Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KUBICA DO SPRT :!: :!: :!: :!:

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

 

On zdaje sie jest po ciemnej stronie mocy. Kiedy jezdzil "u niemca w beemwe" to zadali mu pytanie jaki chce miec samochod sluzbowy. Robert bez wachania odpowiedzial -Mitsubishi Evo VII. Pytajacemu opadly rece... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym co pokazuje Robert w rajdach to Raikkonen wozi sie jak jakis taksowkarz :roll:

 

 

strasznie jestem ciekaw czasów gdyby tak Kubica mógł wystartować takim WRC w MŚ :P:P

 

 

dzisiaj 2x3 miejsce 8) a Sołowow stracił prowadzenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Krakowie śmigał kiedyś EVO. Chyba nawet szarym...

 

 

mial osemke z USA :wink:

 

strasznie jestem ciekaw czasów gdyby tak Kubica mógł wystartować takim WRC w MŚ

 

tez jestem ciekaw tym bardziej ze w Robercie drzemie zdecydowanie rajdowy klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja wróciłem właśnie z lausitz i powiem wam ze takich szutrów i takiej atmosfery zyczył bym w nadętym polskim swiatku rajdowym.odcinki genialne,szutry jak w finlandi,zero debili na odcinkach pomimo braku jakichkolwiek taśm i safeciarzy...jestem zauroczony tym miejscem i tym rajdem i tą organizacją i podejsciem samych zawodnikow do tej wspanialej zabawy !!!!! sporo wurców pomieszanych z trabantami i volvami 740,940 itp robi niesamowite widowisko i frajde dla kierowcow i kibiców....

 

nawet Leszek jakis taki był wesoły i spokojny :twisted: mega wspaniały ivent.

 

nam niestety 2 dnia po watersplashu wybuchł silnik ale to i tak nie zepsulo nam humoru po setce boczurów zakret w zakret.

 

za rok musze tam pojechac jako zawodnik ! no i tylko tam mozna takimi autami startowac i nikt nie robi fochów ze gjetek z bebechami sti :mrgreen:

 

no i tanio. spanie 17 euro od osoby ze sniadaniem,wino 2 euro...bajka !!!!!!!

 

PZM powinien sie uczyc od niemiaszkow jak robic rajdy i przy okazji bawic sie tym !

 

-- 17 paź 2010, o 15:28 --

 

Robert w generalce już drugi! :shock:

Powtórzę za Carfitem: NIEPRAWDOPODOBNE ! :D

Jestem tylko teoretykiem, ale mam wrażenie, że jednak F1 i rajdy to kompletnie inne dyscypliny sportu :shock:

 

to nie jest nieprawdopodobne.kubica jest przyzwyczajony do szybkosci,kuma zajebiscie tor jazdy,ma extra auto a i poziom po za czolówka jest słaby.jesli ruta jest 6 w generalce to chyba samo sie rozumie ze nie ma tam mega kozaków. kiedys za hołka wyglądało to zupełnie inaczej niestety.wiec nawet sołek bidulek walczacy o mistrza w europie to dla mnie to jest raczej słabe ze udaje greka i jezdzi z tak naprawdę amatorami.to ze jest kilku matadorów to fakt ale na goscia ktory jezdzi non stop topowym autem bylo by wstydem jesli był by dalej niz 4-5 miejsce.

 

te rajdy to imprezy amatorskie a ludzie przestali miec hajs na siedzenie w rajdówce non stop.dlatego boufier leje całe to towarzystwo europejskie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, podobne wrażenia do Twoich, przekazywał mi kolega, który kadem od Mańka Woźniczki pojechał jakiś rajdzik w Holandii :0 zero spinki, brak stref tankowania, żadnego znakowania opon, po prostu czysta zabawa...tak się da, szkoda że nie u nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...