieralności nie można nic powiedzieć. Czyszczenie bardzo podobne (wilgotną szmatką).

 

 

Jak ja się ostatnio dowiadywałem to było 1500 alcantara, 800 zamsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasma555 napisał(a):

golum, o ile mnie wzrok nie myli to Twoje auto jest na oficjalnej stronce flokujemy.com i Duron zrobił dobrą robotę.

 

 

nawet nie wiedziałem że dali zdjęcia ;-)

 

a widzisz :D już GTka widziałem dobrą chwilę temu na stronce :) podoba mi się bardzo! I robota spoko! Jaki masz kolor - czarny ?

 

plasma555 napisał(a):

Jak gadałem z Duronem to się pyta czy góra deski czy dół itd. ? Ja myślę że jak robić to całość i będzie porządnie.

 

 

Zrób całość. Wygląda o niebo lepiej. :wink:

 

Tez mi sie wydaje że jak już się mówi A to trzeba powiedzieć B :) całość to całość a jak jeszcze kurnik siądzie to już w ogóle miszcz!

 

plasma555 napisał(a):

owoc666, a powiedz mi jaka jest różnica w obu materiałach ? Ścieralność, czyszczenie, cena itd ... jak się mają te dwie rzeczy do siebie ?

 

 

 

Alcantara jest ładniejsza i nie widać, że tak się kurzy. O jakiejś ścieralności nie można nic powiedzieć. Czyszczenie bardzo podobne (wilgotną szmatką).

 

 

Jak ja się ostatnio dowiadywałem to było 1500 alcantara, 800 zamsz.

 

kurde nie wiem czy mnie stać na taki luksus. Wolałbym za 500zł zrobić całość góra/dół w szaroczarnym floku i ten 100zł zostawić sobie np. na część remapu albo uppipe i tym podobne.

 

Jak to się mówi kto jak co lubi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko flok się wyciera, a zamsz/alcantara nie.
owoc666, zależy co chcesz na tym floku robić, jak pośladami i kolanami nie trzesz regularnie to się nie wytrze :mrgreen:

 

no właśnie. Ile razy można ją myć dziennie ? :P raz na tydzień i jest spokój. Czystą szmatką z wodą tylko i jak piszę golum po pół roku nic się póki co nie dzieje :) z tego co widziałem w pewnym Focusie po kilku latach dalej jest fajny kolor. Pamiętajmy że to flok i zawsze będzie można mu trochę koloru "dodać" jak wyblaknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ferdek, to weź zrobimy spota na BP i pokażesz mi ją co ? :) wydech też chętnie posłucham ! :)

 

edit#1

dostałem info od Durona z flokujemy.com i jest tak:

" z montazem/demontazem flokowanie polowki 500 zl, całość 700 zł z racji ze wiecej rozbierania i flokowania - czas oczekiwania na kazde auto 4-5 dni. Taniej nie dam rady tego zrobic bo materiał kosztuje a rozbierania i odpowiedzialnosc jest. "

 

Czyli za :

- samą połówkę w szaro-ciemny 500zł FLOKOWANIE + DEMONTAŻ/MONTAŻ

- całość w szaro-ciemny 700zł FLOKOWANIE + DEMONTAŻ/MONTAŻ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...