Skocz do zawartości

Klasyka Gier Komputerowych


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem,że chodzi o xboxa 360,tak ? Forza 4 to priorytet.Choć bardzo długa i czasem nudna...nie ma lepszego pseudo-symulatora.Trzecia część też jest dobra.Dalej mamy Dirty: 1,2,3-każda część to sporo emocji,choć model jazdy uproszczony.F1-całkiem ok,w 2010 drażniący błąd z pitstopem,w 2011 tego nie ma.Jeśli chcesz driftować to tylko Grid Race Driver.No i dziwna,fascynująca gra,która nie pozwala się od siebie oderwać: Project Gotham Racing 4(punkty za efektowną jazdę) Tu również trochę driftu.Serię Need for speed odradzam,jedynie Most Wanted,Undercover i Shift 2 jest ok,reszta dostateczny +.NFS Shift 1 i 2 ogólnie można grać tylko z kamerą ze zderzaka/wnętrza,inaczej fizyka jest fatalna.NFS The Run bardzo krótki i nierealistyczny.Seria WRC 1 i 2 ma kilka fajnych patentów ale to bardzo sztywna gra z przestarzałą grafiką.Test Drive Unlimited 1 i 2-fajny rozbudowany online,sporo plusów,duża swoboda włącznie z lakierniami aut.Ostatecznie więc polecam w kolejności: Forza 4 ewentualnie 3,Dirt 3 i starsze 2 i 1,PGR 4,F1 2011,Test Drive Unlimited 2,NFS Shift 2,Grid,WRC 1(dwójka jest droższa a niewiele wnosi).Resztę sobie odpuść.Oczywiście to opinia subiektywna ale też widzę co u mnie w sklepie schodzi a co nie.Pozdro.

 

Tak XBOX 360. Dzieki bardzo z opinie. Zaczne chyba od Dirta najbardziej moj klimat rally, potem F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dario007,

 

Grałem juz w nowe WRC3 - o ile w 1 i 2 grać się nie dalo jest znaczny progres i jest całkiem przyjemnie, model jazdy arcadowy ale fajny podobny do Rallisport Challange 2 z Xboxa1

 

Nowe F1 2012 - Genialne ! Nie mogę się oderwać.

No i oczywiście Forza 4 to absolutny must have.

 

 

Na Amigę do multiplayera najlepsze było North&South :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol, ja miałem wersję demo i tam jeździło się tylko żółtym ;)

Ja napisałem "chyba" - grałem w to jedynie chwilę po premierze (czyli '97) i to tylko u kumpla - miałem wówczas zbyt słabego peceta, żeby w ogóle myśleć o tym tytule. :mrgreen:

 

Im dłużej sobie przypominam, tym bardziej mam wrażenie, że informacje, które kojarzę o różnych samochodach były wyłącznie o przeciwnikach, a nie o tym czym można samemu jeździć. Mogłeś mieć rację (z tą różnicą, ze auto nie jest żółte, co mnie najbardziej zmyliło ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dario007,

 

Grałem juz w nowe WRC3 - o ile w 1 i 2 grać się nie dalo jest znaczny progres i jest całkiem przyjemnie, model jazdy arcadowy ale fajny podobny do Rallisport Challange 2 z Xboxa1

 

Nowe F1 2012 - Genialne ! Nie mogę się oderwać.

No i oczywiście Forza 4 to absolutny must have.

 

 

Na Amigę do multiplayera najlepsze było North&South :mrgreen:

Wielkie dzieki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że w kwestii gier zatrzymałem się na czasach przesiadywania w budach z automatami, postanowiłem wczoraj, pobrać i uruchomić swoją ulubioną grę "Vendetta". Z trudem to ogarnąłem i wszystko się uruchamia ładnie przez MAME. Mam teraz pytanie jak to przenieść na PSP ? Zgrać MAME i folder z grą na płytę i już będzie śmigać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo na www.nextgame.pl trafi moja recka XCOM: Enemy Unknown. Ciekawe jak ten tytuł ma się do (grywalnego do dziś!) oryginału? :D Nie mogę się doczekać. Cieszę się, że wychowywałem się na Dune II: TBoAD, UFO: EU i Syndicate :D

 

Potwierdzam model jazdy w nowym WRC 3 daje radę. Mam już na PS Vita, na PS3 ogrywałem demo. Po wyłączeniu asyst jeździ się bardzo przyjemnie. Z asystami jest padaka straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w kwestii gier zatrzymałem się na czasach przesiadywania w budach z automatami, postanowiłem wczoraj, pobrać i uruchomić swoją ulubioną grę "Vendetta". Z trudem to ogarnąłem i wszystko się uruchamia ładnie przez MAME. Mam teraz pytanie jak to przenieść na PSP ? Zgrać MAME i folder z grą na płytę i już będzie śmigać ?

 

Na stronie psp team znajdziesz na pewno instrukcję gdzieś

http://psp-team.pl/forumpsp/lofiversion/index.php?t2865.html

 

Nie pamiętam dokładnie jak ale na pewno się da i to prosto (bo mi się to udało :) )

 

-- Cz paź 11, 2012 1:03 pm --

 

[

Potwierdzam model jazdy w nowym WRC 3 daje radę.

 

 

Też czekam aż się pojawi w ps-storze. Na razie jest tylko demo i podkręciło mnie :)

 

tylko czy będzie można grać w 2 osoby na split screenie?

Bo np. dirt 2 i GT5 mnie zawiodły...

 

-- Cz paź 11, 2012 1:11 pm --

 

a co do mame to jest nawet strona z high score'ami :)

 

http://replay.marpirc.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...