Skocz do zawartości

Klasyka Gier Komputerowych


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dante, Abe's Oddysee wymiata, ale to już późniejsze lata - chyba ok. 1997r.? ;)

 

Pamięta ktoś taką grę: jeździło się żółtym samochodem po asfalcie (i poza nim) na pustyni (widok z kabiny - przynajmniej ja taki ustawiałem) razem z "partnerem", który jechał takim czarnym sedanem i we dwóch niszczyło się wrogie samochody. Strzelało się z karabinu maszynowego na dachu, zostawiało miny lub w bok z pistoletu przez szybę... Z ciekawszych atrakcji, to można było np. "wybuchnąć" stację benzynową :mrgreen: Gra też z ok. 1997r., 3D - stawiam browara temu, kto poda nazwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante, Abe's Oddysee wymiata, ale to już późniejsze lata - chyba ok. 1997r.? ;)

 

 

Wiem, że późniejsze natomiast z całego serca życzyłem mu sukcesu (zresztą ja też jakiś wiekowy nie jestem :D).

A co do pegasusa to byłem purystą :P Czołgi i kaczki :D i jeszcze była jedna gierka na dzikim zachodzie ale tytułu za cholerę sobie nie przypomnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobiech89, to nie to.

 

Dante, pamiętam, że ten ufok bardzo fajnie gadał i dość zabawne teksty miał - grałem w demo z Komputer Świata, czy czegoś takiego... :) Ja się na Amidze 500 wychowałem, a wcześniej oczywiście na ruskich "jajeczkach", "kaczkach" i tetrisie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedokładnie pamiętałem ale sprawdziłem na necie: "Flight of the Amazon Queen".Przygodówka.Pamięć już jednak zawodzi bo czytam,że ona była na 11 dyskietkach.To tłumaczy fakt,że biceps jednak mniejszy od pudzianowego... ;) No chyba,że miałem edycję rozszerzoną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś taką grę: jeździło się żółtym samochodem po asfalcie (i poza nim) na pustyni (widok z kabiny - przynajmniej ja taki ustawiałem) razem z "partnerem", który jechał takim czarnym sedanem i we dwóch niszczyło się wrogie samochody. Strzelało się z karabinu maszynowego na dachu, zostawiało miny lub w bok z pistoletu przez szybę... Z ciekawszych atrakcji, to można było np. "wybuchnąć" stację benzynową :mrgreen: Gra też z ok. 1997r., 3D - stawiam browara temu, kto poda nazwę :)

 

Kurde chyba nawet mam oryginał pudełkowy tej gry tylko za cholerę nie pamiętam tytułu :roll: Jak mi się nie przypomni to przekopię moje stare graty które zostały kiedyś w domu rodziców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że chodzi o xboxa 360,tak ? Forza 4 to priorytet.Choć bardzo długa i czasem nudna...nie ma lepszego pseudo-symulatora.Trzecia część też jest dobra.Dalej mamy Dirty: 1,2,3-każda część to sporo emocji,choć model jazdy uproszczony.F1-całkiem ok,w 2010 drażniący błąd z pitstopem,w 2011 tego nie ma.Jeśli chcesz driftować to tylko Grid Race Driver.No i dziwna,fascynująca gra,która nie pozwala się od siebie oderwać: Project Gotham Racing 4(punkty za efektowną jazdę) Tu również trochę driftu.Serię Need for speed odradzam,jedynie Most Wanted,Undercover i Shift 2 jest ok,reszta dostateczny +.NFS Shift 1 i 2 ogólnie można grać tylko z kamerą ze zderzaka/wnętrza,inaczej fizyka jest fatalna.NFS The Run bardzo krótki i nierealistyczny.Seria WRC 1 i 2 ma kilka fajnych patentów ale to bardzo sztywna gra z przestarzałą grafiką.Test Drive Unlimited 1 i 2-fajny rozbudowany online,sporo plusów,duża swoboda włącznie z lakierniami aut.Ostatecznie więc polecam w kolejności: Forza 4 ewentualnie 3,Dirt 3 i starsze 2 i 1,PGR 4,F1 2011,Test Drive Unlimited 2,NFS Shift 2,Grid,WRC 1(dwójka jest droższa a niewiele wnosi).Resztę sobie odpuść.Oczywiście to opinia subiektywna ale też widzę co u mnie w sklepie schodzi a co nie.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...apropos starych gier, polecam Super Froga i Bomber Man`a :) z jeszcze starszych (commodore) Ghouls 'N Ghosts....Kolega wyżej wspominał o zmianie 15 dyskietek, a ja doskonale pamiętam ustawianie głowicy krzyżakiem w napędzie kasetowym ;D ... ahh to były czasy oraz "bezdech" gdy gra ładowała się z kasety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...