Skocz do zawartości

Uwaga, fotozagadka!!!


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

chya tragedii nie stwierdzono w sensie towarzyszki Owoca, nie?

 

De gustibus... ale nie to istotne...

 

Cóż, jak wiadomo - ja niedzisiejszy jestem :wink:

 

PS. W tym momencie wyobraziłem sobie, jakby to było słodko, si, kul i symetrycznie, gdyby koleżanki owego dziewczęcia opublikowały to samo zdjęcie na forum miłośniczek robótek ręcznych... a ona, wstawszy rano, zamieściła posta:

Jolka, Kamila, Ziuta!!! No kurde nie dobijajcie mnie!!! Raz mi się w życiu trafił taki pętal z krótkim... jeszcze mu skarpetki śmierdziały i cały czas tylko samochodach gadał, jaki to on kozak - nie dość że impreza o kant umywalki potłuc, a wy mi musicie go jeszcze z samego rana przed gały pchać!?

 

O, tempora, o... mores... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

WiS, co do nadrzędnej zasady masz rację - nie rozmawiamy o nieobecnych. Bo nie mogą się obronić.

 

Ale w tym konkretnym przypadku możemy potraktować to chyba z przymrużeniem oka...

 

Poza tym skąd wiemy, że na forum szydełkowanie.pl nie ma podobnych tekstów na temat naszego owoca, autorstwa koleżanek jego towarzyszki? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ;) A wiec akcja sie udala :twisted:

 

Po pierwsze primo to Ona taka tragiczna nie byla znowu...

Po drugie primo Owoc to jest gosc przeciez ;) jaka by sie powstydzila? :wink:

Po trzecie ultimo Serce nie sluga :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, tobie to jak jakiemuś... wszystko trzeba łopatą tłumaczyć.

 

Wyobraźmy sobie taką sytuację: Piękny słoneczny dzień. Stoi sobie pod światłami STI np. przemeqowe, obok niego staje taka Omega. Kierowca STI myśli sobie: "Ja ci tu pokaże panocku co to jest prawdziwy sportowy samochód, a nie jakiś wieśtuning." Teraz wszyscy wyobraźmy sobie minę kierowcy STI jak przegrał sprint do 100 km/h :mrgreen::twisted:

 

I co nie jest cichociemne ? Kto powie, że to prawdziwy potwór ? No kto ? :mrgreen:

 

 

P.S. Wiedziałem, że się będziesz o cichociemnośc kłucił, więc specjalnie użyłem to słowa :twisted: I chyba słusznie ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, tobie to jak jakiemuś... wszystko trzeba łopatą tłumaczyć.

 

Wyobraźmy sobie taką sytuację: Piękny słoneczny dzień. Stoi sobie pod światłami STI np. przemeqowe, obok niego staje taka Omega. Kierowca STI myśli sobie: "Ja ci tu pokaże panocku co to jest prawdziwy sportowy samochód, a nie jakiś wieśtuning." Teraz wszyscy wyobraźmy sobie minę kierowcy STI jak przegrał sprint do 100 km/h :mrgreen::twisted:

 

I co nie jest cichociemne ? Kto powie, że to prawdziwy potwór ? No kto ? :mrgreen:

 

 

P.S. Wiedziałem, że się będziesz o cichociemnośc kłucił, więc specjalnie użyłem to słowa :twisted: I chyba słusznie ? :mrgreen:

 

To już prędzej by go z rolowanego objechał, jakoś cienko widzę ten start :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, ale Sierra chyba jednak nie jest szybsza od STI, zresztą to cudo też może być przerdzewiałe, wkońcu z samego początku lat 90 to trochę jest, a kilka nie plastikowych elementów chyba też by się znalazło. Zresztą co Ford to nie Opel. Jakoś tak wolę GT od Speedstera i RSa od Astry.

 

To Twoje "albo coś" jest jeszcze mniej cichociemne :D

 

owoc666, bo jak się ma ośkęto cza więcej się uczyć i mieć więcej wyczucia w kończynach. A w wyścigach na 1/4 mili jak pięknie sobie ośki radzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...