Skocz do zawartości

Impreza GC N/A i laika pytań kilka


Olsen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

- silnik 2.0 115KM z 98r lekko mniejsze spalanie, brak problemów
 

Mam taki sam i potwierdzam, zero problemów.

 

@AdrianR, ja oferty przeglądałem 2 lata, intensywnie zacząłem szukać rok temu, aż w końcu od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem "przejściówki", czyli buda po lifcie, ale stary silnik 115 KM i wnętrze. Z wyposażenia ma chyba wszystko co mogło być, od oczywistej "full elektryki", przez klimę, po szyberdach i ABS, z którego nie korzystam ;)

Przede wszystkim obejrzyj co najmniej kilka egzemplarzy (Ja w poszukiwaniu, w sumie przejechałem ok. 2000 km, oglądając 10 szt.)

Oglądałem i jeździłem autami od 6 - 13 k zł i szczerze mówiąc im droższe tym zazwyczaj gorszy był stan.

Oczywiście wybrałem tę w najlepszym stanie, a przy okazji mało zapłaciłem. Dodatkowo żeby było śmieszniej, wszystkie imprezy, jakie oglądałem nie miały przebiegu większego niż 200 k km. Natomiast ta, którą kupiłem miała 300 k km. Także nie patrz tylko za tymi za 12 k zł, a luknij też tańsze, bo mogą okazać się lepsze.

CENA, PRZEBIEG I ROCZNIK NIE JEST WYZNACZNIKIEM STANU POJAZDU!

Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie konkretnego auta - pisz. Może akurat któreś oglądałem, bo niektóre z nich kwitną do dziś ;)

 

 

 

Jeśli chodzi o różnice w silnikach: jakoś od przełomu 96/97, z wprowadzeniem nowego przodu, zmienił się układ dolotowy i stopień sprężania, co poprawiło dynamikę na niskich obrotach (odczuwalnie), mimo nie zmienionej mocy. Dokładnie tak, jak napisał adaś powiedział 115KM było do 97, potem było 'mocniejsze' 115KM a od 99 125KM - prawie to samo, od 99 nie ma np przepływki. Najłatwiej to rozpoznać po przewodach doprowadzających powietrze-model przejściowy, "mocniejsze 115KM", ma już na podszybiu plastikową "puszkę", ale jeszcze ma przepływkę.
 

 

To jakie ja mam w końcu te 115 KM? Mocniejsze, czy słabsze? ;)

97r, ABS, bębny z tyłu, przód po lifcie, środek przed liftowy. I ten plastik na podszybiu to chodzi o obudowę przepustnicy? Bo jest przy podszybiu i jest plastikowa ;)

A mam wrażenie, że jak na 115 KM "jedzie" wyjątkowo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja poluje raczej na GTka, nie ma lekko. Jak jest ladna buda to cos z silnikiem mi nie pasuje, jak jest calkiem spoko to nie ma klimy, a chcial bym jednak miec. Upolowalem teraz fajnego mechanicznie z klima, taniego calkiem, ale blacha do roboty. I teraz martwie sie po doswiadczeniach z legasiakiem GX kombi, bo jemu jak robilem blache (a było co robić!) nadkola przednie tylne itd, nowe kosztowaly jak za zabytek. Zrobili mi reparatury porzadne ale wiem ile cyrku z tym bylo i czasu. Z impreza bedzie podobnie ? mam wrażenie że jest ich więcej na rynku niż mojego dziadka GX. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...