Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

no hej,

huzar - polatalem dzisiaj troche forkiem, mam znowu nowe pomysly :) Zobaczymy sie w tygodniu ? Prawie nic nie stuka !

 

Gwozdz ok, >200kmh przezyl. Niestety musialem awaryjnie hamowac i chyba opony troche dostaly, bo zablokowalem na chwile kola, szade, szade, szade.

 

Potrzebuje felg :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

no hej,

huzar - polatalem dzisiaj troche forkiem, mam znowu nowe pomysly :) Zobaczymy sie w tygodniu ? Prawie nic nie stuka !

 

Gwozdz ok, >200kmh przezyl. Niestety musialem awaryjnie hamowac i chyba opony troche dostaly, bo zablokowalem na chwile kola, szade, szade, szade.

 

Potrzebuje felg :<

Chcesz srebrne foresterowe 17 z oponami?

Jutro do Ciebie zadzwonię :P

Mnie się w browarze podobało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej,

niestety, srebrne foresterowe z oponami to tak jakby mam. Mam do sprzedania 18" na GTka, jak ktos chce, za grosze, proste i odmalowane. Ja poszukuje 17" i 18" z ET35-42 i takimi ramionami, zeby wchodzily na duzy zacisk. Chyba kupie inovity i tyle.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej,

niestety, srebrne foresterowe z oponami to tak jakby mam. Mam do sprzedania 18" na GTka, jak ktos chce, za grosze, proste i odmalowane. Ja poszukuje 17" i 18" z ET35-42 i takimi ramionami, zeby wchodzily na duzy zacisk. Chyba kupie inovity i tyle.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

 

A na WRX wejdą? Hamulce seria. Ile chcesz za nie? A może zamiana na seryjne z WRXa? Nie pamiętam jakie jest ET ale wiem, że przednie trochę krzywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izotom,

800zl, na wrxa wejda na luzie. Mam na nich opony 225/45, ale beda dla Ciebie za duze, wiec je zdejme. Felgi sa ladne, proste, ale dosc ciezkie - w porownaniu do OZ Crono.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

 

A nie chcesz moich 17" :wink: i dopłata np. 400 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Burzuma :mrgreen:

Oraz pozdrowienia dla PiotraGT z wczorajszego dnia 8)

Na koniec pozdrawiam Potasa, któremu podczas snu pomagałem zmienić koła (na torze) :mrgreen::mrgreen::mrgreen: To chyba jakiś znak :twisted:

 

 

pozdrowienia dla Huzara, te pedały są świetne, uwielbiam je dotykać stopami :twisted:

 

Dojechałem do roboty bez niespodzianek. Zastanawiam sie, czy włożyć 245 na tor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar ma mnie dosyc, wczoraj zabral mi papiery do samochodu, stwierdzil pewnie, ze najpierw mam sie nauczyc jezdzic :(

 

Tutaj forek na tych 18"

dsc0347jld.th.jpg

 

Wydaje mi się, że zaszkodził mu zapach gówna z oczyszczalni w Czerwonaku :wink: W każdym bądź razie są u mnie jeszcze dwie do przymiarki. Podaj dzień, godzinę i rodzaj broni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bordowy oświniaczony Forek ok 7:40 na Mieszka I to kierownik forumowicz?

Jeśli tak, to Pozdrówka!

 

burzum

:twisted: tak, co rano spozywam tam kawe na BP :) przynajmniej dopoki nie zarobie w firmie na dobry ekspress. Jakby co, to zapraszam na spota.

Ale paliwo tam srednie chyba.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wejda na moje zaciski - to tak !

 

No to skontaktuj się z Huzarem. Dzisiaj bierze ode mnie dwa koła - zabiera opony ale felgi zostawia. Możesz się z nim umówić na przymiarkę.

Burzum nie chciał Twoich kół. Stwierdził, że za mało wieśniackie.

Tyle postów zawsze w czasie jak mnie nie ma przy kompie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...