Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

to wpadaj :>

 

yoshii, chojny, do zobaczenia jutro.

mam nadzieje, ze lokiec pozwoli pograc i ze costam jeszcze pamietam.

pily jakies mam, jakby co.

w mnie średnio z czasem ostatnio, dlatego nie dopisuje się, ale jeśli znalazłbym chwilę to może bym wpadł chociaż popatrzeć jak sobie gracie, ale póki co mało prawdopodobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Kto ma zglebowane auto?
ja, gwint TEIN, -35/-25mm
oznaczenia - / - są bez sensu nic mi to nie mówi. Każde auto ma inną wysokość. Zastanawiam się ile można sensownie obniżyć, żeby dało się w mieście jeździć. Orientujesz się ile masz cm między ziemią, a najniższym pkt z przodu w aucie(osłona, wydech tudzież micha?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra :twisted:

Kubica troche nam koliduje wiec.... albo 1200 albo 1600. ??

dopisujcie sie kto chce grać,bo jak nie bedzie chetnych ,to sie nie bede fatygował :mrgreen:

 

1.Yoshii

2.chojny - 16.00 - potwierdzę niestety dopiero jutro ale jest 85% szans że się wyrobie

 

potwierdzam przybycie, pogoda się nam poprawia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ile można sensownie obniżyć, żeby dało się w mieście jeździć. Orientujesz się ile masz cm między ziemią, a najniższym pkt z przodu w aucie(osłona, wydech tudzież micha?

 

miałem seja obniżonego tak, ze pod najniższym punktem wchodziła paczka papierosów... bokiem. Podłoga była cała porysowana, na pamięć znałem wszystkie górki, dołki, przez progi zwalniające miałem problem z przetoczeniem się... generalnie nie polecam choć furacz prowadził się wściekle jak gokart :twisted:

 

znalazłem fotkę z pomiaru... przedni zderzak był 15cm nad ziemią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem fotkę z pomiaru... przedni zderzak był 15cm nad ziemią
Ale zderzak nie był najniższym pkt? Bo ugięcie amortyzatora, czyli maksymalny skok zawieszenia mam 6 cm. Co w praktyce chyba jeszcze nigdy się nie stało w mieście :cool: I teraz myślę ile cm można obniżyć, żeby to miało sens. Jeździłem golfem na konkretniej glebie i ciężko było tak jak pisałeś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zderzak nie był najniższym pkt?

 

nie, zderzak był seryjny sportingowy więc wisiał na bezpiecznej, do czasu, wysokości a najniższym punktem zdaje się była plecionka wydechu... wymieniałem ja 3 razy :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam przybycie, pogoda się nam poprawia

 

byłem na korcie--- jest wilgotno :mrgreen: torche wieje :twisted: gramy czy przekładamy?

potrzeba duzo browców lub cos mocniejszego :wink:

w mnie średnio z czasem ostatnio, dlatego nie dopisuje się, ale jeśli znalazłbym chwilę to może bym wpadł chociaż popatrzeć jak sobie gracie, ale póki co mało prawdopodobne

wpadaj, mam 2 rakiety, dam ci pograć :mrgreen::mrgreen:

ogolnie to przydałaby sie jeszcze jedna osoba do debla :neutral: ktos chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum napisał/a:

chojny, yoshii, dziekuje za gre

kto wygrał, znaczy ile wypił?

 

mecz niedokończony,, puszki po piwie nie chciały latać tak szybko jak te te żółte okrągłe a rakiety połamane,bo z drewna jakies byly....mysle juz co sie bedzie działo napepnym razem :mrgreen::mrgreen:

 

thx za gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz niedokończony,, puszki po piwie nie chciały latać tak szybko jak te te żółte okrągłe a rakiety połamane,bo z drewna jakies byly....mysle juz co sie bedzie działo napepnym razem

 

thx za gre

 

nastepnym razem poza rakietami trzeba wziac pilki, a bedzie full pro.

 

PS. na tym korcie jest siatka za wysoko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum, Yoshii, wielkie dzięki za grę, grę przynajmniej z waszej strony :cool:

 

burzum, byś napisał żeś wymiatator kortowy to bym swego leniwego i nieudacznege jestestwa nie targał co by wam w grze przeszkadzać :mrgreen:

 

obdarty, powykręcany, z padniętym kolanem i rządzą zemsty powróciłem do przed kompa na youtubie prace nóg tenisistek podpatrzeć, bo lewy, babski serwis opanowany to już mam :mrgreen:

 

jeżeli masz siłę, chęci i cierpliwość dzieci wątłe sportu tego uczyć to chętnie się pojawię... za piłkami pobiegać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki miałeś skok zawieszenia?

 

nie wiem, beton był :cool:

 

czy pamiętasz ile było od wydechu do ziemi?

 

niestety nie

 

A nie myślałeś o osłonie pod silnik?

 

nie, nie myślałem, płyta pod silnikiem jeszcze bardziej zbliżyłaby podwodzie do asfaltu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem poza rakietami trzeba wziac pilki, a bedzie full pro
ale co Wy będziecie z Nimi robili?
PS. na tym korcie jest siatka za wysoko :>
a co przeskoczyć nie mogłeś :mrgreen:
że niby gralismy na boisku od siatkówki??? toż to by byla juz katastrofa :mrgreen: mi sie tam dobrze grało :wink:
no to widzę, że było grubo :razz:

Chyba następnym razem postaram się wygospodarować trochę czasu i zorganizować sobie jakiegoś kierowcę :wink: Może kobitkę wezmę, jeszcze nie wiem jaką, ale może jakąś bym zabrał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...