Skocz do zawartości

lampy przednie WRX STI'03


Mont

Rekomendowane odpowiedzi

Pan odpowiedział: 7900! Netto! Jedna sztuka !

 

to jakiś kosmos :shock: nie wierzę w pomyłkę Mikołowa bo sprawdzali po nr VIN ale na chłopski rozum, gdzie reflektor będzie Ci 8k kosztował ??

Na Alle są używane 2k/za komplet SI STI MY03-05.

Zresztą, jak wymiana żarnika nie przyniesie efektu też zamierzam kupić reflektory bo moje od wewn. są zniszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie. Okazuje się, że w przypadku mojego rocznika fabrycznie też wychodziły ksenony i właśnie chyba takie mam. Panu w Subaru po wpisaniu mojego VINu uparcie wyskakiwały ksenony. Zarówno w bydy jak i wrocku. Nie chcę mi się wierzyć, żeby Subaru wypuściło tak badziewiarski produkt, który po kilku latach ma dobrze wysmażone klosze od żarników. Tłumaczę to sobie jedynie jakimś tjunerem, który chciał, żeby było fajnie niebiesko i założył cieplejsze żarniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rudzie czy zabrzu, jest gość który regenerował mi xenony w Ave i jest bez porównania, facet zna się i na przeróbkach na xenony no a ceny całkiem całkiem, jak będzie interesowało dam adres

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt reflektora w ASO Mikołów niecałe 1300,00

potwierdzam. ostatnio kupowałem taką lampę do swojego wrx'a (2004 rok) i zapłaciłem ~1200.

Może cena 7900, to cena za lampę ksenonową i do tego usspec? :roll:

 

Zapewne. taka im wyskoczyła na podstawie vin i jej cenę podali. Potwierdzałem to we wrocku bo po przemyśleniu stwierdziłem, że pan w bydy na pewno się pomylił... ale się nie pomylił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...