Skocz do zawartości

klocki do s/tb


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

ktos ma jakies sugestie co włorzyc na przednia os co by spowalnialo??

Docelowo maja zostac na wersje zimowa ale zimy teraz takie ze wcale.....wiec tez troche szybciej sie jezdzi :twisted:

 

Zacisk to chyba seria jak w s-turbo (2tłoczki) maja byc do codziennej sredniodynamicznej jazdy :twisted:

Moje propozycje

-OEM subaru

-ferrodo premier

-omp

z lepszych obcji green stuff lub ds2500 ale nie wiem czy nie za ostro jak na jazde do pracy zima...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lepszych obcji green stuff lub ds2500 ale nie wiem czy nie za ostro jak na jazde do pracy zima...

świeży klocek włożony teraz zostanie Ci przecież na "chwilę" więc wrzucałbym na Twoim miejscu ds2500 jeśli chcesz żeby dobrze zwalniało.

Słyszałem ostatnio , że OMP dobrze się sprawdza, ale sam nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na taka chwile mysle ze do maja czerwca bo wtedy bedzie kasa na wieksze spowalniacze.....

Co do DS 2500 bo juz rozne klocki mialem ale ich nie jak sprawuja sie w codziennym ruchu z nastawieniem na pore zimowa czyli troszku zimniej :twisted: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nie na taka chwile mysle ze do maja czerwca bo wtedy bedzie kasa na wieksze spowalniacze.....

Co do DS 2500 bo juz rozne klocki mialem ale ich nie jak sprawuja sie w codziennym ruchu z nastawieniem na pore zimowa czyli troszku zimniej :twisted: ??

Ja aktualnie mam DS2500 - fakt, że po rozgrzaniu widać różnicę w efektywności hamowania, ale ja lamer jestem, więc niech się ktoś z fachowców wypowie.

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 1:21 am ]

cypis, pogadaj z forumowiczem Ferodo.

A z tego co się dowiadywałem DS2500 są ok do codziennej jazdy miejsko-trasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

wkładam no antka nowe zaciski z S-Turbo i pytanie jaki dobrać klocek? Antyk raczej do upalanka lekkiego niż do codziennej a klocek ważne żeby dobrze działał równiez po rozgrzaniu hebla i nie kosztował majątku. Czego szukać? Są Carbone Lorraine do S-turbo? Jeśli nie to co. EBC to ztcw syf, DS2500 wielu chwali ale czy cena nie zabije?

Jaki jest kod klocków do S-Turbo żeby dopasować?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZA 4 podejsciem podeszly ferodo ale i tak nie sa idealnie rozmiarowo jak mialem, orginal to jakis JDMowe chyba wynalazki ....

Wszystko w szyny pasuje itp ale orginal ma wieksza pow. hamowania (jest szerszy o jakies 5mm) w sklepach takowych klockow brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Hawki HP+ stosunek jakości do ceny wzgledem Ferodo jest na korzyśc Hawka . Ta mieszanka to więcej niż porzadny uliczny klocek w rozsadnych pieniądzach.

 

Potwierdzam, klocek jest rewelacyjny. W połączeniu z DBA4000 na zaciskach WRX robi doskonałą robotę.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy do S-Turbo 99' będzie taki klocek? Bo przyznam, że są problemy żeby go znaleźć i nastąpiła zmiana planów za zacisk z WRXa US Spec pod który HAWK jest od ręki. A istotne jest żeby zacisk wchodził w felgę 15" więc albo foresterowy albo US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...