Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że woda sodowa mu nie uderzy do głowy hehe, no ale pozamiatał na torze. Jedynie 340 KM STi było w stanie nawiązać walkę

 

 

Chyba musze zacząć zbierac na Zonde F.... :-(

 

Nie pojeździłbyś sobie pewnie za dużo, bo zbiegłby się taki tłum, że nie miałbyś się gdzie rozpędzić ! No i przez cały dzień byś nas woził po torze, a nie karcił wściekłe GT-ki :)

Niestety, ale musiałbyś się pogodzić z życiem IDOLA. Takie będzie Twoje życie jak kupisz Zonde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Nie pojeździłbyś sobie pewnie za dużo, bo zbiegłby się taki tłum, że nie miałbyś się gdzie rozpędzić ! No i przez cały dzień byś nas woził po torze, a nie karcił wściekłe GT-ki

Niestety, ale musiałbyś się pogodzić z życiem IDOLA. Takie będzie Twoje życie jak kupisz Zonde

 

No to nie kupuję....

 

A Noble???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojeździłbyś sobie pewnie za dużo, bo zbiegłby się taki tłum, że nie miałbyś się gdzie rozpędzić ! No i przez cały dzień byś nas woził po torze, a nie karcił wściekłe GT-ki

Niestety, ale musiałbyś się pogodzić z życiem IDOLA. Takie będzie Twoje życie jak kupisz Zonde

 

No to nie kupuję....

 

A Noble???

 

Noble już bardziej cichociemny ;) Tylko czy sprzedają je z kierownicą po naszej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy sprzedają je z kierownicą po naszej stronie?

 

 

AFAIK tak. Z resztą to taka skala produkcji że na pewno zrobią ;-)

 

No to ide po drobne....

 

Tak swoją drogą dziwię się, czemu ludzie poza UK nie kupują Nobli...przecież są takie fajne i w rozsądnej cenie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym podjechał do KASa Noblem to bym musial chyba dzwonić po karetkę...

 

Weź skocz po te drobne, bo chciałbym to zobaczyć ! Eeee tam, serwis - sprawa drugorzędna. Jest przedstawicielstwo Nobla w .... Moskwie. Poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź skocz po te drobne, bo chciałbym to zobaczyć !

 

Ja też :-D

 

 

Eeee tam, serwis - sprawa drugorzędna. Jest przedstawicielstwo Nobla w .... Moskwie. Poważnie.

 

I co pracownik który będize moją furą jeździł na przeglądy? A po powrocie będę w Wawie wymieniał zawias BO SIĘ ZUZYJE PO DRODZE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co pracownik który będize moją furą jeździł na przeglądy? A po powrocie będę w Wawie wymieniał zawias BO SIĘ ZUZYJE PO DRODZE?

 

Wyślesz Nobla priorytetem. Przyślą ci zrobionego, umytego i z kokartką. Ewidentnie szukasz wymówki. Idź po drobne i już 8) Sam zaproponowałeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiasz że ten proces się kiedyś skończy?

 

 

Nie, ale ma etapy ;-)

 

 

Poza tym wykazałabyś torchę wiary w uzdrawiające moce Dżanka.

 

To z tego co już tu zdążyłem się z orientować i trochę wiem o Twoim Cossie ale się pogubiłem on jest ciągle naprawiany czy uzdrawiany w dobrym tego słowa znaczeniu (koników mu dochodzi) ?

 

To w kwestii tego, że chciałbym być na bieżąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tego co już tu zdążyłem się z orientować i trochę wiem o Twoim Cossie ale się pogubiłem on jest ciągle naprawiany czy uzdrawiany w dobrym tego słowa znaczeniu (koników mu dochodzi) ?

 

W tych znaczeniach to naprawiany nie uzdrawiany :-(

 

 

To w kwestii tego, że chciałbym być na bieżąco

 

Winni się tłumaczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to je Zonda?

To taka kobieta co chodzi i zonda pieniędzy,albo rozwodu,jak ich nie dostaje :wink:

 

Zonda je dużo, bo ma turbo !

 

A poza tym, wszyscy udzielający się w tym temacie muszą się stawić na kolejnym spotkaniu frakcji wlkp. Wiecie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...