Skocz do zawartości

Boks


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

niemiecki RTL ma pokazać walkę niezakodowaną jeśli ktoś ma dostęp :idea:

 

 

no wlasnie a jak dostepnosc na C+ ?

sami nie zablokuja na czas transmisji ?

 

 

C+ nie ma nic do niemieckiego RTL, a poza tym leci on z Astry, programy z oferty C+, z HotBirda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze da sie jakos przez neta ogladac rtl ??

 

 

"

Co zrobią operatorzy, którzy posiadają RTL w ofercie? Przedstawiciele telewizji "n" już informują swoich abonentów, że w sobotę - na czas walki - kanał RTL nie będzie kodowany, a dodatkowo w dekoderach platformy zostanie przeniesiony na pozycje numer 109. Także telewizja kablowa Vectra w komunikacie dla klientów informuje: "Z naszej obecnej analizy wynika, że transmisja meczu w RTL najprawdopodobniej będzie dostępna dla abonentów Vectry".

 

Posiadacze anten satelitarnych powinni swoje zestawy ustawić na Astrę (19,2 st. wschód). Cyfrowo RTL nadaje z Astry na częstotliwości: 12,188 GHz/H, SR 27500, FEC 3/4, przekaz analogowy realizowany jest na częstotliwości 11,299 GHz/V."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ nie ma nic do niemieckiego RTL, a poza tym leci on z Astry, programy z oferty C+, z HotBirda :wink:

 

 

205 kanal na C+ :P

 

http://www.cyfraplus.pl/1363,channel,rtl.html

 

ale boje sie ze moga byc jakiej klopoty techniczne tak od 22 :twisted:

 

anteny nie bede przestawial :roll:

 

 

Hmm.. u mnie go nie mam na 205 :P

Z HotBirda nadaje RTL dla Szwajcarii, który na 90% będzie zakodowany w czasie walki, ale to nic pewnego, nie zaszkodzi sprawdzić :) .

RTL z Astry nie będzie zakodowany, potwierdzili tą informację.

 

Nie koniecznie trzeba od razu przestawiać antenę, jeżeli ma >70cm, można zrobić zeza na Astre, kwotowo wyjdzie podobnie co PPV :P. I TV Trwam można złapać :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ nie ma nic do niemieckiego RTL, a poza tym leci on z Astry, programy z oferty C+, z HotBirda :wink:

 

 

205 kanal na C+ :P

 

http://www.cyfraplus.pl/1363,channel,rtl.html

 

ale boje sie ze moga byc jakiej klopoty techniczne tak od 22 :twisted:

 

anteny nie bede przestawial :roll:

 

 

Hmm.. u mnie go nie mam na 205 :P

Z HotBirda nadaje RTL dla Szwajcarii, który na 90% będzie zakodowany w czasie walki, ale to nic pewnego, nie zaszkodzi sprawdzić :) .

RTL z Astry nie będzie zakodowany, potwierdzili tą informację.

 

Nie koniecznie trzeba od razu przestawiać antenę, jeżeli ma >70cm, można zrobić zeza na Astre, kwotowo wyjdzie podobnie co PPV :P. I TV Trwam można złapać :mrgreen: .

U mnie jest na 202, ale z paskiem na dole ekranu pt. "nieobsługiwany system kodowania", którego nie da się wyłączyć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam,że Adamek zrobi niespodziankę i wygra z Kliczką 8) 8)

 

dużo osób w niego nie wierzy. W sobotę się wszyscy przekonają co to znaczy wiara w zwycięstwo i własne umiejętności. Gołota miał super warunki fizyczne ale nie miał głowy do wygrywania takich walk, z Adamkiem jest odwrotnie i dlatego daje mu duże szanse i będę mocno kibicował 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam,że Adamek zrobi niespodziankę i wygra z Kliczką

 

szubaru, to tak jakbys obstawial Nejmana w walce z Adamkiem :P:mrgreen:

 

No to życzę Ci, żebyś w sobotę wieczorem był zmuszony do posypania głowy popiołem.

Nejman nie jest bokserem, tylko koksiarzem, który dużo gada, a potem dostaje na ringu bęcki i przez jakiś czas siedzi cicho.

W sobotę stanie naprzeciwko siebie dwóch zawodowców, z których każdy chce wygrać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na remis. Kurna jakoś nie czuje walki Adamek-Kliczko. To juz nie to samo kibicowanie Adamkowi co było przed walką z Gołotą, ale mam nadzieje, że jak na ring wyjdzie Michael Buffer, to trochę tej adrenaliny w żyłach popłynie. Ciekaw jestem jak poradzi sobie Masternak - szkoda, że nie wypaliła walka z Afolabim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...