Skocz do zawartości

subaru forester


atomasz1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WiS a moze jeszcze z moja tesciowa bys sie zaprzyjaznil

na obiadki niedzielne bym cie zabieral

Vert, starsze panie z reguły za mną przepadają - nawet te normalnie wredne... Podobnie psy bojowe - nawet łowcarki u baców, tudzież superostry, szkolony bulterier kolegi - z reguły łaszą się do mnie przyjaźnie... No taki już mój urok... 8) :twisted:

W tej sytuacji mogę się podjąc bycia Twoim dublerem na obiadach u teściowej. Jeden warunek: nie lubię drobiu. Stawkę za godzinę ustalimy na privie... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tylko dlaczego niektórzy sie unoszą i próbują.....

Ja rozumiem - ale proponuję dać sobie spokój i zacząć jeszcze raz, gdzie indziej, na nieco inny temat i bez uprzedzeń.

Atomasz, nikt Ci tu nie wróg. Zacząłeś trochę pechowo, ale myślę, że teraz już pójdzie z górki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie lubię takiego pieprzenia jak w tym temacie.

Ale zgadzam się ze stwierdzeniem że na forum przewazają zaslepieni Subrowicze.

Troche to smutne bo ciężko się z ortodoksami dyskutuje a zrozumienia to juz za grosz nie można znależć.

Jak to jest że w Polsce przeciętny "Macho men" prędzej się przyzna że mu własna kobieta na boki chodzi niż że kupił gówniane autko?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po tylu postach w tylu wątkach cały czas nie dociera do Ciebie, że niektórzy naprawdę nie uważają że kupili gówniane autko, a nie sie do tego nie przyznają :?:

Czy to takie trudne zrozumieć że ktoś może być zadowolony ze swojego wyboru :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

quote="landm]Dlaczego po tylu postach w tylu wątkach cały czas nie dociera do Ciebie, że niektórzy naprawdę nie uważają że kupili gówniane autko, a nie sie do tego nie przyznają :?:

Czy to takie trudne zrozumieć że ktoś może być zadowolony ze swojego wyboru :?:

Trafiłeś w sedno!

Cześć Ci i chwała!

Daj każdemu prawo do własnej opinii.

I tylko tyle............

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś w sedno!

Cześć Ci i chwała!

Daj każdemu prawo do własnej opinii.

I tylko tyle............

Pozdro

Ok. Ja Cię wcale nie przekonuję że jesteś zadowolony i cieszę się że Ty nie przekonujesz mnie że jestem niezadowolony. :)

Daj każdemu prawo do własnej opinii. :mrgreen:

Niepokoi mnie tylko to że dla Ciebie człowiek zadowolony z Subaru = człowiek zakłamany.

PS. Już to ćwiczyliśmy w innym wątku i wydawało mi się że doszliśmy do porozumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ok. Ja Cię wcale nie przekonuję że jesteś zadowolony i cieszę się że Ty nie przekonujesz mnie że jestem niezadowolony. :)

Daj każdemu prawo do własnej opinii. :mrgreen:

Niepokoi mnie tylko to że dla Ciebie człowiek zadowolony z Subaru = człowiek zakłamany.

PS. Już to ćwiczyliśmy w innym wątku i wydawało mi się że doszliśmy do porozumienia

Landm zejdż ze mnie bardzo Cię proszę.

W tym temacie chodzi o co innego na pewno nie o mój samochód.

Wasze irracjonalne zacietrzewienie jakimiś idiotyzmami wypisanymi przez

atomasz1 zaowocowało mą odpowiedzią.

Normalny człowiek olewa takie głupoty i się nie przejmuje a Ty?

ABSURD! Nie szkoda Wam klawiatury?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

landm, ty jesteś zadowolony bo to twój wybór. Nie umiesz przyznać się do błędu. Więc uważaj co piszesz :wink:

 

krzysiom, znam osobę myślącą racjonalnie, która ma problemy z WRXem (psuje się, nie ma gdzie serwisować, wszyscy zwracają uwagę, na ten samochód, drogi w utrzymaniu) i jest w sumie niezmiernie rada, że jednak musi codziennie się z nim męczyć... ( choć nie wiadomo jak dalej potoczą się sprawy bo coś zaczyna zawieszenie stukać a wrocławskie ASO zlikwidowano :wink: ). Z czystej próżnej ciekawości, skoro Subaru jest takie złe to czemu napisałeś już 241 postów na tym forum ? Mogłeś robić przyjemniejsze rzeczy. Może odpowiedź jest prosta, ale mi trzeba wszystko kilka razy tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

landm, ty jesteś zadowolony bo to twój wybór. Nie umiesz przyznać się do błędu. Więc uważaj co piszesz :wink:

 

krzysiom, znam osobę myślącą racjonalnie, która ma problemy z WRXem (psuje się, nie ma gdzie serwisować, wszyscy zwracają uwagę, na ten samochód, drogi w utrzymaniu) i jest w sumie niezmiernie rada, że jednak musi codziennie się z nim męczyć... ( choć nie wiadomo jak dalej potoczą się sprawy bo coś zaczyna zawieszenie stukać a wrocławskie ASO zlikwidowano :wink: ). Z czystej próżnej ciekawości, skoro Subaru jest takie złe to czemu napisałeś już 241 postów na tym forum ? Mogłeś robić przyjemniejsze rzeczy. Może odpowiedź jest prosta, ale mi trzeba wszystko kilka razy tłumaczyć.

 

Święta racja WRX sypie sie szybko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...