Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

co do Kielc - kto jedzie na Plejady ? 3-6czerwca, ja jestem nr 69 :D trasa turystyczna ;) Hotel Przedwiośnie. Taki większy spocik ogólnopolski się zapowiada ;)

 

Ja jadę i moja żona. Nocleg w Przedwiośniu. Izka jedzie właśnie w turystycznej (nr 47), ja zapisałem się do szosowej (nr 21). Wyruszamy 03.06. około 11.00 spod kościoła na Podolanach w trzy auta - mam nadzieję, że Chvila i Kuba_p podłączom się do mini konwoju :idea:

 

 

Jeżeli można to się dołączymy do Was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Ja chętnie dołacze się do wyprawy z Poznania. My też mieszkamy w hotelu Przedwiośnie. Izotom: trochę późno, ale się zdecydowałam. Znajoma z Bieszczad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie dołacze się do wyprawy z Poznania. My też mieszkamy w hotelu Przedwiośnie. Izotom: trochę późno, ale się zdecydowałam. Znajoma z Bieszczad

Bardzo się cieszę, a właściwie cieszymy. Możemy jechać razem - będziemy śmigać autostradą od Katowickiej, tak mniej więcej około 11.00. Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Kielc - kto jedzie na Plejady ? 3-6czerwca, ja jestem nr 69 :D trasa turystyczna ;) Hotel Przedwiośnie. Taki większy spocik ogólnopolski się zapowiada ;)

 

Ja jadę i moja żona. Nocleg w Przedwiośniu. Izka jedzie właśnie w turystycznej (nr 47), ja zapisałem się do szosowej (nr 21). Wyruszamy 03.06. około 11.00 spod kościoła na Podolanach w trzy auta - mam nadzieję, że Chvila i Kuba_p podłączom się do mini konwoju :idea:

 

 

Jeżeli można to się dołączymy do Was:)

Będzie miło. Ustalimy gdzie się spotykamy - kontakt przez PW najlepiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, kiedy i gdzie się umawiamy. Na jakiejś stacji? Pozdrawiam

Możemy się wstępnie umówić na drodze dojazdowej do lotniska w Żernikach. Później cofniemy się na autostradę. Dla nas będzie też ok bo odbieramy znajomą z Borówca. Szykują się Wam, kobitki, babskie Plejady - u mnie na czterech Plejadowiczów aż trzy Panie będą. Oj, piekło Panie, piekło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w naszej ekipie trzy! Żerniki - to tam, gdzie spotykalismy się na kurs jazdy?

 

No to będziecie mieć wesoło! Może dzięki temu trochę mi się wydłuży smycz :lol: Tak, chodziło mi dokładnie o to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a wczoraj koło 20 widziałem na Bałtyckiej bag eja z różowym znaczkiem z ładną kierowniczką. Pozdro :)

A być może to byłam ja...czarny bug eye z różowym znaczkiem. Chyba, że więcej dziewczyn w Poznaniu jeździ takim autkiem ;)

(mam wątpliwości bo nie wiem gdzie jest Bałtycka ;P) A nawet jak nie ja i tak pozdrawiam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałam zmuszona sprzedać...moje przepiękne autko. STi z 2002. Może znajdzie się ktoś zainteresowany?

Cóż się stało?! I co dalej?! To koniec? Tak poprostu?! Porzucasz go? Dla czego? :wink:

Rozumiem, że decyzja przemyślana i warta cierpień związanych z rozstaniem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a wczoraj koło 20 widziałem na Bałtyckiej bag eja z różowym znaczkiem z ładną kierowniczką. Pozdro :)

A być może to byłam ja...czarny bug eye z różowym znaczkiem. Chyba, że więcej dziewczyn w Poznaniu jeździ takim autkiem ;)

(mam wątpliwości bo nie wiem gdzie jest Bałtycka ;P) A nawet jak nie ja i tak pozdrawiam xD

Chyba nie... czarne włosy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

jako że będę przywracał swój samochód do stanu pierwotnego jestem zainteresowany zamianą poszczególnych części na wrxowe:

-skrzynia biegów 6MT STI 06 z DCCD, wał, dyfer, półosi, zwrotnice, piasty 5x114,3, neetronecs

-poduszka pod skrzynię STi Ngroup

-komplet hamulców brembo STI z tarczami, nowymi klockami ferrodo ds 2.11, przewody w oplocie

-amortyzatory STI 06 5x114,3

-2 nowe i 2 roczne felgi oz ultraleggera czarne 17x8" z nowymi oponami potenza re070

-komplet srebrnych felg 17x8" STI enkein z zimówkami- nie pamiętam firmy

-rozpórki przód tył tein

-światła przednie STi bug eye

-komplet zegarów auto gauge z daszkiem (boost, temp. oleju, egt)

-chłodnica oleju

 

na razie oferta w tym wątku gdyż interesuje mnie wymiana, szczegóły na PW

 

pzdr

kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

jako że będę przywracał swój samochód do stanu pierwotnego jestem zainteresowany zamianą poszczególnych części na wrxowe:

-skrzynia biegów 6MT STI 06 z DCCD, wał, dyfer, półosi, zwrotnice, piasty 5x114,3, neetronecs

-poduszka pod skrzynię STi Ngroup

-komplet hamulców brembo STI z tarczami, nowymi klockami ferrodo ds 2.11, przewody w oplocie

-amortyzatory STI 06 5x114,3

-2 nowe i 2 roczne felgi oz ultraleggera czarne 17x8" z nowymi oponami potenza re070

-komplet srebrnych felg 17x8" STI enkein z zimówkami- nie pamiętam firmy

-rozpórki przód tył tein

-światła przednie STi bug eye

-komplet zegarów auto gauge z daszkiem (boost, temp. oleju, egt)

-chłodnica oleju

 

na razie oferta w tym wątku gdyż interesuje mnie wymiana, szczegóły na PW

 

pzdr

kuba

 

Kuba,

tylko zamiana, czy sprzedaz ? Co sie dzieje, potrzebujesz pomocy albo cos ?

 

Ania, PW.

 

Pozdrowienia dla Manka w GTku, w sobote pozniejszym wieczorem na Krolowej Jadwigi - machalem na Ciebie parasolem :>

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi tata ze sponsorowania auta zrezygnował, a sama póki co na niego nie zarobie...;/

nieladnie sie tata zachowal!

Mój zrezygnował z zasponsorowania mi turbodziadka, ale na swoje szczęście zasponsorował coś innego, też fajnego :D

 

No mam nadzieję, że coś fajnego mi się trafi, póki co mam parę propozycji, ale nie mam weny coś się głębiej zainteresować. Nabąknełam coś o seryjnym WRX i wyraźnie mu się nie spodobała ta opcja ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...